Skocz do zawartości

Wywiad ze sn0wy`


Effcia

Rekomendowane odpowiedzi

czeeść, to mój pierwszy wywiad. ;D.

 

Redaktor : Effcia

Bohaterka : sn0wy`

 

Dobra, na początek standardowo. Przedstaw się , napisz ile masz lat i gdzie mieszkasz.

 

Nazywam się Wiktoria, mam 15 lat.. w sumie 16 rocznikowo i mieszkam w Legnicy (woj. dolnośląskie)

 

Czyli chodzisz jeszcze do szkoły, prawda? W której klasie jesteś?

 

Dziwne pytanie, oczywiście, że tak. Obecnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum

 

A co chcesz robić po skończeniu gimnazjum?

 

Miałam już dużo planów, ale ciągle je zmieniam. Na początku chciałam do technikum hotelarskiego, a teraz chcę do LO.

 

Hm, też myślałam o hotelarce ;d. Są przedmioty, które lubisz bardziej i mniej?

 

Ba! Nienawidzę przedmiotów ścisłych, szczególnie matmy i fizyki, chociaż jestem na profilu mat-fiz. Najbardziej lubię historię, j.polski i WOS.

 

Masz rację fizyka to zło ;p. Jakie plany masz na przyszłość? Czym chciałabyś się zajmować?

 

Najpierw chcę iść do liceum na profil społeczno prawny. Właśnie z tym kierunkiem chciałabym związać swoją przyszłość. Nie wiem jeszcze co dokładnie, mam sporo czasu, ale dla typowej humanistki jak ja, niczego lepszego nie ma.

 

Zacznij pisać książki ^^. Dobra, pomińmy szkołę :D. Czym się interesujesz? Jakieś pasjonujące hobby?

 

Piłka ręczna, ale na razie zastopowałam z prywatnymi sprawami. Uwielbiam też języki obce, ale w tej chwili uczę się tylko jednego. Zapomniałabym! Grafika komputerowa- to jest coś- no i fotografia, ale niestety nie mam żadnego dobrego aparatu. Marzę o lustrzance, bo robienie zdjęć naprawdę mnie kręci.

 

Uzbiera się, albo rodzice zafundują :D. Masz jakieś rodzeństwo ?

 

Tak, brata starszego o 4 lata.

 

Mieszka nadal z Tobą?

 

Taak, chodzi do technikum, także ostatnia klasa.

 

Kłócicie się często? Czy raczej jesteście kochającym się rodzeństwem?

 

Nie wierzę, żeby istniało idealne rodzeństwo. Mamy czasem różne sprzeczki, ale teraz wyjątkowo się dogadujemy. Nie narzekamy na siebie :).

 

Dobrze, że masz kogoś z kim możesz pogadać, bo z bratem możesz, prawda?

 

To znaczy..mogę, ale nigdy nie mam z nim żadnego ciekawego tematu.. wszystkie sprawy sercowe i inne prywatne sprawy załatwiam między przyjaciółmi- oni bardziej mnie zrozumieją niż brat

 

No to git, chociaż dobrze jest mieć wsparcie u kogoś bliskiego :).

 

Przynajmniej to :).

 

:D. Właśnie. Hm, wspomniałaś o piłce ręcznej. Na jakiej pozycji stałaś, i jak długo trenujesz?

 

Ojj, do ręcznej talentu nie mam przynajmniej po bracie i kuzynach. Gram/grałam na pozycji bramkarza, a trenuję już od września zeszłego roku.

 

Długo ;p. Nie znudziło Ci się jeszcze?

 

Niee ; o . Jak robisz coś, co lubisz to nigdy Ci się nie znudzi.

 

Jeszcze na nic takiego nie trafiłam ;x. Pomijając piłkę koszykową ;p. Próbowałaś może grać jeszcze w coś czy zostałaś już przy tej ręcznej ?

 

Zostałam tylko przy ręcznej. Ogólnie nie jestem dobra w kosza/siatę.

 

Może powinnaś popróbować :). Chociaż, jak już masz tą ręczna, to możliwe, że nic więcej Ci nie potrzeba :D. Hm, przejdźmy do pytań związanych z cs'em, bo jak siebie znam, to zaraz tu będzie milion innych tematów :P.

 

Oki :).

 

Znajomi ze szkoły, klasy, podwórka nie dokuczają Ci z tym, że jako dziewczyna grasz w Counter-ctrike'a? Bo to gra bardziej przeznaczona dla chłopaków :)

 

Mało osób o tym wie.. nie wszyscy, ale nikomu to nie przeszkadza. Czasami niektórzy proszą, żebym z nimi pograła, ale teraz sama nie mam czasu na cs'a.

 

Nie ma żadnych problemów to okej. To ogarniasz teraz tylko forum, czy również znajdujesz czas na grę?

 

Wcześniej grałam na serwerze Dawidka, CODzie 8k, teraz przesiaduję tylko na only DD2, a admina już nigdzie nie mam, także ogarniam forum.

 

Już inni redaktorzy pytali Cię pewnie, jak zaczęła się historia z counter-strike'iem, więc ja nie będę. Wspomniałaś o Dawidku. Powiedz nam, czy pogodziłaś się już z tym, że nie będzie On pełnił funkcji współwłaściciela?

 

Eh.. nie mam na to żadnego wpływu. Dobry kolega, myślę, że podjął słuszną decyzję. Oby mu dobrze szło na drodze życia. Tak czy siak, mamy za sobą kontakt, także :)

 

To smutne, że odszedł :c. Ale mamy jeszcze Pawła. Zapytam Cię, co o Nim sądzisz, dobrze radzi sobie z ogarnianiem wszystkiego ? I jak Twoim zdaniem postrzegają Go inni użytkownicy?

 

Paweł ? Nie będę ukrywała, że czasami potrafi nieźle wkurzyć. Dobrze się spisuje, ogarnia całe forum+ serwery. Nie każdy potrafi być tak odpowiedzialny :). Inni użytkownicy na pewno postrzegają Go jako dobrego administratora. Dobrze, że ma jeszcze chęci, bo gdyby był tak leniwy, ta sieć już by upadła.

 

No pewnie masz rację, a cs-classic jest bardzo dobrą siecią :D. Jak sądzisz, kto jest najbardziej udzielającym się "ludziem" na forum? Oczywiście, pomijając Ciebie i Pawła :D.

 

Logiczne.. Paula :D.

Z kim najbardziej się zaprzyjaźniłaś, a kto zalazł Ci za skórę ? :D.

Najbardziej zaprzyjaźniłam się z Diglettem. Zawsze sobie piszemy, mamy jakieś odpały.., a kto zalazł mi za skórę? Każdy wie kto. :). Nie będę wymieniała publicznie.

 

Zmieniłabyś coś na naszym forum ?

 

Wszystko jest na swoim miejscu, prócz stylu, który mi się nie podoba :).

 

Chciałabyś kogoś na koniec pozdrowić? :D

 

Tak, Kochaną redaktorkę, administrację forum i wszystkich moich towarzyszy :D. Nie będę wymieniać po kolei, bo jeszcze kogoś pominę i będą pretensje !

 

Dziękuję Ci za poświęcony czas, jak i pozdrowienia, chociaż do kochanej mi bardzoo daleko :D.

 

Ojj tam. :). Ja również dziękuję, było miło .

 

Jak nie zasłużyłam, nie dawać piwek!!. :P.

 

Dodany obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności