Skocz do zawartości

Skarga mały.


To byl FART!

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:To był FART!

2.Nick admina/gracza który zawinił: mały.
3.Admin/Gracz : mały./ To był FART!
4.Data i godzina: 25.01.2015 18:05
5.Dowody (demko/screenywiadkowie):
SS: http://wrzuc.se/i/54c523090e0c4
Świadkiem np może być gracz Loro, Borubar, którzy widzieli całą sytuację.
6.Opis sytuacjiOtóż tak grając na mapie de_rats_1337 będac w CT zostałem sam na 6 i wykonujac swoje cele mapy obstawiam BS czy jak to nazwał admin "kampie" lecz jakby nie patrzeć mam do tego prawo dopóki TT nie podłoży paki. Oczywiście paka nie została podłożona tak czy tak zabili mnie po czym mały. napisał zdanie " zakaz kampienia w szybie i przy hostach" zapytałem dlaczego, z jakiej racji po czym dostałem odpowiedz w postaci bana na pół godziny. :) Wspierajac się regulaminem : http://forum.cs-classic.pl/topic/29853-regulamin-cs-16-4fun/#entry178726 dokładnie punktem trzecim uważam, że admin popełnił błąd i jego zachowanie było co najmniej naganne, prosiłbym o wyciągnięcie konsekwencji bo na unbana, który co prawda trwa tylko 30 minut, lecz jest niesłuszny  się nie odczekam, bo wątpię, żeby amin o którym jest tutaj mowa w ogóle zainteresował się moją skargą a co dopiero przyznał się do błędu :) 
PS. pełniac taką funkcję, należy być jednak odpowiedzialnym człowiekiem, a nie pokazywać nerwy w sytuacjach jeżeli ktoś kogoś zabije kilka rady, bądź po prostu jest lepszy... Pozdrawiam To był FART! :-)

Edytowane przez To byl FART!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"6.26 Kampienie/Przedłużanie gry [ban5min Ban30min]"

Prawdopodobnie kampiłeś w szybie... a chyba nie trzeba powtarzać 100 razy że nie kampimy w szybach na rats_1337 i assault.

Mały na pewno za nic ci bana nie sprzedał.

 

Nie oceniaj czy jest odpowiedzialnym człowiekiem bo nie wiesz jak się zachowuje. 

 

 

 jego zachowanie było co najmniej naganne,

Fakt nie pograsz 30 minut.. zachowanie naganne! Ja to bym go zesłał na Syberię za takie coś.

 

Wiem że mały jest dobrym admem i nie daje banów za nic. Poza tym jest jednym z najaktywniejszych adminów. 

Dzięki, pozdro Blant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"6.26 Kampienie/Przedłużanie gry [ban5min Ban30min]"

Prawdopodobnie kampiłeś w szybie... a chyba nie trzeba powtarzać 100 razy że nie kampimy w szybach na rats_1337 i assault.

Mały na pewno za nic ci bana nie sprzedał.

 

Nie oceniaj czy jest odpowiedzialnym człowiekiem bo nie wiesz jak się zachowuje. 

Fakt nie pograsz 30 minut.. zachowanie naganne! Ja to bym go zesłał na Syberię za takie coś.

 

Wiem że mały jest dobrym admem i nie daje banów za nic. Poza tym jest jednym z najaktywniejszych adminów. 

Dzięki, pozdro Blant.

Blancior on dostał bana przez przypadek po czym wszedłem na forum i od razu napisałem temat z prośbą o UB. Po 2 minutach natalja go odbanowała. Tu masz link - http://forum.cs-classic.pl/topic/30240-ubub-dl-gracza/?view=getnewpost

Moje zachowanie było naganne ? Człowieku całą noc nie spałem poszedłem spać po 6 rano bo byłem na imprezie po czym o 10 musiałem wstać na chrzciny jestem nie wyspany i to, że mi się pomyliły klawisze to nie znaczy, że mają mnie za to karać. I licz się z tym, że teraz jak wejdę na serwer dostaniesz bana za tego "smiecia" - 6.13 Obrażanie Admina [ban1h Ban3h Ban1dzień] więc możesz nie pograć sobie do jutra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jego zachowanie było co najmniej naganne, prosiłbym o wyciągnięcie konsekwencji bo na unbana, który co prawda trwa tylko 30 minut, lecz jest niesłuszny  się nie odczekam, bo wątpię, żeby amin o którym jest tutaj mowa w ogóle zainteresował się moją skargą a co dopiero przyznał się do błędu :)

PS. pełniac taką funkcję, należy być jednak odpowiedzialnym człowiekiem, a nie pokazywać nerwy w sytuacjach jeżeli ktoś kogoś zabije kilka rady, bądź po prostu jest lepszy...

Przyznałem się do błędu i jak taki PRO jesteś to dwaj 1vs1 i zobaczymy czy faktycznie tak jest. 

 

 

 

// Sory za spam myślałem, że gdy zacytuję po Edycji to będzie to w poście wyżej. 

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałem się do błędu i jak taki PRO jesteś to dwaj 1vs1 i zobaczymy czy faktycznie tak jest. 

 

 

 

// Sory za spam myślałem, że gdy zacytuję po Edycji to będzie to w poście wyżej. 

Kolego, to nie miejsce i czas na takie propozycje, ale na pewno bym nie odmówił jeżeli chciałbyś się sprawdzić. To już nie chodziło o bana czy byłby na 5 minut, 30 czy jeden dzień, tu chodziło o rację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to nie miejsce i czas na takie propozycje, ale na pewno bym nie odmówił jeżeli chciałbyś się sprawdzić. To już nie chodziło o bana czy byłby na 5 minut, 30 czy jeden dzień, tu chodziło o rację. :)

Przeczytałeś co napisałem ? To był ban przez przypadek ! 5min później zostałeś odbanowany ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo karać nie będę , bo admin maly sie pomylil , kazdemu moze sie zdarzyc pomylic . Dostales ub po 2minutach , wiec nie wiem co Ty chcesz - skarge uznaje za niesluszna.

 

/cl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności