Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]podanie by NoeXisT vol.3


NoeXisT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:NoeXisT
2. Imię:Filip
3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):6/7 pewnie znajomość wzrośnie(oczywiście jak dostanę posadę admina)
5. Mikrofon(Tak/Nie):Posiadam
6. Składka(Tak/Nie):aktualnie mam zakupionego vipa wiec składkę bym wpłacił następnym razem  
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/NoeXisT/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Filip lat 17. Jestem sobie radosnym chłopakiem (najchętniej bym nic nie robił) który zamieszkuje południową Polskę a dokładniej Małopolskę  :) Chodzę do zawodówki profil stolarz(od następnego roku się to pewnie zmieni na zdz  :D)Lubię pochillować na desce i posiedzieć z ziomkami.Oczywiście w cs'a też lubię sobie popykać idzie mi to słabo ale czasami są jakieś przebłyski  :D Czemu ja mam zostać adminem? hmmmmmmmm... Jeden admin więcej na pewno się przyda bo czasami się zdarzy że jakiegoś admina nie ma i trzeba pisać do ludzi którzy go posiadają  :) Jeszcze chcę aby panował porządek aby nie było żadnych spin bo te czasami się zdarzają :/ Ale przede wszystkim chcę aby nie grali odpaleni gracze bo ci czasami psuję rozgrywkę i nie ma tej przyjemności z gry  :) 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:1:105151156
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:tak jak pisałem w poprzednim podaniu tyle ile mogę czyli każda wolna chwilaaa! 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:w tygodniu szkoła i praktyki więc tak po 14/15 do godziny w której będzie trzeba zakończyć grę,a w weekendy ile się da ;d oczywiście jak się zrobi ciepło to grywalność będzie mniejsza  :) podejrzewam jak każdego gracza który nie jest no lifem  :D
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:z przerwami to już będzie tak 5 lat(myślę że będzie tych lat jak najwięcej)  
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):byłem 

 

 

45 godzinek pykło więc chill.Osoby mogą się czepiać jeszcze tego że czasami "odpier... przez mikro" na serwerze pewnie wielu ludzi to irytuje(z góry za to przepraszam) ale taki już jestem(pewnie wpływają na to jakieś czynniki)  :D jak dostanę admina to na pewno się to zmieni bo bycie adminem zobowiązuje  :)  

Zakładam nowe podanie za zgodą Siwego(warna odrobiłem w ten sam dzień co się o nim dowiedziałem) W podaniu nic nie zmieniam bo świeże i ciepłe niczym bułki z "tesco" POZDRO

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na tak :)!

 

+steam

+wiek

+aktywność na serwerze , na forum na pewno poprawisz

+mikro

+zgłasza (u@)

+Pogodny i miły człowiek! :D

 

 

W razie problemów w amx , pomożemy !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jest to twoje 3 podanie w ciagu 3 dni.. nie przesadzasz troche?? wyluzuj tro odczekaj popraw to co trzeba poprawic i wroc... ta natretnosc troche wkurza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+w miare ogarniety

+wiek

+widac go na serwie

+w miare zna AMX

-3 podanie w bardzo krótkim czasie

-często nadużywasz mikro a to wkurza

 jestem na tak

Edytowane przez Slayerxd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często nie jestem na serwie, ale kojarzę Cię z wcześniej więc:

Jestem na Tak

+ wydaję się ogarnięty

+ steam

+ godziny przegrane są

+ z tego co widzę udziela się a forum

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej adminów się przyda

Oczywiście że na tak

 

+ miły

+ aktywny 

+ steam

+ GT

 

a w amx to nic trudnego :)

tak

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności