Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Santos czy jak mu tam.


TheBesciak

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: TheBest


2.Nick admina/gracza który zawinił: Santos

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 2015-02-06 12:10-20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://275692.hltv3.pukawka.pl Demko z 2015-02-06 z godziny 11:44

 

2015-02-06 pl.png TheBest santos (t) pomuwienia 1 Godzina 

6.Opis sytuacji:Nieprawidłowo nadany ban+Pan Santos nie reaguje na raport Zimny Skurwiel moje tylko czeka na fragi,Jak mu sie coś zgłasza na u@ to tylko albo napisze @@TT resp 30s albo coś innego albo @czysty nawet jak jest żywy to ciekawe jak go sprawdzi okej demko dostarcze nie ma problemu ten admin sie nie nadaje nie sprawdza raportów ani nic Jasmine,Miko i inni admini zawsze sprawdzą reporty akurat ten Santos liczy tylko na fragi nie siedzi wgl na specie tylko jak jest to gra i gra na fragi liczy,

Gracz z aimem miał nick 3Bit i nadal nie wstawił ss co oznacza że miał aima więc Santos nie potrafi rozróżniać cziterów.

Edytowane przez TheBesciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah hahhaha nie wiem co mam Ci napisać piszesz że ja fraguje haha nie musze Ci się z niczego tłumaczyć to po pierwsze po drugie każde zgłoszenie sprawdzam po trzecie jak napisze na u@ trzeba danego gracza obejrzeć a koleś był trudny do ogarnięcia i nie miałem pewności czy coś miał , ale jedna akcja mnie zaciekawiła i koleś dostał ss-y .A ty dostałeś bana za pomówienia w moim kierunku ciesz się że dostałeś tylko godzinę

to wszystko w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najaktywniejszy admin na serwerze, spamicie na u@, On wszystkich na raz nie sprawdzi, myśle że skarga jest nie sluszna. Ciekawe jak Ty byś ogarnął 31 osób na raz,,,,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie potrafi się postawić na naszym miejscu, jak gra jeden admin nie jest sam w stanie ogarnąć całego serwera. Bywa tak, że jest adminów kilku, Santos, Miko, Roloo, Ja, Madri czy inni i wtedy serwer jest na prawdę ogarnięty co do gracza. Ale jak jest sam? Dostanie od jednego na u@ że dany gracz jest odpalony, ok, poświęci gre, wejdzie na spekt i zacznie patrzeć. Ale po co? Po to by ten ktoś w tym czasie wyłączył wallhacka dzięki czemu uratuje się przed ssami? :) Wystarczy pomyśleć, że z "poziomu gry", w trakcie gry gdy się zginie, można śmiało kogoś zobaczyć i wątpie by taki delikwent się połapał że ktoś go akurat obserwuje. Tak robi większość adminów, chyba, że trzeba kogoś obserwować dłużej to rzecz jasna logiczne, przejdzie na spekt. Santos jest na prawdę adminem na poziomie. Twoja skarga jest strasznie chaotycznie napisana, ciężko się połapać o co Ci chodzi. "Gracz z aimem miał nick 3Bit i nadal nie wstawił ss co oznacza że miał aima więc Santos nie potrafi rozróżniać cziterów." tego to już kompletnie nie rozumiem. Santos czy inny admin zrobił mu ssy, nie wstawił znaczy, że był odpalony - wallhack/aim - nie wstawił. Więc jak nie potrafi rozróżniać cziterów? Dla mnie skarga bzdurna totalnie ;-)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheata rozpoznaje się po jego grze, a jeżeli cheat się kryje to trudniej jest z tym dodatkowo trzeba demko robić , chyba że starczy hltv ale wolę jak admin kręci demka. 

3Bit grał w tych chwilach co santos go patrzył na specie słabo nawet nie wykazywał oznaki wallhack'a, ani tego aima. Dopiero potem (w grze) , skąd santos po uprzednim zobaczeniu gracza mógł stwierdzić że teraz jest odpalony gdy wcześniej nie był? Bo często tak jest, admin powie swoje a gracz nadal swoje. 

Nie patrzyłem do końca i nie wiem kiedy santos mu zrobił te screeny , o ile dobrze cię zrozumiałem . Ale mówie ban to ban, a gracz dla santosa ( o ile rzeczywiście był ten ban z wstawieniem screenów ) miał wh, to poszły screeny czyli za to perm. Jeżeli gracz ma aima to demko  / hltv > perm, a jak aim + wh, to może zbanować screenami. 

 

Poza tą sprawą, admin był sam na serwerze na 32 osoby, także patrze na to jako pomyłkę.

Skarga przyjęta, ale bez upomnienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności