Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na admina.


Żbiku

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

1. Nick:BARDZO DOBRA WCZUTA.
2. Imię:Łukasz.
3. Wiek:19 lat.
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre, 8.
5. Mikrofon(Tak/Nie):Nie.
6. Składka(Tak/Nie):Tak.
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/BARDZO%20DOBRA%20WCZUTA/193.33.177.101:27156/.
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Jestem Łukasz, pochodzę z Białej Piskiej uczęszczam do zsz w Białej. Interesuję się dziewczynami, już jedną się zainteresowałem, piłką nożną i cs, mam nadzieję że tyle wystarczy. Otóż gram na serwerze codziennie. Jestem osobą o ciekawym charakterze, zabawnym i humorystycznym, aczkolwiek do swoich zadań/zobowiązań podchodzę poważnie i daje z siebie zawsze 120%. Ludzie znają mnie i lubią na tym serwerze. Codziennie jestem świadkiem jak Administrator musi interweniować, często admina nie ma na serwerze, wtedy jestem zmuszony pisać na steamie, forum by wszedł. Myślę że dodatkowa para rąk przyda się wam do pomocy. Często latają gracze odpaleni, a wiadomo że ludzie po ciężkim dniu chcieliby się oddać jakiejś przyjemnej rozrywce, ale jest oto niemożliwe gdyż taka osoba psuję całą przyjemność gry. Cóż gram dużo na waszym serwerze dd2 pomagam adminom w łapaniu cziterów i aktywnych ale sam mógł bym więcej robić niż tylko pisać na steam.
Lubie pomagac nowym i stałym graczom jak maja jakieś problemy zawsze pomoge.Poprawiłem swoje umiejętności w amx i aktywność na forum co znaczy ze bardzo mi zależy.
Szybko się ucze więc nawet jeśli czegoś nie ogarniam to 2-3 dni i umiem to na 100%. Zachowuje wysoką kulturę osobista co też jest ważne u admów. Oczywiście ocena mnie należy do was ale mam nadzieję że przekonałem was do siebie.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:1:758755
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:Gram cały dzień z przerwami.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 8-12 15-21
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:3lata.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Jasne że tak.

Edytowane przez Żbiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko sie zgadza wiec nie widze przeciwwskazań aby otrzymal posade admina.

Jedyne do czego moge sie doczepic , to: Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Gram cały dzień z przerwami.

GT mowi co innego, ale tak czy siak przyda sie kolejna osoba do pomocy.

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać szanse. Ładnie się chłopak rozpisał

 

+ Steam

+ Kultura

+ AMX

+ Wiek

 

// Popraw punkt 11 jak i aktywność na forum

 

Na tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia ważąca się jako zwykły admin DD2, nie jako opiekun. 

Pchasz się na prawde wszędzie gdzie jest miejsce , 4fun potem jakaś głupia wymówka, teraz 45k .. co praktycznie nie grasz, co to 15h bo jest szybka rekrutacja? tutaj też zaraz znowu będzie wymówka.., jedynie przy DD2 zostajesz ale nie na stałe, bo gdy dostałeś admina na 4funie nie widziałem cię na serwerze. Nie wiem jak to chcesz robić, dlatego mam wątpliwości.. nie masz stałego serwera, i często się poddajesz. A powiem to w taki sposób twoje podanie zostało odrzucone, a chwile potem żegnamy sieć na 2/3 dni, i ta rozmowa na ts'ie . 

Sory ale bardziej mi przypominasz w taki sposób dzieciaka jakiegoś, który wszystko zrobi dla rangi. I jeżeli o tym mowa, to z wiekiem coraz bardziej ci nie wierzę. To ty robisz taką opinie o sobie.

 

Jestem na nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec żbiku, kłamiesz w swojej sprawie a takiej osoby nie chce w administracji, Teraz wypowiadam się jako opiekun. 

Twoja szansa się skończyła, pozostało ci teraz wszystkie osoby które ci uwierzyły przeprosić za to że ich okłamywałeś. 

Admina na tym serwerze na pewno nie dostaniesz, Powodzonka..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności