Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]mariano italiano v3


marianekłowcaszparek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mariano italiano (ale kce mieć "maniek"


2. Imię: Mariusz


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx (0/10): 8


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/MARIANO%20ITALIANO/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Hejka kochani, na wstępie chciałbym uprzedzić posty typy "na nie, bo ostrzeżenia" jeżeli moje podanie przejdzie to w ciągu minuty wyśle te śmieszne smski). Jestem młody, przystojny, przebojowy, spędzam na serwerze całkiem sporo czasu. Wydaje mi się, że zdecydowana większość graczy mnie lubi i szanuje, na czitach trochę się znam, w miarę możliwości zawsze ich zgłaszam i w 9/10 przypadkach zawsze mam racje. Niestety 2 poprzednie podania nie przeszły... bo coś tam, więc w tym zamierzam edytować moje podanie i powstrzymywać się od zbędnego komentowania :D. Moje podania motywuję tym, iż gram bardzo często w godzinach nocnych, kiedy ciężko o admina na serwerze a o cziterów bardzo łatwo (gdybym grał tylko w niedziele po kościele to pewnie nawet nie składałbym tego podania, bo aktualni admini robią robotę) no ale w nocy serwer zamienia się w istny raj dla cziterów dowartościowujących się po nieudanym życiu w prawdziwym świecie, myślę że trochę nadrobiłem forum, bo o tym też było. Pozdrawiam wszystkich i moją mame :*


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:1:336683


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Uważam że dużo, aczkolwiek mam za mniej niż 100 dni maturkę więc teraz te godziny będą  troche ograniczone


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): w dni robocze jakoś około 15, albo wieczorem, weekendowo gram sporo, zazwyczaj jak to wyżej nadmieniłem nocnymi porami


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 3 miesiące ale szybko sie ucze


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak zdarzyło mi się aczkolwiek nie na cs-classic


 


 


@ KODY SMS ZA WARNY JUZ WYSŁANE DO BUŹKI


Edytowane przez marianekłowcaszparek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak,koleś ogarnięty, zna się na amx,odpowiedni wiek.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

 

Skończcie tu wszystkich non stop uczyć kultury, bo to jest gra nie prawdziwe życie.
Może wy jesteście tak poprawni politycznie i nigdy nie zdażyło wam sie przeklnąć lub kogoś przezywać, ale nie każdy ma nerwy stalowe.Tutaj połowa udaje badziej takich kulturalnych niż jest.
Więc jeśli kolesiowi ogarnietemu, który zna się na rzeczy i wie co do czego dajecie NIE z tak słabym argumentem, a przyjmujecie osoby co obsługiwać amxmoda uczą sie w google to to jest śmieszne.

Edytowane przez S}{aDoW
Pamiętaj o edytowaniu swojego postu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponownie na tak

Nie ma co się rozpisywać bo ile razy można mówić,spełnia wymagania,amx,składka,wiek,steam,rozpoznawalny i lubiany. Według mnie bardzo dobry przykład na admina,jeszcze plus taki że siedzi w nocy kiedy już na prawdę wszyscy uwalniają się od Csa i kładą się np spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak.

Steam, wiek, składka.

Jesteś miły, ogarnięty, znasz się na rzeczy. Wiele razy mi piszesz na steam bym wbił na serwer bo cziter jest, i większość razy miałeś rację.

WARNy odrób bo inaczej będziesz miał podanie zamknięte.

Poza tym nie widzę powodów by nie dać Ci szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede za bardzo sie rozpisywal , ogarnia ta gre, wszystkie wymagania spelniasz , jestem jak najbardziej na tak.

 

 

Pewnie dostane warna, ale skończcie tu wszystkich non stop uczyć kultury, bo to jest gra nie prawdziwe życie.
Może wy jesteście tak poprawni politycznie i nigdy nie zdażyło wam sie przeklnąć lub kogoś przezywać, ale nie każdy ma nerwy stalowe.Tutaj połowa udaje badziej takich kulturalnych niż jest.
Więc jeśli kolesiowi ogarnietemu, który zna się na rzeczy i wie co do czego dajecie NIE z tak słabym argumentem, a przyjmujecie osoby co obsługiwać amxmoda uczą sie w google to to jest śmieszne. :)

Ziele wlasnie to jest tylko gra , wiec niewiem o co ci chodzi ? Smieszy mnie troche jak co nie ktorzi nie moga opanowac emocji  " w grze" ,wyzywajac np. graczy, myslac jakim ja jestem bog wie kim ,albo non stop uzywania wulgaryzmow , prawda zdarzy sie czasem cos przez przypadek powiedziec albo wysknac ale non stop ,ja tam do Manka nic nie mam bo jak znim na serwerze gralem to nie widzialem ,ani nie slyszalem jak by kogos wyzywal,wiec mo dalem jak nabardziej tak .

Edytowane przez S}{aDoW
Pamiętaj o edytowaniu swojego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek przystojny, wyedukowany oraz dystyngowany. Jego aksamitny głos chwyta niewiasty za serca, a w sercach przeciwników sieje grozę.

Jest to też gracz o niebywałym skillu, co potwierdza zwycięstwo jego drużyny na Dreamhacku w 2007 roku.

Mógłby zostać kim chce. Mógłby przemierzać górskie szczyty, walczyć z głodem w Afryce lub mógłby walczyć o prawa mniejszości seksualnych ludzi na całym świecie (maniek jest zadeklarowanym homoseksualistą).

Postanowił jednak poświęcić się dla dobra sprawy i chce zostać adminem na serverze csa. I wierzę, że będzie sprawował się doskonale.

Juror_plakal_kiedy_6501183.jpg

 

Jestem na tak.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie kultura u ciebie jest na poziomie 0 wyzywasz ludzi mimo że wymagania spełniasz i będę na Nie i to nie jest jedno razowy wybryk tylko praktycznie cały czas jesteś upominany za kulturę wobec innych graczy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym wstępie piszę litanię do miłosierdzia bożego, ale no cóż. Może za ten post będę zmieszana z błotem, nikt mnie może nie lubić albo "wielbiona" za swoją piękną i ukrytą prawdę i szczerość. Możesz mnie bacznie obserwować, zgłaszać na mnie skargi jak to napisałeś kilka minut temu na serwerze dotyczące tbag'a, któremu powiedziałam to w żarcie, którego chyba nie zrozumiałeś.

 

Wymagania są, owszem, bo do tego nie mogę się przyczepić, ale kultury osobistej i ekhem... kultury do różnych graczy na pewno nie masz. W ten sposób jest wiele graczy którzy lubią jak szyderczo się do innych zwracasz bądź obrażasz kogoś w sposób wyniosły i "kulturalny". Nie chciałabym pracować z taką osobą jak Ty, która ma problem z tym że nie potrafi uszanować zdania innych i arogancko się do różnych osób odnosi. Przypomnę ci również, że mój nick to SHANELL, a nie jak to piszesz sznela, sznul, bo ja to uważam w jakiś sposób za obrazę lub zniewagę co do mojej osoby. Ja nie mam zamiaru się również "użerać" z kimś i tu nie chodzi o to że nie darzę do Ciebie wielką sympatią, ale wiem, że nie jestem w stanie się z Tobą dogadać. Możesz mnie również uważać za wielką feministkę XXI wieku bo bronię siebie samej, ale jeśli w twoim wieku( czytając z twojego podania masz 20 lat) to uważam, że powinieneś być bardziej dojrzałym człowiekiem, a nie chłopcem który dopiero wyszedł z piaskownicy. Jeśli również uważasz, że jakoś obraziłam Ciebie w sposób niekulturalny to zgłoś to proszę moderatorowi, tylko pamiętaj że to też jest człowiek i też ma uczucia.  

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak,koleś ogarnięty, zna się na amx,odpowiedni wiek.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

 

Skończcie tu wszystkich non stop uczyć kultury, bo to jest gra nie prawdziwe życie.

Może wy jesteście tak poprawni politycznie i nigdy nie zdażyło wam sie przeklnąć lub kogoś przezywać, ale nie każdy ma nerwy stalowe.Tutaj połowa udaje badziej takich kulturalnych niż jest.

Więc jeśli kolesiowi ogarnietemu, który zna się na rzeczy i wie co do czego dajecie NIE z tak słabym argumentem, a przyjmujecie osoby co obsługiwać amxmoda uczą sie w google to to jest śmieszne.

 

"Skończcie tu wszystkich non stop uczyć kultury, bo to jest gra nie prawdziwe życie."

 

"To jest tylko gra, tutaj grają tylko bezmyślni ludzie, mogę pisać wszystko, uważać się za nie wiadomo kogo i tak mam to gdzieś, przecież nic mi nie zrobi"

Drogi Ziele, uważasz że jeśli serwer to nie życie, możesz wyzywać kogoś na lewo i prawo i krytykować za każdą zrobioną rzecz, którą Ty zrobiłbyś inaczej?

Jesteś na serwerze, jesteś w sieci i masz do czynienia z ludźmi! Wiesz?

Niektórzy bywają na nim naprawdę często, traktują go nie tylko jako zbiorowisko gimbusów, lecz również jako miejsce do porozmawiania z innymi, pogrania w przyjemnej atmosferze.

Administratorzy mają pilnować właśnie ten atmosfery, właśnie tych wszystkich ludzi, którzy wyzywają bez powodu czy tych, którzy oszukują w najróżniejszy sposób i nie dają szansy na sprawiedliwą grę.

 

"Więc jeśli kolesiowi ogarnietemu, który zna się na rzeczy i wie co do czego dajecie NIE z tak słabym argumentem, a przyjmujecie osoby co obsługiwać amxmoda uczą sie w google to to jest śmieszne."

 

Naprawdę? AMX jest taki trudny, że potrzeba na stanowisko administratora "specjalistę" od klikania numerków?

Jak sądzisz, wezmę osobę, która zna AMX ale odnosi się chamsko do przeróżnych graczy jak i administratorów, ma gdzieś komentarze innych osób, unosi się pychą bardziej niż niejedna niedojrzała osoba czy może osobę, której wystarczą maksymalnie 2dni na opanowanie tej wielkiej zagadki zwanej amxmodmenu a reprezentuje swoim zachowaniem o wiele więcej?

Szczerze? Chamstwo zapraszaj do siebie na serwer, bo ja nie mam zamiaru tolerować kłótni i skarg pomiędzy adminami.

 

Mariano:

 

"12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 3 miesiące ale szybko sie ucze"

 

Słucham?

 

"Spełnia wszystkie wymagania"

 

Może przybliżę jednak te wymagania, hmm?

 

  1. Ukończone 16 lat.
  2. Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze.
  3. Zachowanie kultury na serwerze.
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum.
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń).
  6. Składka (zakup VIP'a na 30dni) 11.07zł SMS (W przypadku problemów napisz do opiekuna serwera: S}{aDoW).

Posłuchaj, bo pewnie masz do mnie nadal za złe, że oskarżyłem Cię za skrypty.

Sprawa była, UBTeam powiedział jasno, że jesteś czysty, temat zamknięty. Ok, sprawa była, ale minęła.

 

Później oskarżasz mnie, że specjalnie nie wprowadzam Twoich pomysłów. Wybacz, że zadam takie pytanie.. ale Kim Ty dla mnie jesteś? Wrogiem? Jesteś graczem serwera, którym się opiekuje. Wiele innych osób proponowało przeróżne pluginy, zmiany.. również nie zostały zaakceptowane.

Zaproponowałeś modele, które pasują według mnie do call of duty moda.

Zaproponowałeś nagradzanie administracji, które według mnie jest kompletnie zbędne i w sumie nie wiem czemu to miało służyć.

 

Widzisz? Wszystko jest według mnie, dlaczego? Ponieważ pewnie zapomniałeś, ale to JA, nie Ty, Ja jestem opiekunem serwera. To ja decyduję głównie o wszystkich zamianach, które na nim zachodzą. Gracze, administratorzy proponują, a ja to zatwierdzam i wprowadzam lub odrzucam.

 

Twoje komentarze w propozycjach dotyczących serwera:

 

"Niby o gustach się nie dyskutuje ale jeżeli komuś  podobają się aktualne pistolety, to chyba nosi skarpetki do sandałów i koszulke w paski do koszuli w kratę..."

"co Ty mówisz w ogóle, sam wrzuciłeś za glocka berettę, a oprócz awp, granatów galila czy m4, te skiny które wrzucilem są to klasyczne skiny z odświeżoną grafiką"

"te modele są beznadziejne- oczywiście to moje skromne zdanie, proszę o wypowiedź resztę graczy

 

@ no sory, ale ten nożo-helikopter? co to w ogóle jest? XDDD"

 

Szczerze? Jesteś w klasie maturalnej, a wypowiadasz się gorzej niż nie jeden upośledzony, który myśli że wszystko mu wolno.

Twoje komentarze reprezentują zerowy poziom, swoją kulturą ukazujesz tylko, że nie nadajesz się na stanowisko administratora, tym bardziej że nie potrafisz czasem zagryźć swojego języka i się nie wypowiadać. Korzystasz prawie z każdej okazji by komuś dogryźć, krytykujesz większość osób za przeróżne powody.. styl gry inny niż Twój, nick, wygląd itd.. mógłbym wymieniać więcej, ale nie czuję takiej potrzeby.

Zgadzam się, to jest tylko gra, to jest tylko forum. Ale nie mam zamiaru stoczyć tego wszystkiego przez osobę, która przyszła znikąd, i też nic ciekawego swoimi komentarzami reprezentuje.

 

Chcesz grać na serwerze? Graj, proszę bardzo, ale jeżeli jeszcze raz zobaczę podszywanie się pod administratora, idiotyczne odzywki z Twojej strony, wylatujesz od razu z maksymalnym czasem bana, który widnieje w moim regulaminie.

Nawet w takim miejscu jak serwer gry, trzeba umieć się zachować.

 

Dopóki nie zmienisz swojego zachowania wobec innych, dopóty nie otrzymasz rangi administratora.

 

Do Administratorów:

Jeżeli nie chce Wam się wypowiadać, nic nie piszcie.. bo pisanie komentarzy pokroju:

+ nick

+ wiek

+ aktywność na serwerze

nie daje mi żadnej Waszej oceny.. Równie dobrze może Was nie być na serwerze, a i tak skomentujecie na podstawie podania tak samo. Liczą się Wasze odczucia dotyczące osoby, czy nada się na administratora pod każdym względem. Uwierzcie mi, potrafię czytać.. widzę co jest napisane w podaniu.. to czego najbardziej potrzebuję to Waszego zdania, którym się zawsze sugeruję.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności