Skocz do zawartości

Skarga Sumekler


ManiekToJa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: CuCu

2.Nick admina/gracza który zawinił: Sumekler

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 21:30/28.01.2015

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):świadkowie

6.Opis sytuacji: Więc było tak graliśmy taką i taką mapkę gdy nagle dostałem bana z przyczyną '' Ogarnij się''  a jeśli coś zrobiłem to Admin powinien mieć dowody na to lub dać Ostrzeżenie  Chciałbym aby admin został jakoś ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadkiem iż Admin Sumekler zbanował gracza CuCu z nieznanych przyczyn żadnych ostrzeżeń ani nic Jeśli masz swoich świadków to niech się wypowiedzą w temacie bo takiej sytuacji nie było może masz coś ze słuchem i jeszcze fajny powód ''Ogarnij się '' powinieneś podać dokładną przyczynę a nie wpisywać co ci się podoba. Jeśli zbanowałeś gracza to powinieneś mieć jakieś dowody lub świadków. Moim zdaniem powinieneś dostać Ostrzeżenie. A nawet jeśli tak powiedział to do kogoś z ludzi co siedzimy na ts.

Edytowane przez Rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 'Frajer kampi na tych skrzynkach" było kierowane do kogoś z ts? Nie wydaje mi się

 

2. Ze słuchem nic nie mam

 

3. Od kiedy admin przy każdym banie musi mieć świadków/dowody?

 

4. Pokaż mi punkt w regulaminie gdzie najpierw admin MUSI dać ostrzeżenie.przed daniem bana za obrazę bo ja znam dokładnie regulamin i nigdzie nie ma takiego wpisu.

 

5. Owszem powód bana może być nie jasny to przyznam. Mój błąd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dowód że niby te słowa były do ciebie  jeśli nawet to gracz nie powiedział twojego nicku  wiec jak to mogło być do ciebie jeśli powiedział by Sumekler ty taki i taki  to wtedy nie miał bym nic przeciwko jeśli dostał by bana. Popełniłeś błąd i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał na serwerze zwrotu "frajerze" itp więc uznałem to za kierowanie w stronę któregoś z graczy bądź mnie, dostał bana na 3h jeśli nie za obraze mnie to któregoś z graczy. Nie mam zamiaru prowadzić dalej tej dyskusji.

 

 

(nie ma to na celu nikogo urazić :) )

Edytowane przez Sumekler
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumakler samym zachowaniem które teraz pokazałes tym filmikiem powinni ci zabrac admina moim zdaniem. Napisałes nie ma to nikogo obrazić ale samo z sb wynika ze jesli takie coś wstawiasz do swojego tłumaczenia jest to skierowane do osoby do której była ta wypowiedź.

 

Co do bana można sie kłocic bo jedno znacznie nie zostałes obrażony jednak gracz złamał regulamin pod względem tego że z tego co pisze sumakler używał słow wulgarnych gdzie ban jest chyba od 30 min do 3h wiec ban jak taki słuszny tylko ze złym powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumekler tym filmikiem chciałeś okazać swoją wyższość nad zwykłymi graczami ? Sam ten filmik zasługuje na ostrzeżenie. Ban moim zdaniem jest surowy, ale słuszny.Powodu nie skomentuje..-tym powodem i filmikiem chcesz pokazać, ze jestes lepszy,"wyższy"..

Źle postapiłeś(w pewnym stopniu), lecz nie jest to powod, abys odrazu stracil admina.

Edytowane przez Buu.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pokazać, że jestem 'lepszy" czy też "wyższy" bo nie uważam się za takiego filmik wrzuciłem w celu humorystycznym. Przyznaje, że podałem zły powód bana i nie zdziwię się jeśli dostane ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powody mają odzwierciedlać przewinienie gracza, a twój powód tego nie ukazuje, więc otrzymujesz ostrzeżenie.

Dodatkowo nałożyłem warny na użytkowników, którzy stworzyli sobie tutaj temat do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga rozpatrzona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności