Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Bergina


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Malborek


2.Nick admina/gracza który zawinił: Bergrin

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: 02.04.2015 18.30 +/- 10min

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Brak screenów, brak demka, świadkowie np. Kozaccy, i pozostała reszta serwera co byli o godz. 18.30+ 

6.Opis sytuacji: A więc, zostałem last, no ale klikając "TAB" pisało, że ja jestem i Bergrin, no ale cytując kolegę Bergrina " 11ap do paki", a chodziło o pake na Mnie. Dlatego też składam skargę z powodu, takie że było odliczanie końca mapy, około 5 sekund mapki zostało, a Bergrin rzucił Mi na złość pakę. Był przy tym admin Kuba, lecz jego słowa " dużo osób jest na serwerze jest i nie widziałem" to jest tłumaczenie kolegi admina Kuby. Powiedziałem, że idę na forum zgłosić skargę, to dopiero powiedział, że zobaczy demko. 

7. SID/IP: brak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było dużo osób to prawda a ja byłem sam i nie byłem w stanie obserwować każdego z graczy.Co do skargi to co w tym dziwnego że napisałem ,,nie widziałem nie banuje" ? Akurat w tym momencie przechodziłem na spect i odszedłem na chwilkę od komputera i nie byłem w stanie zobaczyć kto rzuca pake i na kogo dlatego też powiedziałem że obejrzę demko i się wszystko wyjaśni .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://231112.node9.pukawka.pl/

Ja po twojej skardze nie będę wiedział czy rzeczywiście jest winny, musi być dowód. Poszukaj demka, link skopiuj zobaczymy i jbc nadam bana.

Ale do tego potrzebne są dane, IP , sid i nick . Użyj amx_ip, jeżeli gracz wyszedł w tej mapie, poproś admina o użycie 'amx_last' i niech ci poda jego dane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności