Skocz do zawartości

Problem z Cs 1.6


L3gionTM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu dzieje mi się nieprzyjemna rzecz z Cs. Mianowicie:Podczas wchodzenia na jakikolwiek serwer po połączeniu ładuje mi się trzy kreski a następnie cs nie odpowiada.Zdarza się, że wasz serwer DR włączy ale podczas pobierania na pierwszym pliku zacina mi się cs. Proszę nie pisać o reinstalce cs'a, patchowaniu, reinstalacji steam'a, usuwanie logtekstu.Informacje o systemie:Windows 8; Procesor: Intel core i3-3220 CPU @ 3.30GHz; 8,00GB RAM; 64bity; 2GB karta graficzna; Model: Pro,Sensilo,Infinity.Bardzo proszę o pomoc !!Nie wiem w jakim dziale to umieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś tego? :Wejdź w folder gdzie masz cs'aE:\Program Files\Steam\steamapps\hassasin4\counter-strike/cstrike i plik motd ustaw na tylko do odczytu (PPM/Własciwośći i tam tylko do odczytu i zastosuj)Dla pewności wejdz w cstrike_polish i zrób to samoE:\Program Files\Steam\steamapps\hassasin4\counter-strike/cstrike_polish i plik motd ustaw na tylko do odczytu (PPM/Własciwośći i tam tylko do odczytu i zastosuj) Jeżeli pomogłem postaw piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziałało. Ale uprzedzam, że jakikolwiek serwer ładuje mi się 3kreski i po chwili zacina się, a jeżeli się uda to przy pobieraniu serwera pierwszy plik nie pobierze się bo znowu się zatnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE WTEDY STRACE F:NV !!!! :(((( (fallout New Vegas !!! :D )

 

[ Dodano: 2013-01-15, 15:29 ]

sprawdze....

 

[ Dodano: 2013-01-15, 15:35 ]

Lecz zanim to zrobię napiszę sytuację jak to się stało :

Grałem na DR około 2H ale z kolega się umówiłem że zagramy na zombie modzie.

Podałem mu IP, kampiłem żeby wejść na serwer.a ale gdy się udawało na MOTD zacinał mi się Cs.

Było tak na 3serwerach na innych też. Więc zainstalowałem inna instalkę i tam się zaczęło...

Włączało się, ale przy ładowaniu w 3kresce podczas łączenia sie z serwerem, cs mi się zacinał i jedyną skuteczna rzeczą było ALT CTRL DEL. Ściągnąłem 2 inne instalki i na jednej było to samo a na drugiej przechodziło mi do pobierania ale na pierwszym pliku było to samo co z 3 kreskami. UPRZEDZAM że w tym czasie nic nie ściągałem. Więc nie wiem czy warto jest przywracać system tego dnia, kiedy to sie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności