Skocz do zawartości

Bugi na serwerze


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , jak pewnie zauważyliście są bugi na serwerze , których nie jestem w stanie ich naprawić.

 

A serwer jest odpalony teraz dlatego , ze potem trudno jest odrobić ranking gt. Na dniach zostanie serwer zresetowany i zostanie wgrana nowa paczka z nowymi pluginami i tym razem obejdzie się bez żadnych bugów ! Paczka jest w połowie gotowa także już w piątek będzie wszystko w porządku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bug, nie tylko u mnie bo u wielu osób, że nie można wejść na specta. Gdy naciskam "M" wyskakuje tylko CT, TT i AUTO... Jeżeli pisze mi ktoś, że mam sprawdzić jakiegoś gracza to nie mam jak bo nie mogę wejść na specta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego jutro bedzie caly reset serwera. Wgrywane bedzie wszystko od nowa i będą nowe pluginy. Ruletkę wgram tylko wtedy , gdy skoncze ją naprawiać. A serwer już jutro powinien działać prawidłowo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer dzisiaj będzie offline przez jakiś czas - będzie serwer reinstalowany i naprawiany z bugów.

Od dzisiaj podpinam ten temat , zauważycie jakiegoś buga na serwerze to w tym temacie możecie napisać korzystając z poniższego wzoru :

 

1. Bug ( opis ) :

2. Co ile się on ukazuje? :

3. Screenshooty ( uploadujemy na classicowym hostingu ) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bug ( opis ) : Bug z wyborem mapy. Jest bug przez który źle wybiera się mapy np wybieram de_aztec a następna mapa jest cs_assault nie wiem na czym ten bug polega, może źle są mapy podpisane ? Nie mam pojęcia, najlepiej by był żeby gracze wybierali mapy sami a nie gracz z największym wynikiem killi.
2. Co ile się on ukazuje? : Chyba co mape. 
3. Screenshooty ( uploadujemy na classicowym hostingu ) : Nie posiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Bug ( opis ) : Brak avatarów na steam. Nie wiedziałem gdzie o tym napisać dlatego piszę tu. Otóż na serwerze nie widać avatarów na steam prócz tych którym mam w znajomych. Bug ten występuje tylko na 4FUN na innych serwerach naszej sieci tego nie ma. Nie wiem w czym leży problem.
2. Co ile się on ukazuje? : Praktycznie non stop. Czasem się zdarzy, że widzę inne steamy ale to rzadko. 
3. Screenshooty ( uploadujemy na classicowym hostingu ) : BRAK

Edytowane przez S}{aDoW
Bug ten pojawia się również na innych serwerach i nie jest spowodowany paczką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem avatary normalnie, dziś wchodzę na serwer ze znajomym ktory tez ma steam i nie widziałem jego avatara.

Może jakiś błąd w którymś z kodów?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Bug ( opis ) : Gdy się rzuci smoke i ktoś z twojej drużyny stanie przed tobą widać wszystko przez smoke.
2. Co ile się on ukazuje? : Ciągle ale gracze nie wiedzą o tym bądź wiedzą i wykorzystują to.
3. Screenshooty ( uploadujemy na classicowym hostingu ) : Nie posiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wina cs_teamsemiclip, jeżeli jest smoke a wejdziesz 'w' gracza to nie widzisz smoke, mało osób o tym wie a blok / usunięcie semiclip - czyli przenikania było by głupim pomysłem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności