Skocz do zawartości

Youtube wczoraj i dziś - Liczba fanów określa człowieka?


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem napadła mnie chęć na przeglądanie najróżniejszych stron internetowych

Sami wiecie, jak się człowiek nudzi, to zawsze przypomni sobie co go od zawsze nurtowało, przypomina sobie wszelkie problemy czy pragnie potwierdzić swoje zdanie na konkretny temat.

 

Wpisałem w googlach frazę: "youtube" i nagle wyskoczył mi ten, jakże ciekawy wywiad:

 

http://natemat.pl/128103,nie-nazywaj-mnie-jutuberem-czyli-martin-lechowicz-ostro-o-polskiej-vlogosferze

 

Czy kojarzy ktoś taką osobę jak Martin lechowicz? Z imienia i nazwiska pewnie tylko nieliczni, z twarzy już pewnie więcej, a jak dodam Wam to?

 

 

Ano właśnie.

 

Posiada on na swoim kanale przeróżne utwory własnego autorstwa oraz tzw. vlogi, w których odpowiada na pytania użytkowników czy po prostu mówi na jakieś tematy do kamery.

 

Czy traktuję go poważnie? Z pewnością fikuśna czapka czy wygłaszanie swojej wiary nie czyni mnie jego wiernego widza czy fana,

aczkolwiek po przesłuchaniu, szczególnie tego materiału:

 

 

Zaczynam powoli zmieniać zdanie na jego temat.

 

Co sądzicie aktualnie o YT?

Dlaczego komentarze pod tym filmem zostały zablokowane?

Czy Wy również wyznajecie zasadę, że Ilość subskrypcji odpowiada ilości władców, którzy tylko machają berłami na swojego błazna, którego też My - widzowie oglądamy i dajemy za to "lajki"?

 

Dajcie znać w komentarzach :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko się nie zgodzić :D

Ja się temu przeciwstawiam nieświadomie i oglądam ale nie zostawiam łapki, żal mi kasy na koszulki, nie robię nic poza oglądaniem, nawet FP nie lubię :D Takim asertywny!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności