Skocz do zawartości

Ban za nic! Bandziorek


Herako

Rekomendowane odpowiedzi

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Bandziorek
==== Zbanowane IP : 89.229.200.27
==== Admin : KropkA
==== Powod Bana : Ucieczka przed ss
==== Wygasa : Nigdy ( od 01/10/2015 - 21 : 01

 

 

1.Twój Nick: Herako

2.Nick admina/gracza który zawinił: Bandziorek
3.Admin/Gracz : KropkA
4.Data i godzina: 21:01
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Nic nie ma!!!!
6.Opis sytuacji: Nie rozumiem o co tu chodzi i niby za co dostałem tego bana! Dostałem kicka za AFK, po ponownym wejściu na serwer dostałem bana z powodem, że niby uciekłem przed ss'ami. Niby jak to jest możliwe skoro dostałem kicka, a żadnych ss'ów nie było! Mam nadzieję, że jest to tylko jakaś pomyłka i zaraz dostanę UB...

Edytowane przez Herako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie uciekłem! Poza tym nawet nie miałem żadnych ss"ów. Dostałem tylko kicka i po ponownym wejściu od razu ban za "ucieczkę" przed ss'ami! Z tydzień temu miałem już ss'y i wyszły czyste :) ale rozumiem, admin może robić kiedy chce ss'y :D
A nwet jakbym uciekł przed ss'ami to chyba nie zakładałbym zaraz tematu na forum aby wyjaśnić tą sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było tak gdy ci ss robiłem wyszedłes z serwera po pierwszym albo drugim ss to nie było afk bo info nie wyskoczyło uciekłeś wiec dałem ci bana.

 

http://ss.cs-classic.pl robilem ci ss :)

Edytowane przez KropkA12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnych ss'ów. To było tak, że na chwilę odszedłem od komputera, wróciłem i jest komunikat, że dostałem kicka za AFK. Wróciłem na serwer i dałeś mi bana za ucieczkę. W folderze csstike nie mam żadnych nowych ss'ów. Może to było tak, że mnie serwer sam rozłączył przez to, że przez pewien czas byłem AFK? I akurat w tym momencie robiłeś mi ss'y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie na Twoim screenie jest, że robiłeś mi ss'y, Jedak ja żadnej informacji nie miałem. Skoro zrobiłeś mi 2 ss'y to powinny być w cstrike, a nie ma nic. Dla pewności sprawdzę jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko nie potrzebne ogłądnołem demko i popełniłem błąd z ss był afk i wyszedł a ja mu zaczołem robić ss nie spojrzałem na say przepraszam za kłopot a i jednak jednak nic nie miał katowałem to demko pół nocy  

 

Jeszcze raz przepraszam za kłopot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności