Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie SaTiV.


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SaTiV.

2. Imię: Michał

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak, lecz dopiero 17 stycznia wyjaśnię powód Opiekunowi :)


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem Michał mam 15 lat interesuję się Informatyką, tworzyłem kiedyś własne sieci Counter Strike 1.6, posiadałem własne fora jak i serwery, bawiłem się po to aby mieć jakieś doświadczenie w tym, jak na swój wiek myślę że jestem ogarniętą osobą, wyluzowany nie piszczę do mikro czy coś, lajtowo pogadam, na TS u was można sobie dobrze pogadać ( godołech po moimu ) to się ze mnie śmiali no ale mnie też to śmieszy, bo gadają do mnie po jakiemu on mówi albo rozumiesz go coś :D?. Przejdźmy do spraw serwerowych, dlaczego akurat ja miałbym zostać adminem? Co do pilnowania jestem osobą kulturalną podczas jakichkolwiek banów nie daję powodów takich z których nic nie wynika, lub ktoś kogoś wyzywa to " spier*** " coś w tym stylu, coś takiego to nie dla mnie. Myślę że jak aktualnie gram, uważnie też patrzę na ludzi jak grają dot. skanów, zgłaszam ludzi którzy są AFK itd. nie że bez powodu, że kogoś nienawidzę albo coś po prostu zgłaszam z prawdą, nie mam potrzeby by kłamać, kłamię gdy mam potrzebę.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dość długo gram, nie ma tak że pogram 30 minut i już zbijam z serwera.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Jeśli jest szkoła to od 14/15 mogę lajtowo grać, aktualnie za cały dzień przegram ok. 4/5H może dłużej.  ( Oczywiście z przerwami )

12. Staż w grze counter strike 1.6: 7 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz niecałe 30h, a w minimalnych wymaganiach jest  to conajmniej 35. Grasz od 16 grudnia, czyli jakieś dwa tygodnie. Zgłaszasz mi czasem na u@, ale teraz jestem na Nie. Pograj trochę dłużej, bo teraz jest to za szybko. Plus ban za obrazę Admina i współprace zm z  ct :}.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie pierwszy powód to :

Wymagania:

  1. Ukończone 17 lat
  2. Przynajmniej 35 godzin spędzonych na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna)

natomiast drugim powodem będzie twoja słaba aktywność na serwerze, piszesz, że możesz poświęcić 30 minut dziennie i już zwijasz z serwa, to moim zdaniem taki admin na "chwile" nie jest nam potrzebny. Do tego dochodzi współpraca zombie human to też źle o tobie świadczy. 

Fakt zgłaszasz często na u@, ale to nie może być jedynym powodem z którego miałbyś otrzymać admina, teraz jest adminów dużo jak już pisałem, nie trzeba nam więcej puki co, ani nie ma potrzeby szukać adminów na gwałt skoro każdy z adminów jest dziennie aktywny o innej porze, mamy tera chyba ośmiu adminów z czego nie raz jest nawet pięciu online w tym samym momencie.    

W skrócie popraw się to będzie można przystąpić do "negocjacji".

Pozdrawiam Dark Z Rises :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności