Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o admina Skiteez


Skiteez

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Skiteez


 


2. Imię:Gracjan


 


3. Wiek:15


 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Średnie


 


5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


 


6. Składka (Tak/Nie):Tak


 


7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Skiteez/193.33.176.143:27015/


 


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: więc tak mam na imie Gracjan chodze do 3 klasy gimnazium interesuje się motoryzacją mechaniką samochodową spędzam dość durzo czasu na serverze i nie zawsze jest admin i wtedy zaczyna się zabawa wszyscy zaczynają skracać itp mnie to bardzo denerwuje i często pisze do admina co oni robią grałem też na innych serverach DeathRun ale tam tak się wszyscy nie dogadują to by było o mnie.


 


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:nie pośiadam


 


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: na serverze mogę spędzać do 9h dzienię 


 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):dni robocze od 13 do 22 a weekendy od 15 do 24 albo puzniej oczywiscie wszystko z przerwami


 


12. Staż w grze counter strike 1.6około 4 lat


 


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):nie byłem


Edytowane przez Skiteez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie!

Po GT widać bardzo dobrze ile spędzasz na serwerze:/. Nie widzę tam 9h ;c. Widzę czasem 2h, a czasem 30 minut, bądź 13 minut :/.

Troszkę słabe amx lecz szybko byś się nauczył :>.Kolejna sprawa to są Twoje posty: 1 w liczeniu do 5000, 1 w skojarzeniach, 1 w skąd jesteście itp... ;c dobij 10 sensownych postów i wtedy spróbuj. Nadrób również czasz spędzony na forum !! :). Dodam, że masz słabą ortografię:

 

 

1. Nick:Skiteez

 

2. Imię:Gracjan

 

3. Wiek:15

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Średnie

 

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

 

6. Składka (Tak/Nie):Tak

 

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Skiteez/193.33.176.143:27015/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: więc tak mam na imie Gracjan chodze do 3 klasy gimnazium interesuje się motoryzacją mechaniką samochodową spędzam dość durzo czasu na serverze i nie zawsze jest admin i wtedy zaczyna się zabawa wszyscy zaczynają skracać itp mnie to bardzo denerwuje i często pisze do admina co oni robią grałem też na innych serverach DeathRun ale tam tak się wszyscy nie dogadują to by było o mnie.

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:nie pośiadam

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: na serverze mogę spędzać do 9h dzienię 

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):dni robocze od 13 do 22 a weekendy od 15 do 24 albo puzniej oczywiscie wszystko z przerwami

 

12. Staż w grze counter strike 1.6około 4 lat

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):nie byłem

 

Zaznaczone kolorem czerwonym (Błędy).

Edytowane przez Machwes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności