Skocz do zawartości

x2 skarga na Dark z Rises


falubazz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: El!te | Pro M


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Dark z Rises

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 22,13

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Treść wiadomosci jaka napisałem do Admina Dark z Rises

6.Opis sytuacji: Cytuje wiadomość do Dark z Rises "wiesz co powiem ci cos jestes smieszny z tymi banami w walisz w chuja, myslisz ze jak jestem nowy to mozesz takie cyrki odstawiac ? dobrze kurwa wiedziales ze zylo 5 osob razem z toba i nie gadaj ze byles sam. bo to smieszne jest, ta cala serwerownia jest smieszna" pytam się czy słowo " Śmieszny jesteś jest obrazą " Ps. Wchodząc na serwer odrazu dostałem bana na 1 dzień pod tytułem obraza admina

7. SID/IP:STEAM_0:0:85536727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz został zbanowany za te słowa widoczne na dołączonym ss'ie

 k96hIE0.jpg

 

Po pierwsze, wyraża się bez żadnej kultury, po drugie tak pisząc, że ktoś jest śmieszny możesz go obrazić i tak, to mnie obraziło ponieważ tylko pokazało totalny brak szacunku do drugiego człowieka, kolejną rzeczą jest to, napisałeś że "ta cała serwerownia jest śmieszna" to ja się pytam po cholerę tutaj grasz? tylko po to aby pisać bezsensowne skargi ? Naprawdę na przyszłość zastanów się to piszesz, to możne będziesz zgarniał mniej banów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jesteś taki delikatny ze słowo śmieszny tak bardzo cię uraziło ? dobry jesteś ( albo nie bo może to też cie urazi), napisałem cała serwerownia ponieważ odkąd gram w cs'a a to już będzie kilkanaście lat i nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak nieogarniętym adminem jak ty. Nie chodzi mi tu o bany słuszne ale bany tego typu jak ten, to naprawdę jest śmieszne co robisz ale widzę że i tak nikt z tym nic nie zrobi bo jesteś tu dłużej odemnie. Chodzi mi tylko o to żebyś był fear wobec innych graczy a nie myślisz ze jak masz admina to możesz rozkazywać wszystkim że tylko do cb mają przychodzić bo jak nie do dostaną bana! i tak jest zawsze jak grasz na serwerze. Myślę że naprawdę się ktoś wyżej postawiony tym zainteresuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz, że bany które daję są niesłuszne czy też niesprawiedliwe to napisz skargę kiedy coś takiego zrobię (tym razem poprzyj ją dowodami), chociaż na dłuższą metę nie przypominam sobie abym specjalnie kogoś zbanował bez powodu, ale wiadomo ty jako osoba od samego powodu wrogo nastawiona do mojej osoby będziesz uważał inaczej (oczywiście nie ma to nic wspólnego z racjonalnym myśleniem), aczkolwiek ja jako admin staram się być zawszę obiektywny bo taki muszę być. I powtarzam jeszcze raz jeżeli Ci administracja tej serwerowni nie pasuje, bo "o dziwo" daje Ci bany na które zasłużyłeś to idź gdzieś indziej.

To jest mój ostatni post w tym temacie, oraz proszę Ciebie o nie spamowanie (opcja edytuj jakbyś chciał mi odpowiedzieć).

Zostawiam sprawę do rozpatrzenia przez Administratora.

Pozdrawiam Dark Z Rises. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Dark ale jednej rzeczy nie rozumiem. Dałeś bana na serwerze za to, że gracz wyraził "swoją opinie" na PW. Forum to jest inna bajka i to była prywatna konwersacja, a nie obraza admina na serwerze, za która dopiero może dostać bana. Jak dla mnie sytuacja jest zabawna oraz tego bana nie powinno być. Gracz napisał co mu leżało na wątrobie.I został za to niesłusznie ukarany. Ewidentnie użytkownik był niekulturalnie, ale ban jest niesłuszny, gdyż podkreślam to była prywatna konwersacja na forum, a nie publicznie na serwerze przy wszystkich. Ty masz prawo banować gdy gracz na serwerze się tak zachowa nie na forum

Skarga słuszna

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gracz został zbanowany za te słowa widoczne na dołączonym ss'ie

 k96hIE0.jpg

 

Po pierwsze, wyraża się bez żadnej kultury, po drugie tak pisząc, że ktoś jest śmieszny możesz go obrazić i tak, to mnie obraziło ponieważ tylko pokazało totalny brak szacunku do drugiego człowieka, kolejną rzeczą jest to, napisałeś że "ta cała serwerownia jest śmieszna" to ja się pytam po cholerę tutaj grasz? tylko po to aby pisać bezsensowne skargi ? Naprawdę na przyszłość zastanów się to piszesz, to możne będziesz zgarniał mniej banów.

Tylko że nie możesz banować za to co napisał na PW, to masz zgłaszać, po to jest opcja "Raportuj", więc skarga słuszna. Jest napisane jasno "REGULAMIN SERWERA", a forum to nie serwer

Admin otrzymuje ostrzeżenie, a gracz dostaje UB

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga słuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności