Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]SinneE na admina !


SinneE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SinneE

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 17( w tym roku 18)

4. Znajomość Amx (0/10): 8

5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT:  http://www.gametracker.com/player/SinneE/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Czemu Ja? Poniewaz gram dosc czesto, a adminow brakuje ;3 Mam juz doswiadczenie w adminowaniu poniewaz pelnilem tą funkcje nie raz :). Jestem mily, kulturalny, umiem opanowac emocje :) Bez problemu rozpoznaje cziterow nie raz pisze na u@ badz na stema zglaszajac gracza z nielegalnym oprogramowaniem. Chcialbym dodac ze z checia chcialbym wspomoz szeregi administracji FF-a i pomoc w ogarnianiu serwera :)

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID:STEAM_0:1:64664501

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2h- bywa ze wiecej :)

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): w domu jestem od 15 i roznie grywam :)

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 6 latek bedzie :)

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak

 

Ps. Tak wiem mam 4 posty a w regulamienie jest minimum 10. Mysle ze nabijanie postow na sile nie mija sie z celem. Wiem ze na forum zapadaja najwazniejsze decyzje w sprawie serwera. Staram sie bywac na forum jak najczesciej. Dodam ze od przyszlego tygodnia zaczynaja mi sie ferie wiec nadrobie te lekkie braki.

 

 

Juz wyslalem PW -_- wiec warna mam z glowy ;3

Pozdrawiam SinneE

Edytowane przez SinneE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-zgłaszał mi cziterów wiele razy

- kulture ma miły jest mogę to potwierdzić

-znajomość amx

-czas na serwerze

Cóż jestem za okresem próbnym

Dlaczego ?  po prostu nie masz wystarczającej ilości postów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś miły, kulturalny, zgłaszasz na u@, lubię cię więc jestem za okresem próbnym. :)

Posiadasz steam, wiek jest "wystarczający", jednak forum to jest chyba najważniejsze miejsce.

Jednak trzymam za słowo, że masz ferie i wszystko nadrobisz. Masz rację: Nabijanie postów w byle jakim temacie mija się z celem i grozi WARnem.

Masz jeszcze do nadrobienia 1 dzień i 14 godzin. 

Twoje GT wygląda " pozytywnie" :D .

Myślę, że okres próbny to najlepsze rozwiązanie oraz danie Ci możliwości nadrobienia braków na forum na okres ferii zimowych.

 

Tak jak napisałem wyżej: OKRES PRÓBNY.

 

Z pozdrowieniami H3@D$H00C!K!! :D

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem

+ zgłasza

+ miły

+ ogarnięty

- forum

+ steam

+ często gra

 

 

Forum da się poprawić bo wiem że najczęśćiej takie osoby jak dostaną admina są aktywne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Ciebie z serwera bo ostatnio malo gralem ,ale wiek , steam jest i godzziny na serwie i jak wyzej kolezanki i koledzy pisali ,ze nie sprawiasz klopoty , to ja bym byl za okresem próbnym , a z forum to nadrobisz napewno w niedalekiej przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz warna, a to oznacza że Twoje podanie nie może być pozytywnie rozpatrzone.

Jako że, FFA potrzebuje aktualnie administratorów, więc daję Ci czas do środy: 28.01 na jego odpracowanie.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jestem oczywiście na TAK!,Sinek masz mój głos :D

Znam go już z innego servera i wiem jak gra,potrafił i potrafi grać,bez problemu rozpoznaje graczy na haxach jakby sam miał wuha w oczach :D,jest ogarnięty,bardzo rzadko słyszałem u niego wyzwisko kierowane do innego gracza,składka,steam,amx itd itd. A forum da radę nadrobić,i się z nim zgodzę,po co ma na siłę dodawać jakieś posty typu: siemanko to ja,siemanko pomozcie itd,niech lepiej ma tą małą aktywność i nadrobi ją sensownymi postami  w swoim czasie,przypomnę Wam,ja też zaczynałem od zerowej aktywnosci na forum,a teraz? Ło luju,jak nie ja i jak nie moje konto.Weźcie pod uwagę to co tu napisałem,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności