Skocz do zawartości

BAN


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to napisać, info do supportUB.

 

 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/29889-banev1l/#entry178990

Odpowiedź kitola - BAN

 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/29961-ubodwo%C5%82anie-ev1l/   <<<< ODWOŁANIE

Odwołanie - kitol, UB. 

 

Jeżeli kitol powiedział w poprzednim temacie że odpalony, czy wykryte wh to niech w kolejnym nie on ocenia sprawę.

Prosiłbym aby w odwołaniu wypowiedziała się natalja, bezimienny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie chodziło o ocenę demka, lecz o pomyłkę przy fizyce gry.

 

Zauważ, że gracz początkowo został zbanowany wyłącznie z powodu trzeciego screena, ukazującego głowę, która przeszła przez model ścianki na gali.

Kitol ze mną rozmawiał i sprawdzaliśmy czy faktycznie takie błędy występują. Po tym fakcie Kitol chciał mu dać UB i przyznać się do pomyłki, a zamiast tego zobaczył stworzone przez użytkownika odwołanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bezi siedział że mną na ts'ie powiedział że 3 ss, on off bo na 4 ss jużtej głowy nie było czy tam 2 . 

Co do demka, ni z dupy wiedział że tam przebiega, patrzy na gale w tym momencie gdy przeciwnik wchodzi na nią (nic nie mogło 'powiedzieć mu o tym') dźwięk - brak, wcześniej widział, też odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wypowiadam, ale skąd wiedziałem? Może dlatego, że przed chwilą na gali padł ktoś ode mnie z teamu i zniknęła mi kropka z radaru?

 

Więc od razu sprawdziłem tamten obszar.

 

 

A czemu tą głowę widać na 3 ssy a na 4 nie? Bo zmieniłem pozycję i zoom już nie łapał tej części gali.

Edytowane przez wwert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały komentarz odnosi się do postu Siwego, nie do informacji, którą umieścił w swojej pierwszej wypowiedzi.

 

 

Co do demka, ni z dupy wiedział że tam przebiega, patrzy na gale w tym momencie gdy przeciwnik wchodzi na nią (nic nie mogło 'powiedzieć mu o tym') dźwięk - brak, wcześniej widział, też odpada.

Siwy, wybacz że Ci to powiem, ale nie należysz do członka UBteam, co więcej.. Twoja gra również nie jest na tyle doskonała, byś mógł dzięki swoim umiejętnościom oskarżać gracza, dlatego też poprosiłeś by kto inny to rozpatrzył.

 

I Screeny

 

de_dust20012.bmp

 

pre_1421892374__de_dust20012.jpg

 

Widać głowę, zgadza się? Spójrz teraz na to

 

23tgh7q.jpg

 

Magia? Nie, fizyka w cs. Jak staniesz obok, lub niżej, będzie Ci wystawać model.

 

Dlaczego nie widzisz tego na czwartym ss?

 

14kcenl.jpg

 

Bo model znajduje się za bramą, pod zupełnie innym kontem. Widzisz ile z pierwszego ss widzisz skrzynkę? a ile z drugiego? Gdyby WH było włączone, w tamtej chwili, widziałbyś również część ciała, nie tylko głowę. Zauważ też, że jest ona ucięta.

 

II Opis sytuacji

 

Jeżeli zauważył, że kropka z radaru zniknęła a następnie najechał AWP i widział model (upadł w taki sposób poprzez odrzut), więc jak mógł nie wiedzieć o tym, że przeciwnik znajduje się na gali?

 

Dlaczego się wypowiadam? Ponieważ widzę tutaj walkę Kitol vs Bezimienny, którzy twierdzą co innego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wypowiem, ja miałem podobną sytuacje co do modelu przechodzącego. Dałem wtedy kolesiowi ub lecz lipton dostałem wtedy ostrzeżenie. Było prawie tak samo z modelem :), więc myślałem, że on jednak ma wh on/off. Shadow pokazał screena, że to jednak nie jest wh tylko model przez txt przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wyjaśniliśmy sobie to samo, więc mój komentarz jest zbędny :) (patrz. post Shadow)

 

Proszę o nie wstawianie obrazków z poza forum, korzystamy z IHost w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności