Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga admin DarKAngeL


Kay

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kay


2.Nick admina/gracza który zawinił: DarKAngeL

3.Admin/Gracz : DarKAngeL

4.Data i godzina: 15:24


6.Opis sytuacji: Ban za brak celi (3h)  Start demka ok 30:20 ban ok 31:40. (przypomninam że grałem big zombie, najniższa szybkość poruszania się)  //// 30:32-30:50 droge do kampy blokuje scarab zombie który uniemożliwia mi wejście do kampy, pózniej pipe bomb która uniemożliwia mi poruszanie się, potem widać jak wchodzę do kampy i nastepuje blokada od DarKAngeL . Ban jest wystawiony przez admina który siedział w tej kampie, nie miał żadnych dowodów na to że nie wykonuje celi zombie. Jest to przykład nadużycia praw administratora.  

 

Proszę o nałożenie kary/upomnienia/odebrania praw administratorskich

 

 

Edit@ Down:

 

Po co zadajesz bez sensowne pytania jak rozpisałem dlaczego nie mogłem wejść do kampy. Wystarczy obejrzeć demko/przeczytać post.

 

 

EDIT Dark

Haha to mnie rozbawiłeś :D "nie chciało ci sie robić celi"  Wiem o tym że ty z DarkAngeL ziomeczki i swoj swego broni, chociaż nie ma racji. 20 sekundowe blokowanie nie daje mi powodu do zgłaszania na u@ ponieważ nie jest to złamanie regulaminu.  Dark z Rises a dla ciebie też coś mam obejrzyj demko od 10:30 stoisz póltora minuty w miejscu blokując mnie, więc proponuje wlepić sobie bana na 3h za nie wykonywanie celów.  ( "Po prostu nie chciało Ci się robić celi")

Edytowane przez Kay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu jak mozna w 2 minuty nie dojsc do kampy (a byles obok mnie jako human)

Inni byli juz z 2-3 razy a ty 0 , pozniej rozpisze demko , a jak okaze sie ze sciemniasz niech karol dolozy maly bonus ;)

Inni admini byli Risen i chyba Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić to, że Kay miał co najmniej 2 minuty na to żeby wbić Darkowi do kampy, ja też grałem grubym zombi i jakoś przez 2 minuty wbiłem mu 5 razy, po za tym ktoś ciebie blokował to czemu tego nie zgłosiłeś na u@ ? Po prostu nie chciało Ci się robić celi i dostałeś słusznego bana. 

 

 

#Edit no.1 

Nie wiem Kay w którym momencie Ciebie blokowałem, przecież widać jak byk, że idę a to, że też miałem grubego zombi to już nie moja wina, że on jest wolny :) 

Edytowane przez .Supression.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz parę poprawek bo widzę że coś ci się

demko 28:50 około zostajesz zm 

29:30 tam blokuje krab w kampie max 10 s i wraca 

powoli tak by nikt nic nie gadał wychodzisz o 30:15 

około 30:30 jesteś obok mnie i tam niby wbijasz i nie wbijasz wpuszczasz ludzi bo ci się nie chce wbijać itp

30:50-30:59 pipe jest i zabija zm

około 31:40 dostajesz bana za cele 

 

 

ja się pytam na co ci były te prawie 3 minuty gry ?!?! na wbicie raz łaskawie do mnie do kamy by dostać bana przy wejściu

ja poproszę o chłodną ocenę Karola i proponuję nagrodę dla tego pana za wprowadzanie celowe w błąd ;)

Edytowane przez -_-
Iss, jak mam normalnie oceniać twój post skoro klniesz? Trochę kultury, nie lubię jak ktoś przeklina na forum (to miejsce publiczne), dlatego nałożyłem warny. Mam nadzieję, że drugim razem nie będę musiał cię warnować.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Miałem własnie napisać jak nie za chętnie ten gracz wbija do kampy co widać właśnie 30:30 ale mnie wyprzedziłeś, ban słuszny na dodatek gracz domaga się kary nie widząc wcale swojej winy. Tyczy to się nie tylko tego przypadku ale innych też, kiedy "Kay" dostanie bana za coś od razu leci skarga, nawet nie zastanowi się czy źle zrobił, nie przemyśli tego w głowie że mógł popełnić błąd i że nie zawsze ma racje. 

 

Ostateczne osądzenie po której stronie leży wina oczywiście zostawiam H@.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA, ale mam z was beke ludzie, 10:30 minuta szanowny dark z rises polotra minuty stoi w miejscu nic nie robi blokuje mi droge, ja normlanie gram wbijam do kampy i dostaje bana, to jakas kpina jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz z nas taką "bekę" to nie widzę powodu aby Administrator rozpatrywał tą skargę no chyba, że sam zechcę z ciekawości sprawdzić.

Co do tego "rzekomego blokowania" nie wiem czy jesteś ślepy czy co, ale widać jak byk, że się ruszam po prostu gruby zombi jest wolny i ja na to nic nie poradzę.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kay dark się poruszał zombie grubym on nie rusza się tak szybko jak "szybkie zombie" "klasyczne zombie" albo jakieś inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

HAHA, ale mam z was beke ludzie, 10:30 minuta szanowny dark z rises polotra minuty stoi w miejscu nic nie robi blokuje mi droge, ja normlanie gram wbijam do kampy i dostaje bana, to jakas kpina jest.

widać na demku że się rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności