Skocz do zawartości

Nowe modele broni dla VIP'A


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie powiem kto mnie zmusił do napisania tego tematu :D ale generalnie chodzi o wasza opinie na ich temat czy fajnie wyglądają oraz czy mają inny rozrzut bo ktoś twierdzi sory płacze ciągle ze maja inny rozrzut. 

 

Proszę o odpowiedzi Tak lub Nie oraz uzasadnienie dlaczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie są ok te modele, bardzo fajnie się nimi, na nich gra i nie mam żadnych zastrzeżeń aczkolwiek na glocka i inne też by mogły być modele :D ale tak to są w porządku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego dużego rozrzutu na tych modelach nie widziałam. Miło się grało i nie miałam żadnych problemów. Większości zapewne już się model znudził i chcą zmianę. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie i paru innych osób modele są zbędne i tylko psują rozgrywkę.

Nie dość że modele obciążają serwer a fakt dość często serwer laguje a co do modeli gracz może  wgrać sobie na własną rękę jeżeli jest to dozwolone na serwerze.

 

 

Przepraszam że nie używam przecinków ale po prostu nie działa mi tyn przycisk 

 

 

Rozrzut niczym się nie różni

 

Ile on wgl ma fps? 

Edytowane przez deadangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam obojetne co jak wyglada to kwestia przyzwyczajenia byleby te modele dla vipow nie byly jakies ze tak powiem trudniejsze do zabicia poprzez inne ksztalty. i nie wiem jak bedzie wygladal facet w czerni na profie z shota w ciemnym miejscu, czy bedzie go w ogole widac ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że te nowe modele broni są nic nie warte, oczywiście nie urażając ich wykonawcy ale moim zdaniem one są zbyt przesadzone i myślę że rozrzut jest nieco gorszy niż zwykle. I będę dręczył opiekuna serwera żeby dał te stare modele na które nikt nie narzekał i grało się z nimi naprawdę fajnie.

 

Pozdrawiam Graczy oraz Administracje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wam:D jak dla mnie rozrzutu nie ma ale SOOT. Mogl bys wgrac inne modele:D. Te bardziej do jakiegos kod moda pasuja fajne jest awp ak i kosa ale m4 shot i mp5 wgl mi nie podchodza:( bardzo fajnie ze nowy pomysl cos nowego ale moze cos bardziej klasycznego. aaa deagl jest tez  fantastyczny:D i jestem tez zadowolony ze skinow. Naprawde soot to ci sie udalo:D Dobra robota:) Jak bys mogl to zmien to co napisalem powyżej wiekszosc graczy nie podobaja sie te modele. Z mojej strony to tyle:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę rozrzut jest inny, widać to nawet w deaglu, który sie zupełnie inaczej strzela. No po prostu teraz ciężko by się było przestawić. Wygląd wszystkiego jest naprawdę kozacki, ale właśnie tak nie za bardzo to pasuje do BF2. Jak wejdę na kompa jutro to zaproponuję jakieś skiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że modele obciążają serwer a fakt dość często serwer laguje nie wiem ile on ma fps

Wreszcie ktoś poruszył sedno sprawy i zauważył problemy z ilością klatek na serwerze.

...

Oczywiście żart, zapraszam wpisania w google czym są fps'y.

 

 

Ja na FFA wprowadziłem modele tylko do niektórych broni, najczęściej używanych.

Oczywiście niektórzy gracze się skarżą że im się nie podoba itd.. ale zauważyłem też, że zdecydowana większość podziela moje zdanie i co ważne, VIP stał się bardziej wyróżniony. Prawdą jest że FFA czy BF2 to dość podobne serwery, które nie posiadają klas premium, a rozgrywka musi być w miarę wyrównana (z tym wyrównaniem to bywa różnie z powodu tutejszych odznak :D)

 

Jest to zmiana modeli, dlatego jakim cudem może być inny odrzut? Musi być ten sam.

 

Podsumowując, jestem również za tym, by inne modele broni zawitały na BF2 :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś poruszył sedno sprawy i zauważył problemy z ilością klatek na serwerze.

...

Oczywiście żart, zapraszam wpisania w google czym są fps'y.

 

 

Ja na FFA wprowadziłem modele tylko do niektórych broni, najczęściej używanych.

Oczywiście niektórzy gracze się skarżą że im się nie podoba itd.. ale zauważyłem też, że zdecydowana większość podziela moje zdanie i co ważne, VIP stał się bardziej wyróżniony. Prawdą jest że FFA czy BF2 to dość podobne serwery, które nie posiadają klas premium, a rozgrywka musi być w miarę wyrównana (z tym wyrównaniem to bywa różnie z powodu tutejszych odznak :D)

 

Jest to zmiana modeli, dlatego jakim cudem może być inny odrzut? Musi być ten sam.

 

Podsumowując, jestem również za tym, by inne modele broni zawitały na BF2 :)

Akurat wiem  bo miałem z tym do czynienia :)

To było pytanie tylko że nie jasno to zrobiłem :)

 

Proszę poprawiłem :) 

Edytowane przez deadangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak47 - http://cs.gamebanana.com/skins/132662
smg - http://cs.gamebanana.com/skins/126914 (o ile moze byc takie)
m4a1 - http://cs.gamebanana.com/skins/134113

krowa - http://cs.gamebanana.com/skins/134462

 

noz i awp sa git tylko shota bym dal normalnego
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie te modele broni sa zbyt ordynarne m4 na pol ekranu deagle odwrotnie jak zabawka a co do rozrzuty są nieraz takie schizy ale nie wydaje mi sie a co do postaci eleganckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam vipa ale zastanawia mnie to jak niektórzy piszą tutaj o innym rozrzucie po zmianie modeli broni !!!

Przecież jak sama nazwa wskazuje to są tylko modele, to że AK będzie wyglądało tak czy inaczej nie ma różnicy rozrzut jest dalej taki sam LOL

Ps wyjątkiem są osoby, które mają słabsze komputery i grają na 20 fps ale to już ich sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję za podtrzymanie mojej wypowiedzi w sprawie rozrzutu widze że mniejszość się tylko zna :D

 

Jak wam sie nie podobają skiny to dajcie mi linki z innymi, ale awp i noża na pewno nie zmienię :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kolejne zbędne modele, i ciężkie długo wgrywające się modele, nie dla gracza ale dla vipa. Więc czemu nowy / stary gracz który moze mieć słabego neta musi czekać ~2min/-5 żeby wbić na serwer. 

VIP już ma zbyt wiele urozmaiceń , te modele można wywalić. 

 

Jeszcze w dodatku są lagi na serwerze, których na innych nie ma, Także takie gówna jak te modele od razu wywalić

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jak masz neta 125 mb/s to nie mój problem i chyba tylko ty masz lagi bo mi się nigdy nie zdarzyły i nie słyszę od innych że są takowe więc się nie wypowiadaj na ten temat.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jak masz neta 125 mb/s to nie mój problem i chyba tylko ty masz lagi bo mi się nigdy nie zdarzyły i nie słyszę od innych że są takowe więc się nie wypowiadaj na ten temat.   

Ja mam w miarę dobrego neta, a ściągały mi się te modele nawet długo, ale tu nie chodzi o mnie. O reszcie? Kupisz im lepszego neta żeby mogli wbić na twój serwer i pograć? Nie sądzę, także powywalaj to. 

Co do lagów, nie nie tylko mnie laguje widzę to po pingach innych osób, 30-90 to nie jest normalne, sredni~50 , gdy na innych serwerach CSC jest sredni ~30. 

Tutaj też wymagasz lepszego neta? Żeby na serwie graczy nie lagowało. 

 

Skończ kamil pierdzielić , i zrób coś żeby tego BF'a nie lagowało. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności