Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie UmciaaGumcia <3 #3


Umciaak *

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:UmciaaGumcia <3

 

2.Imię:Kacper

 

3.Wiek:15lat

 

4.Znajomość Amx (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie (0/10): 7/10

 

5.Mikrofon (Tak/Nie):Tak

 

6.Składka (Tak/Nie): Tak

 

7.Link do swojego GT**:http://www.gametrack....176.143:27015/

 

8.Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kacper, chodzę do klasy 2 gimnazujm ;). Jestem uczniem sumiennym, inteligentnym, ale również osobą agresywną (nie jeden uczeń dostał tzw."bułe na morde"), dochodzę swoich racji.Interesuję się głowie motocyklami, typu np.Ktm smc 960, yamaha yzf r125.Gram na tym serwerze ponad 1 rok, ale miałem bardzo długa przerwe. Gram często z różnymi graczami którzy, np.skracają, wyzywają innych graczy (nie będę cytować, ponieważ idzie się  domyślić), duchy, wchodzą na txt i inne tego typu sprawy ;). Tacy gracze są uciążliwi i denerwują innych, spokojnych graczy, którzy normalnie grają.

 

9.Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie) podaj STEAM_ID jeśli tak:Nie.

 

10.Ile czasu możesz poświecić na serwerze?:Jak wymieniłem wyżej mam 15lat wiec chodzę do gimnazjum, ale resztę popołudnia poświęcam na tym serwerze, nie gram na innych,  (teraz będą też ferie więc w ferie od rana do późnego popołudnia)

 

11.W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze(1/2/3h), weekendy(1/2/3h, przeważnie w godzinach 8-20).

 

12.Staż w grze Counter-Strike 1.6: Jest to około 5 lat.

 

13.Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków!): Tak byłem z 2 lata temu, było to dość dawno, ale chcę spróbować  znów swoich sił w byciu administratorem.

Edytowane przez UmciaaGumcia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale powtarzasz ten sam schemat, który wypomniałem Ci w poprzednim podaniu: Poprzednie podanie
Czemu na nie?
-Kupiuj wklej poprzedniego podania, kolorki pozmieniałeś, zaprezentowałeś się suabo.
-Podanie temu twierdziłeś, że masz steama, masz nie masz? Nie masz? Źle. Kłamałeś, że masz? Też źle. Zdecyduj się, zaprezentowałeś się suabo.
-"we ferie" kuźwaaaa, "We pustyni i we puszczy" :O Ortografia adekwatna do wieku. Zaprezentowałeś się suabo.
-Godziny grania znów nie są zgodne z twoim podaniem ;O Piszesz 2/3h, grasz od 1 do max 2h :O To wszystko idzie sprawdzić, lepiej mówić prawdę... Zaprezentowałeś się suabo.
-Masz dużo banów(choć od ostatniego podania, żadnego). Neutral.
-Kolejny podpunkt, prosiłem Cię w ostatnim podaniu o zwiększenie aktywności na forum. W ostatnim podaniu wymieniłem Ci twoje posty:
Kolejny argument na nie to twoja zawartość:
2 posty o zdjęcie warna,
2 propozycję czegoś na DR, każda odrzucona z zarzutem nabijania postów,
4 posty w dziale przywitań i pożegnań,
2 propozycje zmiany serwera COD i FFA, nie byłoby nic dziwnego gdyby nie to, że wg. GT tych serwerów ani razu ich nie odwiedziłeś,
2 wypowiedzi w podaniach, też nie zbyt treściwe,
1 recenzja filmu, skopiowana, nagrodzona warnem 
2 podania o admina, no szczerze nie takiej aktywności się wymaga od admina

Od tego czasu tematów napisałeś niewiele:

-wrzuciłeś 2 piosenki

-opisałeś serwer do Metin2-to jedno pochwalę

Postów napisałeś więcej lecz nie bardziej ciekawych:

-10 postów w dziale przywitań/pożegnań

-1 propozycja na sloty na DR, temat ten był poruszany dziesiątki razy, bardziej to spam niż realna propozycja -_-

 

Zaprezentowałeś się suabo.

Teraz leć na mój profil i daj mi 1 gwiazdkę w ocenach żeby mnie pocisnąć, bo Ci dałem NIE :3

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów na nie:

 

 - Ortografia..

 - Brak steam

 - Podanie skopiowane..

 - Słaba aktywność na serwerze , forum

 - Widzę że Ci za bardzo nie zależy.. Mógłbyś postarać się i napisać podanie jeszcze raz a nie kopiujesz. Nie postarałeś się przykro mi.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

Na GT widać, że grasz raz godzinę raz dwie, a czasem w ogóle. Sprzecza się to z twoimi informacjami w podaniu + skopiowane podanie :/, a co najgorsze Twoje posty. Nadrób aktywność oraz te posty, a na pewno postawię Ci tak ponieważ dużo razy zgłaszasz mi graczy którzy łamią regulamin, pomagasz innym itp.   :)

Edytowane przez Machwes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, powody:

- ostatnio byłeś mało aktywby co widać po GT

- moim zdaniem kłamiesz z wiekiem, mam twoje gg i tam masz 14 lat..

- od ostatniego podania mało byłeś aktywny na forum.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać po opiniach graczy/użytkowników/adminów nadal nie.

 

Podanie mogłeś napisać nowe, a nie kopiować stare. Na serwerze nie jesteś tak aktywny jak piszesz, a o forum nie wspomnę. Jeżeli ci na prawdę zależy popraw się, przestań kopiować podania, zacznij się udzielać w życiu forum i uczestniczyć w życiu serwera, bo póki co jesteś na nim coraz rzadziej i mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności