Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie [Siwy]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Siwy

2. Imię: Miłosz

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Nie używam w grze, jest

6. Składka(Tak/Nie): Tak


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Opis siebie zostawie dla reszty, adminem chce być bo gram na serwie no i adminowałem już w przeszłości bardzo długo, a adminów potrzeba (moim zdaniem). Mam poza tym dobry kontakt z graczami/adminami na serwie

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:2097240

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: ~3h

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: wszystkie dni tygodnia, +13/15 godzina, niedziela wolna ;) 

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: ~850 h przegranych na steamie, który używam chyba od roku . Staż to już nie wiem wypadłem z rachuby :D

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Wielokrotnie na tej sieci, i ten raz chyba ostatni :)

Edytowane przez Siwy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak, nie ma problemów i wgl jest ok na serwie. nie mam zadnych zastrzeżeń co do niego ale mam pytanie czy jest sens przyjmować kolejnego admina, skoro dwaj admini już czekają w kolejce??? mi się wydaje, że na razie nie ma co dawać podania skoro dwóch graczy czeka na danie im admina. Dopiero po okresie próbnym w zależności jak się spiszą to można coś myśleć o adminie 

 

@San: Siwy ma tak samo steam jak i ja i pewnie też ma gg tak jak i ja, także nie jest to dla mnie wytłumaczenie a ja na internetach też siedze długo także nie raz do mnie gracze piszą tylko trzeba chcieć napisać

 

Ja mam pytanie do osób, które nie grają u nas na serwie a komentują podanie, co wy wiecie o Siwym jak gra u nas skoro was nawet nie widziałem na tym serwie a jestem na nim bardzo długo codziennie... nabijanie postów czy jak? 

Edytowane przez -_-
Co to ma do tego? Adminów jest za mało, więc rekrutacja jest otwarta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje wielkie TAK! 

-ogarniety

-dobra znajomosc amx i ogolnie wszystkich rzeczy zwiazanych z serwerem 

-gdy sie do niego napisze od razu wbija na serwer :)

-czesto siedzi 

-kultura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówic to byłem świadkiem ciekawej akcji w wykonaniu siwego gdy był odpal na serwerze, zna się chłopak na rzeczy i to widać, szczerze mówiąc żadnych zastrzeżeń co do niego da się z nim pogadać i pośmiać xx jestem na tak!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności