Skocz do zawartości

[Pożegnanie] S}{aDoW


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Każdego to czeka prędzej czy później. Jedno jest pewne, ze zostaniesz legendą, wykonałeś kawal dobrej roboty i nawet nie wiesz jak trudno mi jest przejąć wszystko wiedząc jak wysoko postawiłeś poprzeczkę i utrzymać ją na takim samym poziomie. Potwierdzam zdanie Kitola, który napisał, ze nikt Cie nie zastąpi, to niemożliwe. Mogę obiecać, ze się postaram a czy mi wyjdzie? Dziękuje za ten czas, mixy(może dużo ich nie było), ze zawsze liczyłeś się z moim zdaniem. Myślę, ze będziemy teraz dość często rozmawiać bo mam dużo pytań xd Coż, chcę Ci życzyć powodzenia w życiu, 90% na maturce z każdego przedmiotu, dostania się na studia, zostania szefem ogromnej korporacji , drzewka, domu, dziecka, super żonki, dużo podroży po świecie. Dziękuję Shad,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shad... jedna z najlepszych mordeczek na CSC!

Zawsze można było z tb pogadać, zapytać gdy czegoś się nie wiedziało, pośmiać, popracować nad grafiką <3

Oczywiście mam nadzieję że kontakt nam się nie urywa ;) 

Zaglądaj na steama i forum jak tylko bd mógł :D

Myślałem że urośnie nam na forum kolejny grafik :<<<

Tak czy siak czekam na jeszcze jakieś prace w galerii ;)

Cóż do zobaczenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że jedna z Najlepszych osob na forum (pomijając resztę ekipy FFA itd) odchodzi :( Dałeś temu FFA "nowy życie"starałes sie robić wszystko pod nas,pod graczy i za to jestesmy Tobie wdzięczni! Nigdy nie spotkałem takiej osoby jak Ty,żeby tak rozwijała swoje posty,pisała je z wielkim zaangażowaniem,umysłem! Dziekuje za pozdrowienia i Ciebie rownież pozdrawiam powodzenia w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadoow :(  :beksa:

Świetnie się z Tobą rozmawia i gra. Dzięki za próbę naprawienia mikrofonu na skype. XD Za te wszystkie  mieszance, wygłupy na ts i cs. I nie zagrałam z Tobą ostatnio kurcze! Moze bedzie jeszcze taka okazja. 3maj się i powodzenia na maturze. Zajebisty z Ciebie człowiek! Dzięki za wszystko. Paa :) (mam nadzieje, że jeszcze wrócisz! ;) ) :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Faja jedna. Nie dość że odchodzi to jeszcze się pożegna i nie pozdrowi. Mordo życze Ci powodzenia w życiu. Abyś zdał tą mature śpiewająco oraz jeśli się nie myle egzaminy zawodowe. Wpadnij mnie czasem powkurzać :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak... myślałam, że nie zobaczę na tym forum tego pożegnania. Szkoda, że odchodzisz, bo kurcze....zdążyłam się przywiązać do Twojej osoby, do twoich żartów i głębszych przemyśleń na ts, które mieliśmy. Liczę na to, że jeszcze na ts Ciebie zobaczę i chętnie porozmawiamy. Jest mi przykro z tego powodu i tak jak obiecałam sobie samej rezygnacja też nadejdzie. ... Nie wiem czemu ale zrobiło mi się przykro, a myślałam że zostaniesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Shadow ;) 

Dobrze spelniales sie w roli Opiekuna itp.

Mysle ze po tych wszystkich doswiadczeniach , rozumiesz dlaczego tak wazne bylo miec swoje zasady i ich sie trzymac.

Nie dawac sie przegadac tylko robic swoje :P

 

 

yooo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadow nie szkoda ci tego co dlatego serwa zrobiles dobrego ty byles dobrym i opowiedzialnym h@i moderatorem tutaj wszyscy cie zapamiataja jak najlepiej za co wszystko zrobiles dlatego serwera bedzie mi ciebie brakowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja biedny szukałem Cię wczoraj na steamie bo chciałem grać z tobą mixa i nie mogłem Cię poszukać ;c 
Myślałem że się obraziłeś o coś i usunąłeś mnie ze znajomych :) 
Powodzenia w dalszym życiu ziomuś ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dziękuje za to co zrobiłeś na sieci i za to, że aż tak się w to angażowałeś.

Dość szybko się wszystkiego nauczyłeś, nawet nie musiałem ci za bardzo pomagać, bo starałeś się wszystko załatwić sam, ucząc się przy okazji.

Mam tylko nadzieję, że nie żałujesz spędzonych tutaj chwil i że jeszcze kiedyś wrócisz na "stare śmieci".

 

Cześć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności