Skocz do zawartości

[PRZYJETY] podanie Nalesnik


Nalesniki

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Lubie_Naleśniki
2. Imię: Norbert
3. Wiek: 18
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): ogólnie to zerowe, ale poczytam kilka poradników to będzie 4/10. Dodam fakt że szybko się uczę :)
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak 11,07 z VIP'em
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Lubie_Nalesniki/193.33.176.134:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

A więc tak:
Witam wszystkich nazywam się Norbert. Składam swoje podanie na admina ponieważ uważam że jestem dobrym kandydatem na to stanowisko. Gram w cs-a kilka lat z przerwami. Jestem ogarniętą osobą, która potrafi stanowczo opanować chaos. Moje doświadczenie z AMX nie jest wielkie, ale jak już wcześniej wspomniałem potrafię się szybko uczyć. Chodzę do liceum i jestem w klasie maturalnej. Maturke pisze z podstawowych przedmiotów i wybieram 3 rozszerzone - FIZYKA - MATEMATYKA - J. ANGIELSKI. Moją słabo stroną jest język polski także przepraszam za interpunkcje :).

Powadze też życie towarzyskie jak każdy normalny człowiek. lubię imprezować i sobie popić :D, a najczęściej to w HVN Leszno i te sprawy :D

Interesuję się sportem: SW (Street Workout), siłka, rower, bieganie

Dzięki tym sportom wyćwiczyłem sobie nie tylko mięśnie lecz także determinacje która pozwala dążyć do osiągnięcia celu nawet wtedy kiedy jest bardzo ciężko ( Bardzo pomaga w życiu).

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie :( Przez tyle lat chciałem kupić ale jakoś nigdy nie kupiłem i wiem ze to może być minusem mojego podania :c
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: od 2 do 4 h dziennie
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Gram wtedy kiedy mam wolny czas a mam go akurat sporo ponieważ mam ferie do końca stycznia. Nie gram tylko wtedy kiedy jestem na siłce czyli - poniedziałek - środa - piątek - i są to godziny czasami 16-18 albo 17-19. A tak to potrafię nołlajfić cały dzień gdy jest zimno i ciemno na dworze :D
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: z dobre 7 latek z przerwami
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)  NIE - będzie to mój pierwszy admin którego dostanę (chyba :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK tylko popraw aktywność na forum. 
Na serwerze często Cię widzę i da się z Tobą pogadać. Ogarnąć amx nie jest trudno wystarczy trochę pomyśleć :)
Steam kosztuje 17zł na allegro więc to też chyba problemem nie będzie. 
Każdy musi mieć swój pierwszy raz i myślę, że nadasz się na to stanowisko. WYSTARCZY POMYŚLEĆ !
+wiek,
+lata gry w cs,
+składka,
-brak steam,

-brak doświadczenia - ale nadrobisz to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Przyjęty. Napisz do mnie na pw nick/ip + haslo .<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności