Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie K0wAl


K0wAl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:K0wAl

2. Imię:Wojtek

3. Wiek: 17(rocznikowo 18)

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie)Niestety nie, potrafie inaczej komunikowac sie z innymi graczami (jesli bedzie bardzo potrzebne to dokupie)

6. Składka(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/K0wAl/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** Chodze do drugiej klasy liceum Czas rozdzielam glownie na szkole, silownie i CS (to moja pasja) Czemu to ja powinien zostac adminem?: Mysle ze powinienem zostac adminem, poniewaz spedzam na serwerze prawie caly swoj wolny czas jaki moge poswiecic (tak jestem noł lajfem :3)Mysle te ze kazdy kto choc troche pogral na serwerze mnie zna. Ogarniam to stanowisko, potrafie odroznic dobrego gracza od czitera, zawsze zglaszam na u@, steam, ewentualnie gg adminowi powiadomienie o cziterach, nagrywalem nawet dema wstawiajac w odpowiednie miejsce na forum, drecze adminow tak dlugo, az zbanuja delikwenta; postanowilem sam sie zglosic na admina, poniewaz nie zawsze jest admin na serwerze gg czy steam a ja np. jestem, poza tym admini sami juz mnie prosili o to abym zlozyl podanie a nie ich dreczyl :)

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):tak: STEAM_0:1:47722436

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: okolo 2-7 h albo ile sie da zalezy od mojego czasu i dnia

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: to zalezy w weekendy prawie zawsze czyli np. 10 nawet do 3 w nocy, a dni szkolne: 14-22 to tez zalezy bo nie caly ten czas, za tydzien mam ferie wiec bede ile moge

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Kilka lat, juz nawet nie licze ;) 2000h przegranych na Steam

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Oczywiscie, bylem

 

 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Wymagania:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe 3 podanie już dziś :D oj Ty kocie <3 ;* ciekawe skąd masz gt, ale nawet w niego nie patrze bo widzę CIę codziennie i wiem jak długo grasz :D widzę, że spać nie możesz skoro podanie piszesz :D jesteś dobrym i solidnym graczem i mam do Ciebie zaufanie, tak zgłaszasz cziterów i bardzo pomagasz, jesteś ogarnięty i kulturalny. Nie mam do Ciebie jakichś przeciwwskazań no i nadajesz się na to stanowisko no i MIKRO se spraw  :) i idź już spać :D jestem za okresem próbnym :D

Edytowane przez kubaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no tutaj po prostu 100%  tak. Kowal to chyba najbardziej ogarnięty gracz na BF. Pełna kultura, miły, spokojnie da się pogadać. Jak dla mnie idealny typ na admina. Potrafi odróżnić skilla od czita. Napiszę jeszcze raz: TAK.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal. Jestem zdecydowanie na tak. Wojtek jest miłym, kulturalnym, ogarniętym graczem. Zna się na rzeczy.

Zaprosiłem go tutaj z pewnej serwerowni, gdzie również miał admina i tam spełniał swoje obowiązki w 100%.

Tutaj będzie pewnie to samo :).

Posiadasz steam GT jest naprawdę dobre, więc nie znam powodów, by być na nie.

 

ZDECYDOWANE TAK!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności