Skocz do zawartości

KoDeX admin!


KodeX22

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:KoDeX
2. Imię:Konrad
3. Wiek: 19
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):bardzo dobra
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak
6. Składka(Tak/Nie):tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/KodeX/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mieszkam niedaleko Szczecina mozna powiedzieć że jestem nałogowym sportowcem gram w piłkę nożną siatkówkę i kosza . Kończe technikum gastronowmiczne mozna powiedzieć że gotowanie to moje hobby. Adminem chcę zostać dlatego że byłem już adminem na tym serwie tylko że z braku dostępu do gry nie mogłem pełnic obowiązków admina i go straciłem słusznie bo po co admin który nie siedzi na serwerze . Wszyscy gracze którzy grali jak byłem adminem to wiedzą że byłem dobrym adminem i nie było na mnie żadnej skargi teraz mam dostęp do gry i chcę wrócic jako admin bo szczeże to za często jest tak że na serwie nie ma żadnego admina myślę że tak doświadczony gracz jak ja przyda się jako admin.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: zależy kiedy w od poniedziałku do piątku to 2 może 3 godziny a na week więcej cięzko powiedziec dokładnie ile ...
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: najczęsciej 17;00-20;00 na week nie mam ograniczen więc kiedy mam czas to jestem !
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:przeszło 6 lat z przerwami
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak

 

Dziękuje za rozpatrzenie Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności