Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Gamer]SzeregowiecPL


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 18
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: ponad 3 dni i 4 godziny. ~ Jestem w miarę nowy na forum /jestem aktywny/
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie wiem jaką dokładniej mógłbym porównać rangę do tej, ale posiadałem wiele moderatorów, adminów. Prowadzących itd.
Dlaczego akurat Ty?: - Ponieważ, lubię udzielać się na forum, z przyjemnością pomagam innym użytkownikom forum gdy tylko znam odpowiedź, albo próbuję dowiedzieć się dla nich jakichś informacji na temat ich problemu. Mam swój rozum, swoje zdanie. Nie idę za kimś w zaparte. Liczą się fakty. Mam smykałkę do działania w danym dziale jakim chciałbym prowadzić tematy. Znam się doskonale na mechanice CS GO i śledzę na bieżąco wszelkie informacje z CS GO i ze świata gier.
Co chciałbyś wnieść jako Gamer?: - Chciałbym móc w pełni prowadzić dział e-sport (csgo), wnosić nowe inicjatywy dotyczące CS GO, (jeżeli to możliwe - organizować jakieś turnieje dla użytkowników i wiele więcej)! Może z biegiem czasu znajdą się jakieś giveawaye związane z CSGO :)
Jakim działem chciałbyś się zająć?(GRY): Dział "e-sport" (zajmuje się wyłącznie wydarzeniami związanymi z CS:GO) [Rozmawiałem z -_- i pisał, że ta ranga podejdzie pod ten dział]


Hm... to chyba wszystko? W głowie tyle pomysłów i niejasności, że nie czym jeszcze mógłbym się podzielić w tym podaniu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że na tak :) Niesamowicie aktywny użytkownik w dziale e-sport CS:GO. Nie widzę żadnych minusów. Rzetelne opisy, wyczerpujące odpowiedzi i zawsze potwierdzone informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności