Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Romantyczny Kochanek


OneXakaGracu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: OneXakaGracu

2.Nick admina/gracza który zawinił: Romantyczny Kochanek
3.Admin/Gracz : Gracz
4.Data i godzina: 31.01.15 po 22:00
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): screen: http://zapodaj.net/images/3a3068ffcc766.png
6.Opis sytuacji: Gracz sobie kilka razy skracał mapę lego final cos tam co widać na screenie. Gracz jeszcze wmawiał nam że jego 4h bany nie obchodzą bo zna adminów i na więcej mu nie dadzą. Po dalszym wmawianiu by przestał to robić groził graczowi Rozgrzewka że dostanie bana tak o tylko ma wybrać sobie jaki czas (tydzień, miesiąc).
7. SID/IP: Moje czy jego? Moje mogę podać ale jego nie wiem bo nie wiedziałem że będzie potrzebne. Ale w plikach serwera nie będzie problemu tego sprawdzić ponieważ ten o to gracz ma vipa.

Edytowane przez OneXakaGracu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Twój Nick: OneXakaGracu

2.Nick admina/gracza który zawinił: Romantyczny Kochanek

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: 31.01.15 po 22:00

5.Dowody (demko/screenywiadkowie): screen: http://zapodaj.net/images/3a3068ffcc766.png

6.Opis sytuacji: Gracz sobie kilka razy skracał mapę lego final cos tam co widać na screenie. Gracz jeszcze wmawiał nam że jego 4h bany nie obchodzą bo zna adminów i na więcej mu nie dadzą. Po dalszym wmawianiu by przestał to robić groził graczowi Rozgrzewka że dostanie bana tak o tylko ma wybrać sobie jaki czas (tydzień, miesiąc).

7. SID/IP: Moje czy jego? Moje mogę podać ale jego nie wiem bo nie wiedziałem że będzie potrzebne. Ale w plikach serwera nie będzie problemu tego sprawdzić ponieważ ten o to gracz ma vipa.

I Jeszcze RomantycznyKochanek wbijał se na 2 skokach w tt po broń i jak ktoś przechodził mape to odrazu zabijał ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności