Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Gwiazd naszych wina"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

 
7586810.3.jpg
 
GATUNEK: Dramat
PRODUKCJA: USA
PREMIERA: 2014r.
 

Film reżyserii Josha Boone. Główna bohaterka - Hazel Grace Lancaster ma 17 lat. W wieku 13 lat zdiagnozowano u niej raka tarczycy z małymi szansami na przeżycie. Dzięki eksperymentalnej kuracji Hazel udało się przeżyć, jednakże przez owe leczenie zaczęła jej się zbierać woda w płucach, która również mogła doprowadzić do tragedii.. Namówiona przez matkę zaczęła uczęszczać do grupy wsparcia gdzie poznaje 18-letniego Augustusa Watersa. Chłopak także miał styczność z rakiem. Niestety było to na tyle poważne, że musieli mu amputować nogę. Oboje bohaterzy nawiązują  świetny kontakt, zaczynają się spotykać, poznawać. Dziewczyna bardzo chce poznać autora jej ulubionej książki, chłopak chce jej w tym pomóc i nie poddając się próbuje nawiązać kontakt z pisarzem. W końcu udaje mu się to, dostaje  zaproszenie do Amsterdamu gdzie ma się spotkać z autorem i chce zabrać tam Hazel. Jednak czy spotkanie dojdzie do skutku? Czy główna bohaterka spotka jej ulubieńca? A może coś im stanie na drodze i skończy się to tragedią?
Tego dowiecie się sami.. :)
 
 
 

Parę słów ode mnie:

Film jak dla mnie bardzo dobry. W końcu jakaś odmiana w filmach tego typu (nie umiera główna bohaterka). Jednak nie oszukując się koniec filmu jest tragiczny.. Nawet mi się łezka w oku zakręciła. 
Szczerze kiedy Natalja poprosiła mnie o recenzje tego filmu miałam wrogie nastawienie do niego - "znowu jakieś bezsensowne romansidło oglądać i recenzować.." ale nie żałuje tego. Film pokazuje jak silna może być miłość, bo  w zasadzie ona jest tutaj głównym wątkiem. Najlepszy moment filmu? Jak dla mnie był to moment kiedy Hazel wraz z Gusem pojechali do Amsterdamu i wraz z żoną pisarza poszli do domu Anny Frank i po dotarciu na samą gore dziewczyna pocałowała chłopaka. Słodkie to było ;)
Jeśli chodzi o obsadę to nie spodobała mi się - słyszałam że główni bohaterze grali razem w innym filmie tylko że rodzeństwo.. Ogólnie widzę w tych rolach innych aktorów.
Ogólnie film oceniam na jakieś 7/10
 
 
 

 

MIŁEGO OGLĄDANIA !

 

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ciekawy moze dzisiaj jak bd czas oglądne go z dziewczyną ;) narazie like ;p

Tylko mniej dramatów dawaj bo karolek sieć zaniecha i bd oglądał filmy które recenzjonowałas ;p

Edytowane przez Nikotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna recenzja.

Ogladałem ten film mimo iż jestem chłopakiem, i takich filmow nie ogladam, ale nie płakałem ahahahah. xd

Edytowane przez ajver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytam ksiazke a pozniej zobacze film xD ale duzo osob mowi ze jest mega a ta recenzja nie zostawia mi wyboru i musze jeszcze w tym tygodniu film zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności