Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - FunnyPuma ^^


FunnyPuma ^^

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: FunnyPuma ^^


2. Imię: Przemek


3. Wiek: 15 (rocznikowo)


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/FunnyPuma%20%5E%5E/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Przemek, chodzę do II klasy gimnazjum. Po mimo mojego niezbyt wysokiego wieku, myślę, że wg graczy/adminów jestem w miarę ogarniętą osobą. Lubię grać na tym serwerze, jest miła atmosfera, administracja. Natomiast adminem chciałbym zostać z kilku powodów. Chciałbym wesprzeć serwer finansowo (każdy grosz się liczy ;)), często gdy nie ma admina gracze ogólnie mówiąc łamią regulamin. Chciałbym pomóc adminom, myślę, że każda pomoc się przyda ;).


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam, STEAM_0:0:83653991


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-5 h


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze to godziny popołudniowe i/wieczorowe. W weekendy można mnie spotkać o każdej porze.


12. Staż w grze counter strike 1.6 Kilka lat z przerwami


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak, obecnie jestem też na DR.


Edytowane przez FunnyPuma ^^
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie TAK.

Na DR jest ogarnięty, można z nim "normalnie" porozmawiać ;d, co najważniejsze jest Administratorem DR. Jeśli daje sobie rade na DR to czemu nie da rady tu?? ;).

inne argumenty:

-Składka,

-Steam,

-Amx ;D

Tylko mam nadzieje, że nas na DR nie opuścisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większośc ludzi nie czyta chyba nawet jego podania ... Jak można dać + jako wiek jeżeli on ma 14 lat ludzie -.-

Jeżeli jestes adminem na dr i znajdujesz czas na to aby opiekowac sie dziennie po 3h kazdym serwerem spoczko jestem na tak.

+gt

+steam

+składka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

1. Nick: FunnyPuma ^^

2. Imię: Przemek

3. Wiek: 15 (rocznikowo)

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....176.143:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Przemek, chodzę do II klasy gimnazjum. Po mimo mojego niezbyt wysokiego wieku, myślę, że wg graczy/adminów jestem w miarę ogarniętą osobą. Lubię grać na tym serwerze, jest miła atmosfera, administracja. Natomiast adminem chciałbym zostać z kilku powodów. Chciałbym wesprzeć serwer finansowo (każdy grosz się liczy ;)), często gdy nie ma admina gracze ogólnie mówiąc łamią regulamin. Chciałbym pomóc adminom, myślę, że każda pomoc się przyda ;).

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam, STEAM_0:0:83653991

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-5 h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze to godziny popołudniowe i/wieczorowe. W weekendy można mnie spotkać o każdej porze.

12. Staż w grze counter strike 1.6 Kilka lat z przerwami

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak, obecnie jestem też na DR.

 

Link do GT nie działa, popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności