Skocz do zawartości

Skarga na Dark z Rises


Szczur3k

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Szczur3k


2.Nick admina/gracza który zawinił: Dark z Rises

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 16.01.2015r. chwile po 21:30 (18-19 minuta nagrania)

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www11.zippyshare.com/v/PzmU5OjP/file.html

6.Opis sytuacji: Gracz Miyokia dostaje niesłusznie bana za rzucenie 3 granatów z wirusem mimo, że zgodnie z regulaminem wykorzystała tylko dwa. Uważam, że admini powinni się pilnować kogo i za co banują bo mógł najpierw sprawdzić w konsoli i upewnić się czy rzeczywiście regulamin został złamany. Proszę o ukaranie admina, może w końcu się nauczy banować dopiero kiedy jest pewien winy gracza. (Mam nadzieje, że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje tych licznych pomyłek.) Screen potwierdzający bana http://prntscr.com/5tcf4l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież twoja koleżanka dostała ub bo zaraz po tym jak w konsoli sprawdziłem to od razu poszedłem temat pisać masz tutaj link http://forum.cs-classic.pl/topic/29735-prosz%C4%99-o-odbanowanie-tego-gracza/ tak był to mój błąd, ale w porę się obczaiłem i szybko dostała ub więc nie wiem po co ta skarga, czasami każdemu może się zdarzyć pomyłka, ale spoko.

p.s następnym razem sprawdź sekcje ub zanim będziesz pisał skargę -.-"

Bez pozdrowień tym razem.

 

@Szczur3k 

łatwiej Ci jest oceniać bo nie jesteś adminem, ciekawe jakbyś Ty sprawował się na tej funkcji. Zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci który gówno robią, pomyłki są ludzkie My nie jesteśmy robotami i każdy ma prawo się mylić w końcu uczymy się na błędach aczkolwiek niektórzy po prostu nie potrafią tego zrozumieć i zauważyć jaką My Admini wypełniamy ważną rolę na serwerze. Mam nadzieję, że sprawa została wyjaśniona. 

@Kay 

gracze piszą wiele rzeczy my admini nie możemy opierać się na nich, gdyż często przez innych graczy lecą pomyłkowe bany.

p.s następnym razem użyj opcji EDYTUJ żeby nie nabijać postów.

Edytowane przez .Supression.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to złośliwe z mojej strony ale rejestrując się dostałem wiadomość aby postarać się pomóc w rozwoju serwera. Jak już pewnie większość zdążyła zauważyć często zdarza się, że lecą bany niesłusznie, często tylko dlatego bo amin ma 'zły humor'. Ich uzasadnieniem bywa połowa punktu z regulaminu ' Admin ma zawsze rację .. ' to czy się mylą już ich nie interesuje - punkt ich usprawiedliwia i robi z nich wszystkowiedzących, nieomylnych. ( Tak się niektórzy zachowują.) Serwer ma najgorszą administrację jaką do tej pory spotkałem dlatego wiem, że każda skarga ( Jeśli nie będzie ignorowana bo takie miewam czasem odczucie ) pomoże w poprawie sytuacji i admin zanim zbanuje najpierw sprawdzi przykładowo konsole. Można było uniknąć takiej sytuacji a jestem niemal pewien, że gdybym nie zwrócił wtedy uwagi na niesłusznego bana nawet nie byłoby prośby o UB :(. Takich sytuacji jest więcej i ludzie rezygnują z gry na serwerze bo po prostu staje się to męczące po którymś nieuzasadnionym banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczur3k admin to też jest człowiek mógł się pomylić prawda powinien najpierw sprawdzić ile tych granatów poleciało ale jak dostała ub to nie potrzebnie skarga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ta prośbą o UB nie została napisana po 30 minutach, więc dla mnie to głupota by banować kogoś specjalnie i po kilku minutach pisać UB ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga niesłuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności