Skocz do zawartości

Skarga AmfetaminA


e v i l

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: evi1l

2.Nick admina/gracza który zawinił: AmfetaminA [team]
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 9.01.2015   20:09
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : ev1l
==== Zbanowane IP : 31.1.168.129
==== Admin : AmfetaminA [team]
==== Powod Bana : dokupujesz he
==== Wygasa : 01/09/2015 - 20 : 39 : 38 ( od 01/09/2015 - 20 : 09 : )
6.Opis sytuacji: Dostałem bana za dokupowanie HE, słusznego bo przypadkiem gdy dokupowałem ammo to to kupiłem i HE bo użyłem F2 (AUTO BUY). Lecz według nowego regulaminu powinienem najpierw dostać ostrzeżenie, potem ew. bana 5min potem 30min
7.20 Zabrania się dokupywania HE [Ostrzeżenie > 5 minut > 30 minut]
 
Lecz nie to jest powodem skargi, piszę to przy okazji, powodem jest to, że pisałem na u@ odnośnie jednego gracza z podejrzeniem wh.
Mimo iż napisałem Amfetaminie(bo tylko on był z adminów z na serwie) z 5 razy o tym żeby go sprawdził on nic sobie z tego nie robił,nie spędził nawet chwili na specie aby go sprawdzić tylko spokojnie sobie grał, nie napisał czy jest czysty czy co kolwiek tylko grał dalej. I tak jest dość często: Amfa nie sprawdzi gracza tak długo, dopóki ten go nie zabije...
Edytowane przez wwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie są dowody na winę admina

2. Sam powiedziałeś że ban słuszny to po co o nim piszesz. Dostałeś bana zgodnie z regulaminem

3. Jak sam stwierdziłeś z podejrzeniem. Nie musiał ten gracz mieć wh i admin dobrze o tym wiedział. Wziąłeś pod uwagę taką opcje?

 

 

@edit

1. To ty masz dowody przedstawić na winę admina. Demko, ssy czy cokolwiek innego.

2.Zadaj sobie pytanie jak długo grasz na only DD2. Jeśli jesteś stałym graczem to przeczuwam że nie potrzeba cie upominać 100 razy jak nowego gracza. Więc przeczuwam, że admin dał od razu bana

3. Może zawsze tak było, ale chyba nic się nie stanie jak admin raz nie napisze na HUDie prawda

Edytowane przez Jaskier
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Da się na pewno jakoś sprawdzić co pisałem na [email protected]łem się też czy zajmie się tym, czy może go sprawdzić, a on nic nie odpisał, i żeby nie było: nie był afk bo grał co runde.

2.Wymiar kary był nieziezgodny z  regulaminem : 7.20 Zabrania się dokupywania HE [Ostrzeżenie > 5 minut > 30 minut]  A z racji, że to był mój pierwszy raz powinienem otrzymac ostrzeżenie

3. Jeśli admin sprawdzi gracza i jest czysty piszę na y@ , czysto itp. Zawsze tak było.

Edytowane przez wwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwert napisał że nie o bana którego dostał pisze skargę, tylko o to że admin nie zważa na u@ 

Dowody , - zacytował regulamin, a co do info na u@ to w logach mogę sprawdzić . Bo tu niczego innego nie musi przedstawiać jako dowód. 

 

wwert pamiętaj, admin ci nie musi odpisywać o skargach na u@. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu. Dobra sytuacja wyglada tak. Gdy gramy to malo co widzimy co piszecie na u@ ,spamujecie ze ktos dokupuje He ja nie jestem pewien ze on dokupuje wiec bana nie daje bo raz mialem sytuacje ze ktos "niby" byla na respie dalem bana a nie sprawdzilem , a nie byl na respie  np. ja jak padne lece po kazdym kto gra spawdzam co robi a ty mi sie trafiles wiec w czym problem wrociles na respa po skanach wiedziales ze jest za drzwiami wiecej niz jeden gracz wiec dokupiles He moim zdaniem, a co do innych, pisales ze dokupuja... nie wiem nie zwrocilem uwagi, bo zanim zobacze co ty mi napiszesz to tu leca granaty a jak leca granaty to jest straszny spam. Moim zdaniem skarga nie sluszna. Pozdro AmfetaminA

 

 

 

A zapomnialbym F1 nie dokupuje HE :) dla informacji mozesz zamiast F2 uzywac F1 

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ci z 5x o tym typie i nic,nie pisałem o żadnych HE bo mnie to g*wno interesuje czy ktoś dokupuje czy nie, jak pisze na u@ to tylko cheaty( ten typ był ewidentnie odpalony, patrzył po ścianach itp)
Btw.F1 nie używam bo kupuje ammo do pistoletu a tego nie potrzebuje.

Dobra, temat do zamknięcia, mam nadzieje Amfa że będziesz bardziej zwracał uwagę na u@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grasz kolego na serwie dosc dlugo zeby pisac skarge na amfe ktory dobrze ogania serwer to dla mnie jedna wielka poracha moja rada idz do okna sprawdz co sie dzieje jak lipa dzwon 997 lub 112 ban na 30 min sluszny piszesz skarge dla mnie rozwalony system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jestem, od sprawdzania u@ ty mi spamowales pamietam na brata ze fleszy nie dostaje nick JADE WAS NA HAXAH chyba cos takiego wiec nie pisz mi tu bo ja sprawdzam u@ i nie jestem jedynym adminem a co do skargi nie sluszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1501091956-de_dust2-1420829760-1420831320.zip   <to jest ta mapa czas mojego ban (jeśli o to chodzi) to koło 13:05

Typ o którym mówię to : Jak dorosnę zostanę kombajnem
Na demku widać jak typ celuje przez ściany itp. bez wątpienia odpał.

@Amfa nie mówię, że jesteś jedynym adminem, tylko że wtedy grałeś tylko ty z adminów.
 btw. nie spamowałem ci "JADE WAS NA HAXAH" napisałem chyba 2 razy, skąd miałem wiedzieć że to twój brat...myślałem, że dostał 2 fleshe na twarz a okazało się, że nie - okej.

Edytowane przez wwert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skonczmy ten temat siwy oceni moze przeoczylem jak pisalem post wyzej bo granaty spamuja jedno przeoczenie a wielkie halo. Codziennie wywalamy na oko jakies 20/50 graczy za sam Odpal a ss ile to juz nie wazne, a tu bezsensowne skargi piszecie dziekuje. Siwy ocen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłeś te HE i od razu je wyrzuciłeś, dzięki ci za demko. 

Także ban słuszny, tylko czas bana, pierw powinno być ostrzeżenie , amfa mówił że dostawał info na ten temat. Może ktoś mu napisał parenaście razy / lub od paru osób i uznał to jako wielokrotne łamanie regulaminu, nie wiem. 

Co do u@ .

Amfa patrz na skargi na u@ , ja nie będę grzebał teraz w logach ile razy ci ktoś pisał, ale patrz. Zostaw grę i zobacz to bo masz admina.

Admin dostaje ostrzeżenie [1/3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione . Skarga przyjęta

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności