Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-AdE "2"


AdE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:AdE


2. Imię:Damian


3. Wiek:17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):(7/10) dobre


5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak ale po co gadać?


6. Składka (Tak/Nie):Tak


7. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/AdE/193.33.177.166:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imię Damian mam siedemnaście lat i lubię grać w piłkę ręczną.Chciałbym zostać adminem ponieważ coraz rzadziej widuje jakiegokolwiek administratora.A gracze robią co chcą skanują ,nie robią celi, za dużo lm'ów kładą,nadużywają bomb itp.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Myślę że około 5-6h


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze od 8do 14 i później od 19 a w weekendy od 9 do 15 później około 20


12. Staż w grze counter strike 1.6: 5-6lat 


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie uważam, że można by dać Ci szansę, z racji tego, że jesteś bardzo aktywnym graczem, a faktem jest, że obecność adminów ostatnio spada (powodów nie muszę podawać bo są raczej jasne), po za tym starasz się zgłaszać graczy łamiących regulamin na forum jak również na u@, byłeś adminem a więc doświadczenie niejakie masz, nawet wyrażasz chęć zapłacenia składki która nie jest obowiązkowa co również wpływa pozytywnie, jesteś w miarę ogarnięty (przynajmniej mi się tak zaprezentowałeś), lecz nie znam Cię zbyt długo bo nie gram tak dużo jak wcześniej ostatnimi czasy, ogólnie to jestem za okresem próbnym a później się zobaczy, szkoda tylko, że w podpunkcie ósmym się nie rozpisałeś, lecz opisałeś problemy z którymi zapewne chciałbyś walczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. z tego co wiem to brakuję adminów na zm, a jeszcze całkiem nie dawno parę osób pisało żeby zamknąć rekrutacje na admina... Bo jest za dużo adminów.

-Gt

-Zgłaszasz graczy na u@

-Aktywność w dziale zm

-Prezentujesz się jako ogarnięta osoba, takich potrzeba.

Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności