Skocz do zawartości

Godziny dla adminów.


Żbiku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien pomysł, z powodu braku "rzadkości bywania adminów na serwerze". Zrobić tak zwane godziny dla adminów. Opiekun serwera powinien zorganizować takie coś. Admin który nie osiągnie tyle godzin jaką da propozycje Opiekun degrad. Powinno takie coś wejść, gram całymi dniami widzę mało adminów, trzeba wchodzić na forum i zgłaszać. Admin to nie zabawka, tylko obowiązek pilnowania serwera. Zapraszam do wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, aby był to dobry pomysł, dlaczego? a dlatego, że admini to nie są pracownicy zatrudnieni na umowę gdzie przykładowo mają przepracować 8 godzin dziennie, lecz normalni ludzie którzy czasami mają ważniejsze sprawy na głowie (np. szkoła, praca, rodzina, nauka itp.) niż pilnowanie serwera, każdy admin (a przynajmniej większość) z pewnością poświęca serwerowi tyle czasu ile może, a więc nie uważam, żeby wytyczanie im ile godzin mogą poświęcić na serwerze miałoby jakikolwiek sens, ale to tylko moje skromne zdanie.

Edytowane przez .Not anymore.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grasz, na serwerze nie wiesz jaka jest atmosfera. Skoro nauka itp. To się nie podejmuje tej posady. Dostanie admina pogra tydzień i olewka więc po co nam taki admin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę dzień w dzień na serwie bardzo rzadko zdarzy się ze nie wbije jeden dzień. Całymi wieczorami siedzę gram i pilnuje. To głupi pomysł moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem bardzo czesto na serwie, ile dam rade tyle gram a przeciez nie bede siedzial doslownie caly dzien bo by oczy padly, z przerwami ale pykam na serwie czasem nawet jak jestem sam z adminów, widocznie nie kazdy moze zawsze wejsc, jak dla mnie pomysl lipa. przyklad:

1. mam ustalona godzine grania np, 18-21 ok spoko cos mi wypadnie nie moge wejsc a bede jako sam admin obecny, i co juz polece ?

2. chodze do pracy np nocki, a mam na serwie grac 12-15, wracam rano wykonczoy spie, zaspalem godzine co mialem byc na serwie, i co juz polece ?

 

pomysl nie jest dobry, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślę, że powinno być ustalone, że admin musi przesiedzieć ileś tam godzin w tygodniu. Sami podejmujecie taką posadę, a po przyjęciu dzięki ładnemu podaniu olewacie to (nie wszyscy ale większość).
Usprawiedliwianie się tym, że człowiek to nie maszyna moim zdaniem to nie jest ŻADNA argumentacja. Po to macie admin room, żeby pisać usprawiedliwienia np: "nie będzie mnie 5.02.15, ponieważ mam ważny test / idę chlać / myje gary czy golę głowę" Po to ten pokoik macie. Dziennie to jest zły pomysł, ale tygodniowo, czemu nie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się i to bardzo komu i jak chcesz ustalić godziny grania może mam się z pracy zwolnić że by być na serwerze bo będzie moja kolej bycia na serwerze .Shady sprawdź sobie ile kto z adminów ma przegranych godzin , są również nowi których często widzę i się bardzo starają a pisanie takie o ustalenie kto ile godzin ma przegrać na serwerze w tygodniu to jakiś absurd. Zawsze coś wypadnie że trzeba wyjść z serwera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce mi się tego czytać, po to kazałem adminom DD2 wpisać się w liste kto ile gra w jakie dni, żeby potem (jak będzie pełna lista) stworzyć rozpiskę, kiedy jest dany admin. To też ułatwi mi sprawdzanie reszty podań, od graczy składających podania którzy siedzą w tym czasie gdy adminów jest mało / nie ma . 

Pomysł z rozliczeniem godzin dla admów odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności