Skocz do zawartości

Skarga-ProVip Kay


Szybki ^^

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Szybki ^^

2.Nick admina/gracza który zawinił: Kay

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: 14.01.2014  około 19:00/20:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://speedy.sh/vERpQ/demo.rar

6.Opis sytuacji:Gracz na nemku strzelał beż przerw ;))

7. SID/IP:"Kay" 184 STEAM_0:1:20912154   0 00:27   53    0

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko, lipa że nie da się zmienić osoby. Nie mam pojęcia gdzie ty widzisz te 30 sekund strzelania bez przerwy. jak widocznie jest jakoś w 24 sekundzie mojego strzelania, zrobiona przerwa, ok 4 sekundowa. 5 sekund potem również jest przerwa. Musisz coś lepszego nagrać. Mam nadzieje że admin odpowiedzialny za to, dokładnie obejrzy te demka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nemku brak przerwy 5 sekundowej. Jest to 13 minuta demka i 10s ( 13.10 ) <-- od tego momentu proszę oglądać demko.

Strzelałeś 44s. póki cie nemek nie zabił.

Z racji tego że doskonale znałeś regulamin, i wiedziałeś ile możesz strzelać, nie przestrzegasz go.

Proszę o odebranie provipa temu graczowi.

 

na tym demku jest jeszcze jedna ciekawa rzecz xD

Odnośnie Dark z Rises, Dlaczego na nemku każesz graczom schodzić na dół? w regulaminie jasno jest napisane...

2.1.2 Nemesis nie może kampić, jak i humans nie może kampić. Muszą znajdować się na otwartej przestrzeni (Humans mogą stać na daszkach, podestach i murkach).

czyli Że mogą stać tam na górze :P no i jeszcze ta akcja :D slapujesz typa który sobie stoi na górze po czym schodzisz troszkę niżej i sam strzelasz xD NU NU.

Edytowane przez 3lu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego że 13 minuta i 10 sekund to wciąż gra Dark Risen (widać jak oglądałeś)  Moje zaczyna się od 13:39 i w 13:55 widać przerwę. 

Edytowane przez Kay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na tym demku jest jeszcze jedna ciekawa rzecz xD

Odnośnie Dark z Rises, Dlaczego na nemku każesz graczom schodzić na dół? w regulaminie jasno jest napisane...

2.1.2 Nemesis nie może kampić, jak i humans nie może kampić. Muszą znajdować się na otwartej przestrzeni (Humans mogą stać na daszkach, podestach i murkach).

czyli Że mogą stać tam na górze :P no i jeszcze ta akcja :D slapujesz typa który sobie stoi na górze po czym schodzisz troszkę niżej i sam strzelasz xD NU NU.

wiem, rozumiem, ale zawszę proszę czy też każę graczom schodzić na dół na takich mapach (gdzie nemesis ma małe szanse, wręcz znikome na dostanie się na górę) odpowiedź jest prosta, wszyscy by wchodzili na górę i nemesis miałby dosłownie lipę bo nie maiłby szansy nikogo zabić nieprawdaż? Pisząc, że "proszę zejść z góry" maiłem na myśli ten "chodnik" co wisi w powietrzu, nie bronie graczom stać tam gdzie ja stałem ponieważ akurat tam nemesis ma łatwy dostęp :D, od razu piszę, że demka nie oglądałem, ale założę się że chodzi o mapę zm_sawmill_gpex tak? :D (później jak znajdę czas to obejrzę demko i zobaczymy czy Kay robił przerwy czy nie, mam nadzieję, że sprawa z tym siedzeniem na górze podczas nemsis mode została wyjaśniona ^^).

 

Edit No.1

Otóż obejrzałem demko, i jasno było widać jak gracz na nemesis mode strzelał od 3 minuty rundy do 2.16 a więc nie przerwał wystrzału przez 44 sekundy czyli to co napisał 3lu powyżej, a zatem proszę o odebranie usługi pro vip' graczowi z racji tego, że był świadomy tego, że łamie regulamin swoim postępowaniem. 

Pozdrawiam Dark Z Rises :).

Edytowane przez .Supression.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

5 minut czekania na demko ^ ^, pisałem że na speedyshare nie przyjmujemy, więc dla mnie brak dowodu.

 

Jeżeli będą jeszcze jakieś demka, to proszę pisać nową skargę VIP'y i tak niedługo będą zmieniane, dam o tym niedługo informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności