Skocz do zawartości

Skarga na KropkA cdn...


Herako

Rekomendowane odpowiedzi

Herako wstaw demko z mapy na której dostałeś bana za kampienie i udowodnij mi ze ten ban był bezpodstawny.

A jeśli chodzi z tymi banami na SS to byłem o tym już wcześniej poinformowany. Admini chcieli sprawdzić czy nie posiadasz zmienionych modeli.

Przecież nawet pisałeś do mnie w tej sprawie i informowałem że bedziesz dostawał bany dla sprawdzenia to był warunek twojego unbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie sobie na zgodę po jednym i z głowy, a tak to będziecie drążyć jeden temat i na co to potrzebne ?? przecież można się dogadać jak człowiek z człowiekiem i wyjaśnić ten temat raz na zawsze bo to wszystko jest nie potrzebne ...   Pozdrawiam serdecznie ™ 

Edytowane przez ExtaZza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jednak te wszystkie zdarzenia za bardzo mnie zdenerwowały żeby to tak zostawić i postanowiłem złożyć skargę. Bo dostawać dwa dwa razy dziennie ss'y lub inne dziwaczne bany to już lekka przesada. Tym bardziej, że za każdym razem byłem czysty.

Ja również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jednak te wszystkie zdarzenia za bardzo mnie zdenerwowały żeby to tak zostawić i postanowiłem złożyć skargę. Bo dostawać dwa dwa razy dziennie ss'y lub inne dziwaczne bany to już lekka przesada. Tym bardziej, że za każdym razem byłem czysty. 
Ja również pozdrawiam. 

Żadnych dziwnych banów nie dostawałeś mogły być co jedynie bezpodstawne, jeśli tak uważasz to wstaw demko z mapy na której dostałeś bana i napisz skargę z "dowodami" a nie z linkiem do bana.

Nic mi takiego nie powiedziałeś że będę banowany dla sprawdzenia modeli 

Jak ci nawet nie powiedziałem to mogłeś się domyślić że dostałeś bana za modele a potem UB i to chyba było oczywiste że bedziesz sprawdzany.

Ale jestem w 100% pewny że informowałem cię o tym jak dawałem ci linka do cs którego masz pobrać aby grać na serwerze.

 

Skarge zamykam. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub zastrzeżenia zgłoś się do mnie na PW

 

/cl

Edytowane przez Krypton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności