Skocz do zawartości

Skarg a Intoksynator


SeeYouSkill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !Grałem sobie przedchwilą na serwerze CoD, i gracz Intoksynator dał mi bana -dlaczego :Napisałem na ogólnych : intoksynator txt ?! ...On odpisał na admin @@: To nie jest TXT idioto !!...To ja mu odpisałem : Yhy w ogóle idioto..I dał mi bana na 30 min. za obraze ...Hahaha sam jest idiotą, i nie będzie mnie obrażać..Nie chodzi mi o bana (30 min. bez gry) tylko o to, że on może na nas cisnąć, a już nie wolno mu odpowiedzieć obrazą...Dziwny jest ten koleś, naprawdę, włazi na txt i nic,chyba, że na tych serwerach można txt to spoko...PozdrawiamSeeYouSkill #intoksynator :* :* :* :* :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie siedziałem na TXT bo byłem w na balkonie ...2.Dałem Ci bana za obraze admina bo pisałeś do mnie IDIOTO3.Ja nie pisałem do Cb idioto tylko ty do mnie .Wyzywałeś mnie więc sie doigrałeś 30 minut admin DIABEL był przy tym gdy ja wchodziłem na balkon a to nie jest TXT więc ta twoja skaga to tylko kłamstwa.Ps.Jestem Intoksynato nie Intoksynator ... -.-d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wystarczyło zrobić screena gdy przeklina i jak siedzi na TXT,a tak to nie ma dowodów że przeklną lub wbił na TXT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności