Skocz do zawartości

Wywiad z dzika ryba - Kolejna kobieta z męskimi zainteresowaniami!


Porczop

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692725__marta.png

 

 

Redaktor ---------------> Porczop

Gość ---------------> dzika ryba

 

 

 

Witam wszystkich! Dziś mam zaszczyt przeprowadzić wywiad z jedyną Administratorką COD MOD 2001 LvL! Czy na sam początek przedstawisz się naszym czytelnikom?

 

Witam. Oczywiście. Jestem Marta, mam 16 lat. Pochodzę z Zambrowa, woj. Podlaskie. Do czasu moim hobby była koszykówka, jednak musiałam zrezygnować, obecnie nie mam hobby.

 

Czy w twoim mieście są jakieś atrakcje, czy zabytki? Coś na czym można zawiesić oko?

 

Hmm z atrakcji to niezbyt dużo... No jest jakiś basen, lodowisko, kino itd. Galeria handlowa miała być otwierana, ale kłótnia z burmistrzem miasta wszystko niestety zepsuła i nie będzie. Co do zabytków, to mamy powojenne bloki. <-- Mieszkam w nim i polecam bo cieplutko (grube mury) i duże mieszkania. 

 

Jak spędzasz wolne chwile? Chodzisz właśnie po tych kinach, czy basenach, czy może wołasz coś innego?

 

Do kina czasami się wyjdzie, a basenu nie lubię, nawet pływać nie umiem. xD Aktualnie mam ferie i powiem, że nie bardzo aktywnie je spędzam. Ciągle w domu, 2 razy się zdarzyło, że wyszłam ze znajomymi. Jakoś nie bardzo mam ochotę, a czemu to nie wiem. A tak ogólnie, podczas szkoły to często chodziłam patrzeć jak dziewczyny z drużyny grają mecze itd, bo od września nie mogę grać, to chociaż solidnie kibicuję. Teraz niedawno zaczęłam pracować z kolegą nad artykułami do gazetki szkolnej (ankiety itd), więc trochę zajęcia mam poza komputerem.

 

Musimy się kiedys umówić na naukę pływania! : D Powodzenia w tworzeniu artykułów do gazetki! Wspominałaś wyżej, że ni emożesz uprawiać sportów. Co się stało? Kontuzja? 

 

Jak mnie nauczysz to spoko. Dzięki. Co do sportów, to lekarz mi jak narazie zakazał, bo po wysiłku kilkakrotnie straciłam przytomność, czasami nawet wejście w domu po schodach robi mi problem, bo serce mi kołacze, ale radze sobie i jest nawet okey. Da się żyć, podobno niedługo będzie spoko.

 

To zdrowia życzę :v Masz 16 lat, więc chyba wyszłaś juz z gimnazjum? Jeżeli tak to gdzie się udałaś dalej?

 

Jestem ze stycznia, jeszcze 3gim. A udam się dalej do liceum.

 

Do liceum... powidasz. O jakim profilu?

 

Biologia, uwielbiam biologię. :v

 

Rozumiem. Czy w gimnazjum związałaś się już z jakimś chłopakiem? Jeżeli tak, to czy mogłabyś na o nim opowiedzieć?

 

Hmm, aktualnie nie jestem w związku. Jeszcze zanim zarejestrowałam się na forum, wszystko się zakończyło, czyli jakiś miesiąc temu

 

Więc powodzenia w kolejnych związkach! Porozmawiajmy trochę o grach! Czy masz jakieś swoje ulubione gry komputerowe? A może wolisz gry na konsole?

 

Dziękuję! Jeśli chodzi o gry na pc, to oczywiście cs 1.6, grywałam też w Nostale i Wow'a.(W lol'a również, ale mój laptop mi na to teraz nie pozwala. Jak ogarnę nowego kompa to będę grała. Miałam ps3 i grywałam w "Fear 2" i "Red dead redemption 2", jak i "GTA IV" tradycyjnie. Zawsze byłam zwolenniczką takich bardziej... "męskich" gier. :x

 

Do której z tych gier masz największy sentyment? Jakiego rodzaju gru najbardziej przypadają Ci do gustu?

 

Hmm, raczej do cs'a. To chyba pierwsza gra, przy której zostałam tak długo. Najbardziej lubię gry właśnie takie jak Nostale, muszą być jakieś lvl'e, misje itd. Wyjątkiem tutaj jest cs, nie wiem czemu mnie tak zainteresował (gram na codzie, bo bez lvl'li nie bardzo lubię) Interesują mnie też takie jak fear2, czyli horror. Co prawda boję się grać, ale lubię.

 

Rozumiem : ) Jesteś kolejną osobą która tak bardzo lubi tą grę. Jak myślisz jak długo Counter Strike 1.6 będzię tak przyciągał graczy? Wiele osób przenosi się na CS:GO. Co sądzisz o dalszych losach tej gry?

 

Nie no, na pewno nie pójdzie w niepamięć. Powstają nowe serwery, nowe klany itd. Cs 1.6 to klasyk, jeszcze przez dłuuuugi czas będzie popularny, przynajmniej powinien.

 

Też mam tą samą nadzieję co ty! Jak trafiłaś na nasze kochane forum Cs-Classic.pl?

 

Nie przez ss'y jak większość. xD Po prostu, pograłam troche na serwerze i stwierdziłam, że się tutaj zadomowię i zostanę na dłuższy czas.

 

Podobnie jak ja :v Jak znałazłaś nasz serwer Call of Duty 2001 LvL? Wcześniej 4001 LvL : D Ktoś Ci go polecił, czy może sama go odnalazłaś?

 

Po wcześniejszej przerwie od komputera, po włączeniu csa w ulubionych miałam wszystkie serwery tej sieci (brat ściągał z cs-classic cs'a xD) i wybrałam sobie tego coda, zabroniłam mu na niego wchodzić i pykałam. Od czasu do czasu wbijałam na tego 45k i zastanawiałam się, na którym zostać... Traf chciał, że wyliczanka wskazała mi tego z 4k lvl (teraz 2k).

 

Rozumiem. Co nakłoniło Cię do złożenia podania o administratora Call of Duty 2001 lvl?

 

Szczerze to sama nie wiem. XD Miałam kiedyś admina na innej sieci i pomyślałam, może tutaj też mi się uda? Złożyłam podanie i zaskoczyło mnie pozytywne rozpatrzenie. Dzisiaj minął mój okres próbny, nie było skarg i chyba dobrze się sprawowałam. Cieszę się, że nie zawiodłam Neffa

 

Neff napewno jest z Ciebie dumny xD Wyżej wspominałaś, że grasz również na Call of Duty 45 K LvL. Co sądzisz o innych classicowych serwerach?

 

Grałam, ale to chwilkę* Hmm, na pewno nie są złe. Wszystko tutaj jest fajne xD tylko, że ja nie przepadam za innymi gatunkami serwerów, ale myślałam, żeby zacząć grać trochę na FFA, nauczyć się na DR też zechcę, ale to za jakiś czas, jak nabiorę chęci.

 

Polecam, gram nie tylko na 2k i muszę naprawdę przyznać, że na innych serwerach cs-classic także panuje świetna atmosfera! Z którym z graczy/adminów Call of Duty 2k najlepiej się dogadujesz?

 

Z graczami to różnie bywa. A z adminami... Hmm myślę, że z każdym jest dobrze. Prywatny kontakt utrzymuję z Szarym, coś tam się pogada. A tak to na serwerze sobie popiszę ze wszystkimi.
Nie powiem, że z graczami źle, bo dobrze, ale nie mam swojego ulubieńca. Wszyscy są fajni ;_; (pomijajac tych prowokatorów i czitersów)

 

Rozumiem. Czy w wolnych chwilach lubisz pooglądać TV? Masz na To czas?

 

TV oglądam, ale to już trochę rzadziej. Zamiast tego, często w wolnych chwilach oglądam anime.

 

Anime?! W dzisiejszych czasach różne odsłony anime mają masy fanów. Czy masz jakiś ulubiony tytuł/y tych jakże popularnych "filmów"?

 

Najbardziej przepadam za komedia+romans. Ulubione tytuły to: "Lovely Complex", "Kaichou wa Maid Sama!", "Sakurasou no pet na kanojo", "Golden Time", "Death Note", "Sword Art Online". Trzy z nich zrecenzowałam w kąciku redaktorskim, polecam. Coś z ulubionych by się jeszcze znalazło, ale do tytułów nie mam głowy, niestety. 

 

Jak myślisz w jakim stopniu spisują się nasi redaktorzy od anime? Czy podobają Ci się ich recenzje?

 

Nie powiem, że dział anime stoi bardzo słabo, bo tak nie jest. Podobaja mi się recenzje naszych redaktorów. Po przeczytaniu wszystkich wzięła mnie chętka na napisanie swoich. No i masz, kilka jest

 

Tak więc powodzenia w dalszym pisaniu : ) Wracając do TV jakiego gatunku filmy najbardziej lubisz? Masz jakieś ulubione tytuły odsłon filmowych?

 

Dzięki. Lubię sf, komedie, dramaty, horrory, filmy akcji... Hmm lubię chyba wszystko. Nie mam ulubionego, ale mogę polecić film Medicus, nie wiem czemu akurat ten, pierwszy który wpadł mi do główki.

 

Rozumiem. Czy w wolnych chwilach lubisz również posłuchać muzyki? Jakie gatunki najbardziej preferujesz?

 

Oczywiście, że lubię. (Kto nie lubi? :x) Najbardziej preferuję rocka, ale jak coś innego wpadnie w ucho to też idzie posłuchać.

 

Yhym : ) A czy masz może jakiś ulubionych wykonawców, utwory?

 

Utworów mam za dużo, żeby wypisać, a cięzko wybrać. Mogę podać zespoły: System of a down, Green day, Nirvana, My chemical romance i inne, ale te najbardziej. 

 

I chyba tym zakończymy nasz wywiad! Dzięki za poświęcony mi czas! Teraz możesz pozdaowić kogo tylko chcesz. Trzymaj się! Narka!


To ja dziękuję za zainteresowanie i poświęcony czas. Oczywiście pozdrawiam Ciebie, Porczopku(widzimy się na turnieju tak?), Riasa Gremory, Szarego, Siwego, Neffa, Jaskiera, Martiego, ( ͡° ͜ʖ ͡°)mordę xD, Supressiona(Not anymore tak? xd), JRK, Kryptona, Parabola, Zygiego, DontKillMe, Szymmmka, Denzelka, KinęCzewę, Cwaniaczka, Shanell, Blanciora i wszystkich użytkowników forum jak i serwera. Pozdro robaczki :v (Jeśli o kimś zapomniałam to sory, piszę to na szybko z głowy ;-

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, kolejny ciekawy wywiad w wykonaniu Porczopa, podoba mi się.

Leci plusik. :)

 

 

@dzika ryba, zapomniałas o kochanym ajverku. :( xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo dostałem pozdrowienia, czuję się zaszczycony :D dzięki  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

p.s wywiadzik bardzo fajny :3

Edytowane przez .Not anymore.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mi się w tym wywiadzie nie podobało to takie ciągniecie tematu o grach... Z reguły tak czytając większość się powtarza. Ogółem dziękuję za pozdrowienia i też jestem fanką anime - jakoś się z tym nie obchodzę.... ale cóż Death Note, Bleach, Elfen Lied One Piece... obejrzane ! :)

Edytowane przez Shanell
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraliście się. Wywiad spoczko i czekam na więcej porczop ;D

Plus za robote.

 

 

// dzika ryba zapomniała o mnie :<<

Edytowane przez Omega *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy DN (Death Note) można nazwać komedio-romansem ale spoko xd hehe osobiście nie oglądałem anime tylko filmy 2 części + jedną z L jak dobrze pamiętam jest oddzielna. xD

I nie widziałem cie jeszcze na 45k mam nadzieję, że kiedyś zagramy. :}

Porki dobry wywiad. :)

 

@Lebron to sam się zapisz na wywiad.

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad oceniam na mocne Osiem!

+Pytania / Zaangażowanie w Wywiad

+Dobrane ciekawe tematy (które chce się czytać)

+Wywiad ani za krótki ani za długi,w sam raz :)

 

Jedynym minusem (rzeczą która mi się tu nie podoba)

   jest czcionka,może i drobnostka ale moim zdaniem o wiele lepiej było by,

   gdyby wywiad był napisany np. w czcionce 14-18.

 

Można było by przeczytać go swobodnie bez zbędnego przewijania oraz

zachował by on odpowiednią estetyke. 

 

Ta czcionka moim zdaniem odpada,po pierwsze trzeba ją pomniejszyć

a już drugą mniej istotną rzeczą,jest to że trzeba zmienic kolor na bardziej wyraźny 

i np. odpowiedzi gościa pogrubioną czcionką a twoje normalną.

 

Jak najbardziej plusik za wywiad,ale posłuchaj rady zwyklego userka 

(który pewnie tak jak myslisz na niczym sie nie zna) ;) 

Ale doświadczenie na stanowisku redaktora mam i staram się ci po prostu pomóc.

 

Pozdrawiam Kamil. :)

Edytowane przez Kamil™
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności. ,_,

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności