Skocz do zawartości

Skarga Amfetamina Team


ReVo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ReVo

2.Nick admina/gracza który zawinił: Amfetamina Team
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 08.01.2015 - 17:41:47
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=128403
6.Opis sytuacji: Dostałem bana na 5h. Widac, ze admin nie czyta regulaminu DD2. Przytocze pkt 7.7 Zabrania się ubliżania graczom na czacie / mikrofon [Ostrzeżenie > 1 h > 3h]
Swiadomie obrazilem gracza, poniewaz stal jak kołek na respie, a minęło 30 sek. (gracz tez był tego swiadomy).
i wgl, to pocwicz ortografie "obrarzasz" -.-
Edytowane przez ReVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde i teraz co :D 

amxbans - standard ma do wyboru 5min, 30min , 1h , 3h , 1 dzien , // neobans - 5min 30min , 1h , 5h , 1 dzien :D 

Ale pierw powinien iść ban na 1h bo tak jest w regulaminie, czekam na amfe . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ma co duzo pisac, nie pierwszy raz ublizasz graczom na czacie ze siedzi na respie zacytuje "chuj,kutas"itp masz od tego u@ wiec dostosuj sie do regulaminu.

 

 

Pozdawiam AmfetaminA

po 1 "kutas nie pisalem", po 2 regulamin ciebie obowiazuje (5h, czyli teraz sam sobie wymyslasz kary), po 3 pisałem na u@ na 2 typow i zadnemu nie dales bana, ani ostrzezenia.

 

ps. fajny nick na forum. taki "orginalny"

Edytowane przez ReVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban dla mnie sluszny co do nicku nie podoba sie to twoj problem regulamin hmm czyli za nie pisanie nickow na u@ ban + obrazy i tak ci popuscilem moglem dac 1dzien no ale widze ze chcesz ten jeden dzien moge ci dac zliczajac masz jakies 5h albo 1dzien do wyboru. Pozdrowka 

 

 

 

ps. dogryze ci to ty na avatarze? Ha

Edytowane przez Mistrzu JP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban dla mnie sluszny co do nicku nie podoba sie to twoj problem regulamin hmm czyli za nie pisanie nickow na u@ ban + obrazy i tak ci popuscilem moglem dac 1dzien no ale widze ze chcesz ten jeden dzien moge ci dac zliczajac masz jakies 5h albo 1dzien do wyboru. Pozdrowka 

 

 

 

ps. dogryze ci to ty na avatarze? Ha

pocisk dobry, to ci przyznam xD

 

7.7 Zabrania się ubliżania graczom na czacie / mikrofon [Ostrzeżenie > 1 h > 3h]. Tyle w temacie. Siwy proszę o wyciągniecie wnioskow, bo jak widzę jego komentarze, to nie dobrze mi sie robi.

 

grozisz mi teraz? xD Jak chcesz mozesz mi dac bana nawet na tydzien. zlane mam na to, chociaz wkoncu przegonisz mnie w ranku.

Edytowane przez ReVo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tobie chodzi o rank, nie... nie grorze! na czacie obrarzales i nie pisales kto na respie, tylko jednym slowem na czacie wyzywales, nie pisanie na u@ ,tez ban doliczony wiec nie sap sie tak.

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tobie chodzi o rank, nie nie grorze na czacie obrarzales i nie pisales kto na respie tylko jednym slowem na czacie wyzywales, nie pisanie na u@ tez ban doliczony wiec nie sap sie tak.

detektyw sie znalazl xD nie wiem, to jest jakis zart? z adminem pisze czy z analfabeta ;d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tobie chodzi o rank, nie... nie grorze! na czacie obrarzales i nie pisales kto na respie, tylko jednym slowem na czacie wyzywales, nie pisanie na u@ ,tez ban doliczony wiec nie sap sie tak.

 

Lepiej? czy nie umiesz sobie podswiadomie dodac przecinkow, ciekawe czy to rozczytasz, "samjestesanalfabeta"! :D 

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tobie chodzi o rank, nie... nie grorze! na czacie obrarzales i nie pisales kto na respie, tylko jednym slowem na czacie wyzywales, nie pisanie na u@ ,tez ban doliczony wiec nie sap sie tak.

 

Lepiej? czy nie umiesz sobie podswiadomie dodac przecinkow, ciekawe czy to rozczytasz, "samjestesanalfabeta"! :D 

pewnie dlugo patrzales czy nie zrobiles bledu za nim dodales tego posta xD (choc sa tylko 2 małe razace błedy ort.)

dobra czekamy za Siwym, bo to sie staje troche smieszne. Cya.

Edytowane przez ReVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detektyw sie znalazl xD nie wiem, to jest jakis zart? z adminem pisze czy z analfabeta ;d?

 

Dziecinne zachowanie no, ale cóż...

Nieważne z kim piszesz, ale odrobina szacunku się należy.

Pozdrawiam cieplutko !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecinne zachowanie no, ale cóż...

Nieważne z kim piszesz, ale odrobina szacunku się należy.

Pozdrawiam cieplutko !

Przepraszam :( Pozdrawiam.

Edytowane przez ReVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReVo to nie jest temat do spamowania, napisałem wyraźnie że amfa ma się wypowiedzieć. Ty zacząłeś komentować tą skargę i wszystkie jego wpisy . 

Skarga słuszna, ale na teraz to 1 x taki zgłoszony, błąd amfy . Także tylko upomnienie słowne. 

Amfa ty masz jeszcze raz 'przestudiować' cały regulamin . Jak ci sie nie chce, to szczególnie to za co się banuje. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/28736-regulamin-serwera-only-dd2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione. Skarga słuszna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności