Skocz do zawartości

[II] Wywiad z Polaczkiem - Człowiek sukcesu po wielkich zmianach?


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692634__polaczek.png

 

 

Redaktor: S}{aDoW

 

pre_1420331171__zimowyavatar.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość:  polaczekkkkkkkkkk

 

pre_1420331131__polaczekph.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś mamy zaszczyt zobaczyć w kąciku redaktorskim starego już użytkownika forum: polaczka!. Cieszę się, że tym razem ja mam możliwość przeprowadzenia z Tobą wywiadu. Oczywiście udzielałeś go już wcześniej dlatego zapraszam Was, drogich czytelników do spojrzenia na pierwszy wywiad z aktualnym opiekunem serwera mixowego [link]. Co tam u Ciebie słychać? Dużo się pozmieniało od ostatniego czasu? Nadal studiujesz?

 

 

- Również witam wszystkich, a najbardziej Ciebie Shadow. Miło, że w te wolne dni od nauki znalazłeś czas na przeprowadzenie wywiadu ze mną. Jeżeli chodzi o moje życie prywatne to bardzo dużo się pozmieniało. Po roku przerwy między studiami, które moje pierwsze szybko zakończyłem, pracowałem przez 7 miesięcy w pizzeri jako kucharz/kierowca. Przez ten czas zrozumiałem, że nie chce pracować do końca swego życia dla kogoś i postanowiłem znowu zacząć studia, na takim kierunku, który mi najbardziej pasował, a nie jak poprzedni bardziej wybrany przez rodzinę...Chcę się dalej rozwijać intelektualnie. Zamieszkałem również w akademiku, co mi się bardzo spodobało i wcale nie ze względu na libacje alkoholowe itp. tylko w porównaniu z wynajmowaniem mieszkania jest zupełnie inaczej. Poznaje się na prawdę świetnych ludzi, szybko przepływ informacji oraz można poczuć tę atmosferę studiów. Dlatego do domu wpadam raz na miesiąc, aby odwiedzić rodziców i brata. A największą moją zmianą w życiu było chyba rozstanie z dziewczyną, z którą spędziłem ponad 4 lata.

 

 

Rozstanie się z osobą, którą może wiązałeś przyszłe życie przez dobre 4 lata, to rzeczywiście szok : (. Wielka szkoda, ale mam też nadzieję że szybko jako student znajdziesz swoją wybrankę. Jak możesz, przypomnij tylko na jakich studiach byłeś początkowo, a na jakich jesteś obecnie? Jak sądzisz, czy podjąłeś słuszną decyzję rezygnując z poprzedniej szkoły wyższej?

 

 

 - Człowiek im starszy tym więcej dostrzega i zmienia trochę tok myślenia na życie :)
Wcześniej studiowałem Telekomunikację na Politechnice wrocławskiej, a obecnie studiuję na Uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa.

 

 

Wow, powiem Ci.. że zmiana nie do poznania : D. Dlaczego akurat Inżynieria bezpieczeństwa? Co robicie na zajęciach? Jakie tematy omawiacie i najważniejsze.. gdzie będziesz mógł w przyszłości pracować po ukończeniu tych studiów?

 

 

- A tak siedziałem w domu i zastanawiałem się nad życiem i pomyślałem, a przeglądnę sobie co tam ciekawego uczelnie mają mi do zaoferowania. Przeglądałem to wszystko i tak po godzinie szukania pomyślałem że TO właśnie może być dla mnie. Na zajęciach jak to na pierwszych semestrach jest nie mamy za wiele wspólnego z naszym kierunkiem tylko najpierw jest ogólnie powtarzana wiedza ze szkół ponadgimnazjalnych. Ogólnie pierwsze semestry to przesiew studentów, na tych którzy chcą studiować i na tych którzy nie chcą i wylatują, lecz jednak są jedne zajęcia,Ergonomia na których już oceniamy ergonomiczność stanowiska pracy w traktorze, co jest bardzo ciekawe i zainteresował mnie ten projekt. A co do przyszłej pracy po ukończeniu studiów to będzie to praca gdzie wymagana będzie osoba do kontroli bezpieczeństwa, czyli sanepid,szkoleniowiec BHP czy w różnych firmach budowlanych, w których potrzebna będzie taka osoba.
tu mogę podrzucić linka do opisu mojego kierunku dla zainteresowanych:

 

http://www.up.wroc.pl/studia/13480/studia_inzynieria_bezpieczenstwa.html
 

Na pewno znajdą się zainteresowani, dlatego dziękuję Ci za link : ). W takim razie przyszłość zawodową masz już załatwioną, zgadza się? Opowiedz jeszcze coś o akademiku. Czy rzeczywiście jest tam taka wolność i swoboda jak można zaobserwować a amerykańskich filmach pokroju: American Pie? Faktycznie alkohol leje się litrami a piękne dziewczyny są dookoła Twojej głowy i nie ma po prostu kiedy się uczyć?

 

 

- No właśnie to jest taki mit o tych akademikach. Jeżeli chodzi o wolność i swobodę to oczywiście, że ją każdy tam ma. Wszystko zależy od tego co wyniosłeś z domu,podwórka. Ja w swoim życiu wiele trochę widziałem,próbowałem, więc nie kręcą mnie np. różnego rodzaju narkotyki które jak chcesz to możesz dostać. Towarzyszy do picie zawsze się znajdzie nawet przez cały rok akademicki tylko po co to komu. Ja oczywiście, że lubię bardzo imprezować, ale na pierwszym miejscu stawiam szkołe, więc jeżeli mam następnego dnia jakieś trudne kolokwium czy musze się pouczyć na zajęcia to nie wybiorę kumpli i alkoholu. Spokojnie również można się pouczyć w pokoju, a jak nie to w każdym akademiku są tzw. pokoje naukowe, których panuje cisza jeżeli akurat u Ciebie na piętrze, ktoś postanowił zrobić głośniejszą imprezę. Jeżeli chodzi o dziewczyny to hmm....za dużo piękności u mnie nie ma w akademiku, ale też najgorzej nie jest.

 

 

Przeczuwam, że mniej dziewczyn było na kierunku typowo technicznym: elektronika i telekomunikacja : ). No w porządku! Załóżmy, że udało Ci się ukończyć studia i.. co teraz? Szukasz pracy w sanepidzie? Wyjeżdżasz do innego miasta? Kraju? Myślałeś już nad tym?

 

 

- Po zrobieniu inżyniera postaram się poszukać pracy, aby podłapać trochę doświadczenia. Chciałbym też zrobić magistra, ale to już chyba na innej uczelni, bo na tej co jestem jeszcze nie można go zrobić, chyba że coś się zmieni. Z kraju wyjeżdżać nie zamierzam, a co do miasta to zostanę we Wrocławiu.

 

 

W poprzednim wywiadzie napisałeś, że interesujesz się polityką oraz muzyką. Jak tam Twój gust muzyczny? Nadal preferujesz rap?

 

 

- Tak oczywiście, chociaż już patrzę z większym dystansem niż rok temu. Aktualnie mam większą styczność z gatunkiem Oi!Punk'owym, kumple z akademika preferują taką muzykę, więc zacząłem słuchać przesiadując u nich.

 

 

Oi! ? Co to takiego : D? Czy są polscy wykonawcy tego gatunku Punk'u? Jakie są Twoje ulubione utwory?

 

 

- Tak Oi Punk, z tego co zapamiętałem i zrozumiałem jest to rodzaj punk'u bardziej nacjonalistycznego,co mi to odpowiada. Wykonawców koledzy wymieniali mi wielu, ale nie żeby wszystkich zapamiętać to ciężko by mi było. Z utworów, które mi się spodobały to:

 

 

Oczywiście linki będą dołączone do wywiadu : ). Zbliża się koniec roku (wywiad przeprowadzany 29.12.14r.), zatem jakbyś podsumował działalność polityków w tym roku? Wiem, że interesowałeś się polityką : )

 

 

- Oczywiście nasi kochani politycy przypiszą sobie wiele sukcesów niezwiązanych z rozwojem naszego kraju czy poprawą życia w Polsce, no ale "taki mamy klimat". Już od pewnego czasu patrzę na tę politykę z przymrużeniem oka, bo to co się wyprawia powoduje tylko, że nie potrzebnie się denerwuje, gdy widzę nowo powstające,rozwijające się ugrupowania prawicowe, np. Ruch Narodowy, Kongres Nowej Prawicy czy powstająca partia Zbigniewa Stonogi. Niby wszyscy mają lepszą wizję dla Polski niż banda czworga w naszym sejmie, ale kłócą się tak jakby zależało im tylko na stołkach. Dzisiaj tj. 29.12.2014 r. KNP i RN wyciągają Zbigniewowi Stonodze, że jest/był konfidentem nie mając żadnych dowodów na to. Smutne to jest, że zamiast się zjednoczyć to walczą między sobą i człowiek głupieje. Dlatego powoli nie patrzę już na to i czekam na wybory parlamentarne, a wtedy poczytam sobie program każdej z partii, która mnie interesuje i zagłosuje na jedną z nich.

 

 

Wielka szkoda, że większość społeczeństwa nie śledzi dokładnie polityki, tylko często opiera swoją decyzję na nic nie wartych obietnicach czy opłaconych źródłach. Od czasu ostatniego wywiadu wiele się w Twoim życiu zmieniło.. czy zmienił się również gust? Jakie kobiety lubisz i na jakie cechy zwracasz szczególną uwagę?

 

 

- Lubię ładne i inteligentne kobiety. Już teraz nie oceniam dziewczyny po tym jak wygląda chociaż to też odgrywa ważną rolę przy wyborze, ale bardziej na to co ma w głowie. Oczywiście jeżeli chodzi o wygląd to patrzę na oczy i uśmiech u dziewczyny.

 

 

Dziewczyny! Uśmiechajcie się! : D. Co aktualnie robisz w wolnym czasie? Nie sądzę by było to nadal chodzenie z kolegami na piwo czy ciągłe uczenie się do egzaminów : )

 

 

- No rozstaniu się z dziewczyną nagle odkryłem,że mało w życiu rzeczy robiłem. Znowu zacząłem chodzić na lodowisko jak kiedyś, chodzę na siłownię w naszym akademiku, zapisuję się teraz na ścinę wspinaczkową. Co raz częściej chodzę ze znajomymi do kina czy jeżdżę po Polsce.

 

 

ooo, i jak tam wrażenia? Takie życie jest lepsze? Dlaczego akurat ścianka wspinaczkowa? Co w tym ciekawego, skoro wchodzisz tylko w górę lub spadasz : D?

 

 

- Trzeba spróbować czegoś nowego, kiedyś jak byłem młodszy to dużo się wspinałem, a skoro teraz mam okazję sprawdzić się na takiej ściance to dlaczego nie. Może mi to się spodoba, a może nie i zrezygnuje w poszukiwaniu czegoś innego.

 

 

W sumie od tego jest życie : D Od ciągłego poznawania i uczenia się. Na jakie filmy chodzisz do kin? Jakie preferujesz? Kończy się rok, a więc według Ciebie, który film był hitem 2014 a który kitem? : )

 

 

- Bardzo lubię thrillery, czy też filmy akcji. Z reguły to znajomi wyszukują jakiś ciekawych filmów, a ja nie mam nic przeciwko pójścia z nimi do kina chociaż nie mam pojęcia na co idę. Byłem na tylu filmach w tym roku, ale gdyby któryś z nich był dla mnie hitem to bym pewnie zapamiętał tytuł. Jedne są lepsze drugie gorsze, więc jakoś teraz ciężko mi po tytułach nazwać hit czy kit tego roku.

 

 

Mam nadzieję, że idziesz do kina i film jest chociaż w języku polskim : D. Właśnie, powiedz coś o swoich kolegach z akademika skoro mają na Ciebie tak silny wpływ.. tu muzyka, tu film. Jakie osoby poznałeś? Czy masz zamiar z nimi utrzymywać dłuższą znajomość czy tylko "oby do końca studiów"

 

 

- Zacznę od tego, że zmieniłem swoje życie też w ten sposób, że "odbiłem" od większości ludzi, których znałem z osiedla, ponieważ przejechałem się na nich. Zerwałem z życiem, przesiadywania na ławkach, picia i Bóg wie co robienia po nocach. Zerwałem ze swoim dawnym życiem. Oczywiście jeszcze z paroma osobami z osiedla utrzymuję kontakt. Za to w akademiku poznałem różnego rodzaju ludzi i jak na razie dobrze mi się z nimi żyje. Nawet zjeżdżając teraz do domu, brakowało mi pójścia rano na papierosai pogadania czy zjedzenia wspólnego śniadania, które od 3 miesięcy składało się z robienia jajek na twardo. Może też takiego silnego wpływu na mnie nie mają, po prostu próbuję czegoś nowego. Czy mam zamiar utrzymywać z nimi kontakt, ciężko powiedzieć. Zobaczymy co pokaże życie, nic nie zakładam.

 

 

Aczkolwiek od cs 1.6 nie udało Ci się uciec! : ). Zostałeś opiekunem serwera mixowego, czy taki miałeś cel? Czy planujesz w przyszłości coś jeszcze "osiągnąć" na forum? Jak Ci się z tym żyje? Masz dużo roboty?

 

 

- No od cs'a i sieci serwerów nie chciałem uciekać, ponieważ dobrze się tutaj czuję i cieszę się, że mogę pomóc budować coś nowego. Czy objęcie stanowiska opiekuna był moi celem, chyba raczej o tym nigdy nie myślałem. Lecz wraz z odejściem Damiana, powierzył mi tę funkcję, którą mam nadzieję sprawowanie dobrze mi wychodzi chociaż czasami jestem tak zabiegany, że nie mam czasu na to. Gdybym był młodszy i tak jak kiedyś spędzał więcej czasu przed kompem to pewnie bym chciał coś osiągnąć na forum, lecz niestety nie będę się porywał i zarzekał się, że znajdę czas jeżeli jest to nie możliwe.

 

 

Aczkolwiek jesteś czynnym opiekunem i udaje Ci się zadowolić graczy turniejami : ). Czy masz w planach jeszcze jakiś zorganizować? Wolisz dzielić swoją pracę z innymi użytkownikami nad stworzeniem turnieju czy jednak wyznajesz zasadę: "Aby zrobić coś dobrze, trzeba zrobić to samemu" ?

 

 

- To się cieszę, że tak oceniasz moją pracę, chociaż wiem, że mogłoby być lepiej ( jestem bardzo wymagającą od siebie osobą). Tak oczywiście jest w planach stworzenie turnieju 5on5 mr12, ale już myślę, że po Nowym roku. Miał być szybciej, ale nie udaje mi się to. Zawsze próbowałem robić wszystko sam, ale podczas kolejnego turnieju poprosiłem o pomoc rewoxa, więc zobaczymy jak nam to wyjdzie.

 

 

W takim razie trzymam kciuki! Hmm.. tak sobie przeglądam poprzedni wywiad i nie mogę nigdzie znaleźć informacji dotyczącej Twojego doświadczenia w grze cs 1.6. Kto z Tobą grał, ten wie że musisz je z pewnością posiadać. Od kiedy grasz? Czy brałeś udział w organizowanych turniejach typu esl? Spróbuj się pochwalić, by udowodnić, że Damian wybrał słusznie opiekuna serwera mixowego : D

 

 

- W cs'a zacząłem grać w 2007 roku i tak to trwa do tej pory. Nigdy jakoś specjalnie nie grywałem na serwerach typu FFa czy innych podobnych. Liczył się tylko Deathmatch jako poranna rozgrzewka i granie dniami mixy/turnieje/esl/gb/cw itd. Dwa razy pod rząd udało mi się wygrać powiatowego lana z kumplami. Teraz już nie jestem tak aktywny jak kiedyś byłem w mixowaniu, ale dalej swoje nawyki mam i bardzo mnie drażni brak myślenia i gry zespołowej na mixach co można pewnie nie raz usłyszeć jak krzyczę.

 

 

Krzyczysz? Niee tam, zauważyłem tylko większą bierność w prowadzeniu rozgrywki.. tak to ładnie ujmę : D. W takim razie wielki szacunek, bo wreszcie dowiedziałem się skąd te umiejętności : ). Aktualnie uznaję, że grasz w cs 1.6 dla rozrywki, byłeś administratorem FFA. Czy nie chciałbyś do tego wrócić?

 

 

- Pewnie, że bym chciał, ale nie będę się oszukiwał że jak jestem na studiach to nie mam czasu wejść na serwer ze względu na czas no i internet, który blokuje porty chociaż już sobie wszystko ogarnąłem i gram czasami na serwerze. Brakuje mi tego adminowania, ponieważ spędziłem na serwerze "trochę czasu", no ale cóż poradzić na to.

 

 

Pozwolę sobie zacytować Twoje słowa z poprzedniego wywiadu: "

Administracja na FFa ma się bardzo dobrze. Nie dawno odeszło od nas paru adminów, jedni zrezygnowali, jeden był odpalony, a reszta nie posiadała kultury osobistej. I poza tymi wyjątkami, które były w administracji to teraz wszystko jest na dobrej drodze do jeszcze lepszego rozwoju serwera FFa.

Taka czystka była nam potrzebna". Serwer FFA mocno się zmienił. Co teraz sądzisz o serwerze? Po tych wszystkich zmianach?

 

 

- Wydaje mi się, że bardzo dobrze jako opiekun go prowadzisz. Trzymasz twardą ręką, żeby nie dochodziło do niepotrzebnych kłótni jak kiedyś. Serwer jest cały czas pełny, próbując wejść na niego zajmuje mi to około 5 minut. Nie wiem jak sprawuje się nowa administracja,ale mam nadzieję, że idzie im to tak samo dobrze jak starej ekipie kiedyś.

 

 

Cóż, nie jestem od oceniania innych, gdyż sam nie tak dawno temu byłem administratorem : ). Co sądzisz o pomyśle stworzenia drużyny CSC i wyzywania inne sieci serwerów do pojedynków? Sądzisz, że byłoby kogo wyzywać? Chciałbyś być jako stary wilk w drużynie i uczestniczyć ponownie w drużynowych bitwach? Co sądzisz o scenie cs 1.6? Czy nadal jest grywalna w taki sposób jak kiedyś? Co sądzisz o obecnych graczach na mixach, na serwerze itd. itd. ? Czy wszyscy dobrzy przeszli już do cs:go?

 

 

- Stworzenie drużyny CSC nie byłby złym pomysłem, tylko czy byli by przeciwnicy? Jeżeli powstała by taka ów drużyna to oczywiście, że chciałbym pomóc w zwycięstwie albo chociaż trochę ponauczać ludzi
Hmm.. Co sądzę o scenie CS 1.6, na pewno nie jest tak grywalna jak kiedyś, stwierdzam tak patrząc na moją listę znajomych na steamie, gdzie większość zakończyła swoje kariery lub przeszła na CS;GO. Chociaż ciężko jest mi tak oceniać, ponieważ jedyny serwer w jaki mam w ulubionych to cs-classic FFa, który jest non stop pełny.
Co do graczy na mixach to widzę na pewno duży progres z tym co było pół roku temu jak zaczynaliście przygodę z mixami. Z niektórymi mi się już dobrze gra i nie muszę się nie potrzebnie denerwować
.

 

 

W takim razie posiadanie serwera mixowego oraz Twoja obecność w roli opiekuna jest jednak ważna, potrzebna jak i przydatna : D. W porządku. Swój limit pytań wyczerpałem, mam nadzieję że będziemy mogli się spotkać za kolejne 3 miesiące w kąciku redaktorskim CSC i mam też nadzieję, że opowiesz jakie to zmiany w Twoim życiu nastąpiły tym razem. Pozostawiam Ci teraz wolną rękę, którą oczywiście możesz poświęcić na napisanie pozdrowień (czy będą te same osoby co ostatnim razem?). Do zobaczenia na serwerze FFA lub mixowym. Trzymaj się!

 

 

- Dziękuję Ci za poświęcony czas na przeprowadzenie wywiadu ze mną. Mam taką nadzieję, że w następnym wywiadzie będę znów miał dużo do powiedzenia. Co do pozdrowień to Pozdrawiam wszystkich graczy naszej sieci serwerów oraz wszystkie osób pełniące jakiekolwiek funkcje, które budują i rozwijają tą naszą małą "rodzinę". Trzymaj się

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż, że byłem na profilu humanistycznym to zdawałem rozszerzoną matmę ( na 54%) i podstawową fizykę ( 62%). Język polski i angielski miałem na 70%+. I to chyba wszystko ;d

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności