Skocz do zawartości

Recenzja anime Sakurasou no Pet na Kanojo


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
 

Sakurasou no Pet na Kanojo

 

154kgn6.jpg

 

Gatunek/ki: Dramat, Komedia, Romans.

Tematyka: Szkolne życie.

Typ widowni: Seinen.

Rok produkcji: 2012

 

Opis anime:

            Sorata Kanda - mieszka w Sakurasou <- akademiku dla uczniów bardziej problematycznych, który jest prowadzony przez szkołę, do której uczęszcza. Mashiro Shiina, jest to śliczna dziewczyna, naprawdę świetna artystka, posiada także sekret... Nie potrafi o siebie zadbać! Jej pokój to wielki bałagan, ona sama ciągle jest zagubiona i błądzi niewiadomo gdzie swoimi myślami. Bohaterowi serialu, czyli Banriemu zostaje przydzielone zadanie - Opieka nad Mashiro. Przyjaciele chłopaka z akademika wyznaczają go na opiekuna, w ten właśnie sposób zaczynają żyć jako "Pan i jego zwierzątko".

Całe Sakurasou spędza razem świetne chwile, nawet nauczycielka cieszy się panującą tam fantastyczną atmosferą. Mimo smutnych i przykrych chwil ku kresu załamania, można powiedzieć, że miejsce to tryskało niekiedy wielką radością.

 

Link do serialu: http://anime-shinden.info/20635-sakurasou-no-pet-na-kanojo-online.html

 

Moja ocena:

             Co jak co, fabuła mi się bardzo podoba. Trochę dramatu, komedii i zarazem lekkiego romansu. To co lubię. :) Z czystym sumieniem mogę polecić to anime. Kreska jest dobra, bohaterowie rozmaici, wspaniali i dobrze dopracowani. Kolejny tytuł z listy moich ulubionych. Cała historia jest naprawdę warta podziwu. :D

Kreska 10/10

Bohaterowie 10/10

Fabuła 10/10

Zawarty w serialu romans 6,7/10

Ocena ogólna: Świetne. ^^

 

Moje przemyślenia:

                      Hmmm, wielka szkoda, że nie ma kontynuacji.

Myślę, że koniec był troszkę za słaby, bo coś ważnego się nie wydarzyło, a miałam nadzieję, że się wydarzy.

Tak bardzo ciekawi mnie ciąg dalszy, że sama sobie go układałam. xD Serdecznie polecam. :D

 

Źródła - google, animezone, animeshinden, główka. :v

 

 

 

Edytowane przez Rias
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, zwięźle i na temat. Jak dla mnie recka bardzo dobra, poznajemy bohaterów i główny wątek, ale w sumie Marta nic więcej nam nie zdradza :D. Sam zacząłem to anime oglądać i też je mogę polecić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności