Skocz do zawartości

Aha !? Skarga


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Habababa !?
2.Nick admina/gracza który zawinił: MocarzMX
3.Admin/Gracz : Admin    
4.Data i godzina: 17:30    25.01
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie...
6.Opis sytuacji: Pykam sobie na serwerze, odłączone mikro mam bo muzykaarrow-10x10.png grała i do głośników się podłączyłem, a tu banik -_-

===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'obraza admina + ucieczka przed banem'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1883419415'
[AMXBans] Twoje IP: '83.9.133.130'
[AMXBans] =======================================

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaprzeczam tej skardze, ponieważ widziałem sam jak James0v to napisał-był na tyle mądry, że napisał to na koniec mapy i gdy chciałem zrobić screena i wstawić skargę na niego to konsola się zrestartowała, więc dowodów na to niestety nie posiadam, lecz na HLTV na 1oo% to będzie ukazane. Moim zdaniem skarga jak najbardziej niesłuszna.

Edytowane przez Buu.!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko widać na scenie obraza admina a co do twojej skargi to jak pewnie wiesz jeśli czujesz sie obrażany przez graczy możesz pisać na u@ bądź sam złożyć skargę na forum ja nie muszę wszystkiego widzieć a nie słyszę co gracze mówią przez mikro bo mam steam. Tylko napisałeś to co widać na scenie i uciekłeś.

http://www28.zippyshare.com/v/QVvwb9DZ/file.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę coś dodać jak tak wszyscy piszą nie raz słyszałem jak przez mikro wzywasz kogoś jak cie ktoś zabił tylko niestety nie mam dowodu bo na hltv słychać co gracze mówią  chodzi mi o james0v oczywiście a co do skargi to nie słuszna bo jest dowód na ciebie screen od mocarza  + każdy wie że grasz na 2 nickach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest nie słuszna James0v ostatnio wchodziłeś na cs i obrażałeś graczy przez prawie cała mapkę więc jak dla mnie powinieneś dostać kilka banów lub jednego na tydzień to wtedy może byś się nauczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COOO !? Przecież odbyłem za to godzinną karę -_-
Rispekt, ja nie wiem skądś się urwał, skarga nie dotyczy tego, czy ja wyzywam kogoś czy nie, po za tym, rzucałeś mi fleshe pod nogi więc w tym miesiącu prawdopodobnie wyzywałem tylko Ciebie :).
___________
Dlaczego mam obrywać za coś, co było dawno i odbyłem tego karę i że niby uciekłem ? Toć grałem sobie na ratsie całą mapę -_-. Za "tamten" incydent wyleciałem TYLKO ja, bo jakiś dureń napisał Ci, że nie ogarniam słów na mikrofonie, tego nie wiesz, mogłem przeklnąć, a jest to dozwolone, a może też i jednak wyzywałem, czyżby admin na krzyk ? -_-
Trochę nie w porządku, masz od tego add ban nawet jeżeli ... -_-

@Killerek i co w związku z tym, że ludzie wiedzą że mam 2 nicki ? o.O      PRZECZYTAJCIE Z 10 RAZY TO CO NAPISZECIE, PÓŹNIEJ WCIŚNIJCIE OPCJE "dodaj post" JEŻELI UZNACIE, ŻE WASZE WYPOWIEDŹ NIE DOTYCZY NABIJANIA POSTÓW. Twoja kompetencja mnie uderzyła, tak jak i tego Twojego kolegę Upadłego :)

"Jamesov niepotrzebnie składasz skargę wszyscy wiedza jak się zachowywałeś a MocarzMX na 100% ma screen" - Ten to chyba w ogóle nie wie, o jakiej skardze piszemy i na jaki temat...

Mimo, że tutaj nie pogrywam i dawno się pożegnałem wchodzę sobie na serwer w nocy, kiedy skończę swoje obowiązki i przyjemności pomyślałem, że jednak napiszę skargę, bo równie dobrze, mógłbym Cię wyzywać teraz za to, że Ty wyzywałeś mnie jak jeszcze grałem na nicku Jepetto z bratem, wyzywałeś mnie i jego (z racji tego, że nie wiadomo nigdy było który gra) i teraz ja mam się mścić mimo, że było to 2 restarty temu? -_-

Edytowane przez ★ James0v. ★
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej w sumie skargę można zamknąć i tak wiadomo, że to nie był pierwszy i nie będzie ostatni raz kiedy was tyram i miażdżę, Upadły spotkamy się jeszcze na serwerze, bo jedynym powodem dla jakiego wchodzę jeszcze na ten serwer to tylko po to, żeby wyżyć się na takich dysmózgów jak Ty i Twoi koledzy. Do zobaczenia na serwerze :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej w sumie skargę można zamknąć i tak wiadomo, że to nie był pierwszy i nie będzie ostatni raz kiedy was tyram i miażdżę, Upadły spotkamy się jeszcze na serwerze, bo jedynym powodem dla jakiego wchodzę jeszcze na ten serwer to tylko po to, żeby wyżyć się na takich dysmózgów jak Ty i Twoi koledzy. Do zobaczenia na serwerze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się z tobą nie bd kłócił bo po stracie admina zrobiłeś się bezczelny niestety ale po pełniłeś błędy gdy byleś adminem więc za to straciłeś admina, powinieneś to przyjąć z godnością  a nie wyzywać graczy którzy na cb złożyli skargi oraz innych graczy. Jak dla mnie twoje zachowanie jest równe 10 latkowi który płacze jak ktoś go zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga niesłuszna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności