Skocz do zawartości

Wywiad z Adminem FFA polaczkiem :D


soot

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461675788__polaczek.png

 

Redaktor : Soot

 

Bohater: polaczekkkkkkkkkk

 

 

1) Po długim oczekiwaniu na wywiad w końcu udało mi się ciebie złapać :P Tak więc na sam początek Witam cie bardzo serdecznie i od razu przejdźmy do pierwszego pytania. Powiedz nam jak masz na imię , jakie są twoje zainteresowania , skąd pochodzisz oraz ile masz lat ?

 

 

No udało nam się w końcu :P Tak więc nazywam się Mateusz mam 21 lat pochodzę  z Dolnego śląska dokładniej ze miasta Świdnica :) Zainteresowania hmm...na pewno muzyka w szczególności hip hop, która towarzyszy mi od 1 klasy podstawówki :D, uprawiam a może uprawiałem sport, bo teraz to ze mnie leń. Interesuje się również polityką, chociaż nie powinienem bo za bardzo się denerwuje na naszą kochaną władzę <3

 

 

2) Opowiedz nam coś o swojej miejscowości.

 

 

Moja miejscowości liczy około 60 tyś mieszkańców, jest tu zawsze upalnie ponieważ leży w kotlinie. Jest położona między 2 dużymi miastami Wrocławiem i Wałbrzychem. W Świdnicy urodziły się takie osoby jak Wojciech Mann znany z programu na TVP1 Szansa na Sukces. Pochodzą z niej również sportowcy tacy jak Arkadiusz Piech, Janusz Gol czy Dorota Świniewicz. Urodziła się też tutaj wybitna astronom Maria Kunic :)

 

 

3) Przejdźmy teraz do zainteresowań. Powiedziałeś ze uwielbiasz hip-hop, podaj nam parę nazw utworów które najbardziej lubisz.

 

 

Jest ich na prawdę wiele. Przede wszystkim słucham takich z którymi sam się mogę utożsamić i które niosą jakiś prawdziwy przekaz, a nie wyssane z palca nawijki o paleniu zioła czy prawilnych mordach. Ale jeżeli muszę tak na szybko wybrać to wydaje mi się, że może to być Bezimienni - Strych, Bezimienni - Lustro, Wbu - Od teraz. Ale zaznaczę jeszcze raz tych utworów jest na prawdę wiele, a to jedne które w tej chwili przyszły mi do głowy :)

 

 

4) Drugim twoim zainteresowaniem jest sport a raczej był :D. Zdradzisz nam co trenowałeś?

 

 

Trenowałem piłkę nożną przez parę lat w lokalnym klubie, ale zaprzestałem tego ponieważ wybrałem imprezy, alkohol, fajki itd. Ogólnie to lubię pośmigać sobie na lodowisku czy pograć w koszykówkę.

Chociaż jeżeli nadarzy się okazja to ugadamy się z kumplami i wyjdziemy na jakiś Orlik pograć jeszcze w coś ;d

 

 

5)Powiedz nam co robisz w wolnym czasie ?

 

 

Obecnie mój wolny czas skrócił się do 3 dni w tygodniu, ponieważ zacząłem pracować w pizzerni 4 dni w tygodniu. Ale wolne chwilę spędzam grając na komputerze w różne gry w tym Cs'a oczywiście :) Dużo też czasu spędzam z dziewczyną i znajomymi przy piwku czy jakiś wspólnych wypadach w góry, nad wodę czy do kina :)

 

 

6) Jaki jest twój sposób na relaks po pracy albo po kłótni?

 

 

Różnie bywa zależy na co mam ochotę. Jednego dnia wolę sobie przyjść do domu i pograć ze znajomymi w różne gry a innego dnia wolę spędzić dzień z chłopakami z osiedla przy alkoholu. A po kłótniach to z reguły wkurzony palę papierosa za papierosem i nie mam na nic ochoty ;p

 

 

7) Co cie najbardziej denerwuje u ludzi ?

 

 

Fałszywość

 

 

8) Jakie jest twoje najskrytsze marzenie ?

 

 

Nie myślałem nad takim. Po prostu chce być szczęśliwym człowiekiem i aby moi bliscy byli również tacy. Żeby też w Polsce było lepiej a co za tym idzie aby ludzie żyli tutaj godnie.

 

 

9) Nawiązując do naszego kraju zadam ci jedno pytanie. Co chciałbyś zmienić aby w nim było lepiej ?

 

 

Hmmm… na pewno ludzi którzy rządzą, starych komuchów, zlikwidować te chore układy sprzed 25lat. Po prostu wyrwać tego chwasta z korzeniem.

 

 

10) Powiedz nam czy miałeś może w swoim życiu jakiś szalony wyczyn którym mógłbyś sie teraz z nami podzielić ?

 

 

U mnie to jest ich wiele na każdym kroku   Ostatni co pamiętam to jak koledze z pracy przez pomyłkę wyrzuciłem laptopa, tableta i jeszcze parę rzeczy wartych około 5tyś do śmieci :D ale naszczęście nikt nie grzebał po śmieciach i udało się odzyskać rzeczy  

 

 

11) A w dzieciństwie miałeś jakieś szalone akcje ?

 

Jedyna co mi na tę chwilę przychodzi do głowy to jak byłem mały jeszcze w wózku i ojciec zagadał się z kimś i zjechałem z 400m wózkiem z góry   ojciec musiał mnie gonić żeby mnie zatrzymać. Na szczęście nic się nie stało po drodze ;d

 

 

12) Masz może dziewczynę ?

 

 

Tak mam od 4 lat

 

 

13) Co twoim zdaniem zadecydowało o tym ze jesteście tak długo ze sobą ?

 

 

Powiem Ci, że chyba miłość. Mamy różne charaktery jednak co powoduje u nas kłótnie, ale często z nich wyciągamy jakieś wnioski. Każde z nas potrafi zadbać o ten związek. Często śmiejemy się, że to już 4 lata a wcale nie odczuwamy tego czasu, wydaje nam się że to minął dopiero rok ;d Jesteśmy szczęśliwi ze sobą i oby tak było cały czas  

 

 

14) A czego twoim zdaniem oczekuje dziewczyna w związku ?

 

 

Na pewno oczekuje bycia kochaną przez drugą połówkę, szacunku, bycia potrzebną dla drugiej osoby, szczerości, wyrozumiałości oraz wierności  

 

 

15) Masz w domu jakieś zwierzątko domowe ?

 

 

Tak nie dawno dołączyła do mnie kolejna kotka   Miałem wcześniej kotkę, ale ktoś mi ją zabił i teraz rodzice znowu skusili się na kolejnego kota. Chociaż ja sam zawsze chciałem mieć psa, ale to w przyszłości jak już będę na swoim to postanowiłem że kupię sobie jakiegoś szczeniaka  

 

 

16) Ja także uwielbiam pieski   . A jaka rasa jest dla ciebie najlepsza ?

 

 

Mam parę typów, ale najbardziej podobają mi się chyba Golden Retrivery oraz Owczarki Niemieckie długowłose

 

 

17) Zdam ci teraz parę krótkich pytań.

 

 

-Domówka czy Dyskoteka

 

Zależy od nastawienia ;d

 

-Samochód czy motor ?

 

Samochód

 

-Pc czy konsola ?

 

Pc

 

-Blondynki , Brunetki czy Rude ?

 

Wszystkie ładne ;d

 

-Telefon czy Tablet ?

 

Telefon

 

-Noc czy Dzień ?

 

Noc

 

-Alkohol czy Narkotyki ?

 

Alkohol

 

-Przyjaciel czy Przyjaciółka ?

 

Przyjaciel

 

-Plaża czy Góry ?

 

Góry

 

-Cs 1.6 czy Cs GO ?

 

Cs 1.6

 

18) Przejdźmy teraz do pytań związanych z cs oraz forum. Powiedz nam jak trafiłeś na siec cs-classic?

 

Hmmm…. z kumplami z osiedla graliśmy sobie w lola i większość czasu spędzaliśmy na różnych ts'ach. Pewnego dnia wbiłem na jakiś kanał i zacząłem rozmawiać jednym z administratorów cs-classic.pl (nicku teraz nie pamiętam, ale juz go z nami nie ma ). Rozmawialiśmy o grach i zeszło na temat cs'a. No to ja zacząłem mu mówić że gram 7 lat, a on że potrzebuje administratora na serwer. I tak sobie wbiłem na serwer, po 2 tygodniach zostałem adminem na FFa i tak do tej pory nim jestem. Już ponad rok. Jestem chyba jednym z najdłużej adminujących osób na całym forum  

 

 

19) A jak oceniasz teraźniejszy administracje FFA?

 

O jejku ostatnio była ta cała afera, w którą jeszcze zostałem wmieszany jako ten co donosi haha   Administracja na FFa ma się bardzo dobrze. Nie dawno odeszło od nas paru adminów, jedni zrezygnowali, jeden był odpalony, a reszta nie posiadała kultury osobistej. I poza tymi wyjątkami, które były w administracji to teraz wszystko jest na dobrej drodze do jeszcze lepszego rozwoju serwera FFa. Taka czystka była nam potrzebna  

 

 

20)Chciałbyś coś zmienić na forum albo na serwerze FFA? 

 

Nie zastanawiałem się nigdy o zmianach na forum, wydaje mi się, że Karol dobrze się nim zajmuje wraz z grupą moderatorów jak i z pomocą zwykłych użytkowników   A co do serwera FFA, to opiekunem został Damian, który tknął w ten serwer życie. Wcześniej Karol zajmował się nim, no ale tyle rzeczy co on miał czy ma na głowie ciężko mu było jakoś bardziej podziałać w rozwoju. Wydaje mi się, że Damian dobrze spełnia się w roli opiekuna ponieważ każdego traktuje na równi, nie ma podziału na adminów czy graczy. Każdego wysłucha i podejmuje wg. mnie słuszne decyzje, więc serwer jest w dobrych rękach  

 

21) Ostatnio dużo mowy jest o mixa-ch jak sadzisz macie dobry skład aby rozwalać inne zespoły?

 

Przez ostatnie kłótnie zostałem w sumie usunięty z teamu, ponieważ Ziele i Dudek nie chcieli ze mną grać   Ale szybko znalazłem nową drużynę, z którą mam nadzieję zajdziemy daleko  

 

22) Jaka jest według ciebie ulubiona mapa oraz broń

 

Wydaje mi się, ze de_train. A broń to raczej AK-47

 

23) Kto jest według ciebie najbardziej pracowity na forum?

 

Niestety nie obserwuje tego, ponieważ jedyny dział jaki mnie interesuje to serwera FFA   ale oczywiście odkąd pamiętam to Siwy zawsze był pracowity i tak mi utkwił w głowie. Oczywiście jest pewnie więcej takich osób, ale tak jak pisałem nie przywiązuję do tego uwagi. Ale życzę samych sukcesów w rozbudowie i pomocy Karolowi na forum tym osobom ;d

 

24) A kto cie najbardziej denerwuje na forum?

 

Obecnie na pierwszym miejscu ludzi którzy mnie irytują jest chyba Brejk (Pozdrawiam).

ale to tak co pół roku zmieniam sobie osobę, bo co jeden to lepszy od drugiego  

 

25) Jak sadzisz czy na serwerze FFA gracze słuchają adminow?

 

Kiedyś tak było, że gracz miał szacunek do admina. Teraz niestety, ale się to pogorszyło przez paru adminów, którzy nie szanowali graczy, wprowadzali "burdel" na serwerze, ale na szczęście ich już z nami nie ma. I teraz musimy znów odbudować lepsze relacje między admin - gracz.

 

26) Co sadzisz o pozostałych serwerach ?

 

Nie mam jako takiego zdania o innych serwerach. Mam nadzieję, że rozwijają się prawidłowo.

 

27) Dziękuje ci za wywiad. Na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Dzięki za wywiad, który po ponad miesiącu udało nam się ukończyć. Byłeś bardzo cierpliwy co do mnie  

 

Pozdrawiam oczywiście Ciebie,

Karola,

Siwego,

Damiana,

Kitola,

Brejka ,

Milorda,

Blaze (chociaż go nie ma na forum już),

pasha aka dziku ,

Shadowa,

Antonia Matecznego,

wszystkich adminów na FFa oraz graczy  

a także ludzi, których znam a zapomniałem o was.

Przepraszam z góry  

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam wywiad to jak najbardziej "plus", ale zwracaj uwagę na zwroty grzecznościowe typu: "Ciebie" "Cię" "Tobie" "Ci" piszemy z wielkiej litery. No i te przecinki.. w zasadzie nie powinno się robić przecinka po "spacji" ale to tylko moje zdanie, to Ty jesteś redaktorem i powinieneś wiedzieć lepiej. ;p Oczywiście like za wywiad. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam wywiad to jak najbardziej "plus", ale zwracaj uwagę na zwroty grzecznościowe typu: "Ciebie" "Cię" "Tobie" "Ci" piszemy z wielkiej litery.

To nie jest obowiązek. Pisanie z dużej litery oznacza w jakis sposób szacunek, jednak nie jest uznawane za błąd jeżeli sie napisze z malej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest obowiązek. Pisanie z dużej litery oznacza w jakis sposób szacunek, jednak nie jest uznawane za błąd jeżeli sie napisze z malej.

Jeżeli wziął się za "dziennikarstwo" to powinien na to zwracać uwagę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności