Skocz do zawartości

to jest smieszne


jasio Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: jasio Boyka


2.Nick admina/gracza który zawinił: with angel

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina: 15,30 31,01,15

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'granaty na malej mapie'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:380438974'

[AMXBans] Twoje IP: '91.145.13

Zbanowany na #1[RESET 04.01][Call Of Duty 350 LvL]Cs-Classic.pl[Nocny Exp] (cs_wiocha)

6.Opis sytuacji:kurcze o co chodzi, co to za  zasady admini je se wymyslaja?, mala mapa, a dd2x2 to nie mala, max to nie mala nie rozumiem, a juz wiccha to malutka, tam(dd2x2,max) banow nie daja tu daja , a co lepsze jak admini, czy ktokolwiek inny grajacy np kapitanem z he 1/1 rzuca he to ok ale jak he z perku na przyklad  taj generala, jak ja wlasnie mialem to ban, wiec moze usuncie te perki albo ogarnijcie adminow ktorzy jakies swoje zasady wprowadzaja wygodne dla nich, juz byl problem z banami za rasz, kampienie z awp ,to jest cod i skoro sa perki do raszowania jak nap duch kaprala, sekret szpiega itp, awp do kampienia, he do rzucania to znaczy ze mozna zraszowac., przykampic i he rzucac, pierwszy serw cod na ktorym spotkalem sie z banowaniem za uzywanie dostepnych perkow jakies nieporozumienie. 


 

PO DRUGIE PROSZĘ O TO PUNKT Z REGULAMINU:

2.1. Zakaz używania granatów HE[1/x] z klasy bądź perku na małych mapach [ wyjątek cs_wiocha ] [ Ban na 5 min / Ban na 30 min.]

pomijając to,że to śmieszne że są bany za uzywanie perków, to jak widać według regu. cs_wiocha to wyjątek, a właśnie na tej mapie dostałem bana, więc ktoś tu nie zna regu.i daje bany bez podstawy  i poparcia w regulaminie

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdż co pisze pod spodem pkt. z rulaminu a potem się odzywaj cs_wiocha wyjątek i starczy tyle w temacie ban nie zgodny z regulaminem podważysz to,  a dowod htlmv przejzyj z tej mapy to zobaczysz, zresztą to nie ważne bo można rzucać he na tej mapie. Zresztą tak samo jak ct może raszować przy mapach typu de_ a tt przy mapach typu cs_ , a kampienie jest dozwolone przez dłuższy czas jeżeli przynosi wymierny skutek,

starczy poczytać regulamin cod 350, jak można pisać,że ban sluszny jak według regulaminu można rzucać he na tej mapie(cs_wiocha - wyjątek),więc co ty piszesz

Edytowane przez -_-
Nie, powiedziałeś, że admin łamał regulamin, więc skoro go oskarżasz, to proszę podać dowód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to wyjątek to ostrzegałem , żebys  nie rzucał fleszy.. A Ty dalej swoje i rzucałeś centralnie pod nogi CT i sie z respa nie dało wyjść.

 

To samo było na cs_max , rzucałeś te flesze dosłownie pod nogi , ledwo ktoś z respa wyszedł i nic nie widział , dawałem ci ostrzeżenia ale widocznie się nie nauczyłeś.

Edytowane przez WhiteAngel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to jest ban za flesze? chyba nie a flesza to dostałeś ty grając w przeciwnej drużynie nikt więcej nic nie mówił i nie broń się tekstami typu rzucałeś flesze, dałeś bana za he łamiąc przy tym regulamin cod 350, pkt. 2.1. Zakaz używania granatów HE[1/x] z klasy bądź perku na małych mapach [ wyjątek cs_wiocha ] [ Ban na 5 min / Ban na 30 min.], 

wiec wytłumaczenie typu rzucałeś flesze pod nogi ni jak się tu, i napewno tego nie robiłem flesze rzucałem owszem, ale nie pod nogi, nie na swój resp i nie swoim, 

tłumacz się z nieznajomości regulaminu jako admin bo nie od tej str. zaczynasz się tłumaczyć oskarżając mnie o coś

 

DOWÓD TO WYCINEK Z BANA BAN ZA HE NA MAŁEJ MAPIE POD SPODEM pkt. z regulaminu, który został złamany, to nie jest dowód?

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flesh to nie granat?

Upadły może potwierdzić , lub kto inny , że rzucałeś swoim , bo rzucałeś przy wyjściu z respa , a że ta mapa byla mała to nikt nic nie widział , gdybym nie był z Tobą w drużynie to bym nie wiedział kto rzuca granaty , więc weź się zastanów. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić gdzie ty je rzucałeś , widziałem co widziałem i nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności