Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Kuba


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Kuba

2. Imię:Kuba

3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 3/10 – uczę się

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/kuba/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imię Kuba mam 17 lat interesuje się telekomunikacją, informatyką i troszeczke grami , adminem chcę zostać ponieważ chciałbym zapobiedz łamania regulaminu przez graczy. Na serwerze jestem aktywny o róznych porach i prawie zawsze jak wchodzę pograć to admin albo już wychodzi lub niema go wcale a wtedy gracze robią na serwerze co tylko chcą(skany,bomby na ostaniego człowieka,uzywanie działka, za dużo lm itp.) własnie temu chciałbym zapobiedz jako przyszły admin.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4h(w weekend więcej)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze 15-18 i 20-00 , weekendy 10-15 i 19-01

12. Staż w grze counter strike 1.6:ok. 5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Nie nie byłem

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

--edit1-- @Kay Swoją kulturę poprawiłem juz dobre 3 dni temu i takie teksty nie miały miejsca w ciągu tych 3 dni i nie będą, z tym kickiem również nie wiem o co ci chodzi ,dostałeś wtedy kicka ? Ja ci odpowiem nie nie dostałeś, pisałem to w formie żartu.

Edytowane przez Kuba321
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak w końcu. Zgłaszał na u@, widać ile skarg już zdążył złożyć, jedna z aktywniejszych osób na serwerze. Jedyny minusik to kultura, a amx jest łatwy, więc szybko ogarnie.

@ Edytujcie posty a nie spamujecie :D, ktoś tu poczucia humoru nie ma ;>

Edytowane przez Euphemia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Zgłaszasz na u@ dużo skarg na forum :) i jak powiedziała Ilonka trochę słabo z kulturą, a amx to da się nauczyć szybko łatwe jest 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie, powody:

-brak kultury osobistej, teksty typu "won mi stąd"

-nakłanianie admina do kickniecia gracza i potem pisanie że "jakby co to powiemy że się pomyliłeś" (http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/34110190901986182/88CA167BB80B987E5BCECFAE82687F3B647218F4/)

 

 

Ogolnie to mam to gdzieś jak ktoś pisze texty typu won stad albo naklania admina do kickniecia, ale jak ta osoba chce być adminem to raczej nie.

Edytowane przez S}{aDoW
Pamiętaj o edytowaniu swojego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak. 

Zgłasza na u@ i na forum.

Aktywność na forum i serwerze też na plus.

Kay co do tego ss co podałeś, nie znasz się na żartach? Nie jestem głupi żeby słuchać graczy i kickac kogo mi się tylko chce.

Amx szybko się nauczysz. Mogę Ci w tym pomóc w miarę mych możliwości. 

Edytowane przez Fresh.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że Kuba jako gracz ma wiele wad, zdarzało mu się nie przestrzegać regulaminu (przeklinać itp.), wymuszać decyzje na adminach lub też grozić im a nawet ich prowokować (w szczególności mnie), ale jest to osoba wyciągająca wnioski ze swoich błędów (ucząca się na błędach), po za tym bardzo często pomagał mi w ogarnięciu serwa, dostarczał mi dowody na osoby które łamały regulamin, jak również zgłasza bardzo często na u@ oraz na forum, a więc stara on się, sam w większym stopniu regulamin przestrzega (tak jak wcześniej wspomniałem miał czasami problemy z kulturą), ale nie złapałem go NIGDY na skanowaniu itp. Jest jedną z aktywniejszych osób na serwerze, oraz zazwyczaj jak ma problem czy też pytanie kieruje to do mnie, a więc stara się ogarnąć wszystko. Według mnie z takiego powodu, że jest on aktywny i to bardzo, oraz admini są mniej aktywni ostatnimi czasy to można go przyjąć na okres próbny, ale wiadomo, że decyzja należy do Ciebie Administratorze. 

 

#edit no.1 

 

estem na Nie, powody:

-brak kultury osobistej, teksty typu "won mi stąd"

-nakłanianie admina do kickniecia gracza i potem pisanie że "jakby co to powiemy że się pomyliłeś" (http://cloud-4.steam...687F3B647218F4/)

 

 

Ogolnie to mam to gdzieś jak ktoś pisze texty typu won stad albo naklania admina do kickniecia, ale jak ta osoba chce być adminem to raczej nie.

 

 

ogólnie to zgodzę się z tobą, lecz każdemu trzeba dać szansę, dlatego zaproponowałem okres próbny, jeśli pojawiłoby się przy mojej osobie takie zachowanie ze strony tego gracza to sam bym złożył skargę. 
 
@ Edytujcie posty a nie spamujecie  :D, ktoś tu poczucia humoru nie ma ;>

 

 
Kay co do tego ss co podałeś, nie znasz się na żartach? Nie jestem głupi żeby słuchać graczy i kickac kogo mi się tylko chce.

 

poczucie humoru poczuciem humoru, ale jeśli ktoś stara się na admina, to musi sobie odpuścić takie teksty bo to nie jest przedszkole. 

Edytowane przez .Supression.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności