Skocz do zawartości

[UB]odwołanie piston


Tydzek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:PISTON
Link do SS: 
http://www19.zippysh...860WY/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wrzuc screeny na forum'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:104119449'
[AMXBans] Your IP: '188.127.2.82'
[AMXBans] ===============================================

Serwer:Cs-Classic.pl [CoD 350 LvL]
Link do bana:

http://amxbans.cs-cl....php?bid=143299

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

 
chciałbym napisać wyjaśnienie bo pisze ze ban ale za co ssy wstawione jak zawsze ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywne bany (3) Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość   07.02.2015 PISTON STEAM_0:0:104119449 Bl3nd Wrzuc screeny na forum Na zawsze page.png 16.01.2015 Piston NeoBans #1[RESET 04.01][Call Of Duty 350 LvL]Cs-Classic.pl[Nocny Exp] Zbyt wysoki ping. Limit: 140ms 5 Minut(y) page.png 29.12.2014 PisTon NeoBans KropkA Czitowanie Na zawsze page.png
 

Dziwne :) Zmiana nicku ?? 

 

 

http://amxbans.cs-classic.pl/search.php

Edytowane przez Tyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale proszę sobie zobaczyć 3 raz teraz jest 4 raz które ssy podałem zawsze od razu podawałem ssy zaraz po zrobieniu ich kolego wyżej ty mi je zawsze sprawdzałeś 

http://forum.cs-classic.pl/topic/30878-ubpiston-ssy/

http://forum.cs-classic.pl/topic/30926-piston-ssy-2/

http://forum.cs-classic.pl/topic/30952-ubpiston-ssy-3/

i teraz te 4 w azdnych ssach nic nie przerabiałem ani nic nie modziłem bo nie miałem podstaw zawsze od razu wrzucałem ssy

Edytowane przez Tydzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywne bany (3) Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość   07.02.2015 PISTON STEAM_0:0:104119449 Bl3nd Wrzuc screeny na forum Na zawsze page.png 16.01.2015 Piston NeoBans #1[RESET 04.01][Call Of Duty 350 LvL]Cs-Classic.pl[Nocny Exp] Zbyt wysoki ping. Limit: 140ms 5 Minut(y) page.png 29.12.2014 PisTon NeoBans KropkA Czitowanie Na zawsze page.png

 

Dziwne :) Zmiana nicku ?? 

 

 

http://amxbans.cs-classic.pl/search.php

Pomysl kolego zanim coś napiszesz sensownego tutaj nie chce spamować bo to co wkleiłeś to po

1: nick piston a nie moj PISTON

2: Gam na stem jak bys nie widział a nie to co podałes bany na ip

3: inne ip z moich ssów 4 co wstawiłem mozesz zobaczyc sobie ze mam ip stałe  nie zmienne i bany sa na stem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie co było wcześniej, liczy się co teraz wstawiasz.

Rozumiem cię Kitol ale ja naprawde nic nie modyfikowałem w żadnych ssach ani razu  nawet bym odwolanie nie pisał do nich  jak bym wiedział że są spalone to chyba jasne prawda niech  tu spamowac bo to nie odp miejsce wstawiłem swoje ssy do porównania tylko chce udowodnic swoja niewinnosć bo to pierwszy raz mi sie takie coś zdarzyło .Staram się bardzo złozyłem pdoanie o admina na ten server odpałów zgłaszam i rozpisuje na forum a tu takie coś pisze wyjasnienie dla tego bo nie rozumiem własnie tego jak zawsze ssy od razu wstawiałem .Kitol proszę cię tylko o zrozumienie mnie bo nie byłem nigdy w takiej sytuacji i  nie miałem nic sobie do zarzucenia w tej kwestii, po za tym po co miał bym sobie stema banować jak gram na nim już długo  

Edytowane przez Tydzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę również o ocenę demka innych członków UBTeamu


 

00:42 - słyszałeś, że ktoś tupie po lewej, to czemu patrzysz na gniazdo ?

00:50 - skąd wiedziałeś, że tam będzie ?

04:35 - popatrzyłeś na ścianę i chamsko czekasz aż ktoś wyjdzie

06:10 - zawsze biegniesz prosto, a teraz Cię podkusiło zajrzeć do góry ?

06:30 - jeszcze nikogo nie widać, a Ty już masz nacelowane na przecwiniku

07:37 - i znowu wychodzisz zza ściany z celownikiem na przeciwniku

08:33 - jak ładnie lecisz po modelu

09:44 - nie goń go tak tym celownikiem (nie ucieknie Ci) :)

09:46 - i już masz nacelowane  (a nie mówiłem, że nie ucieknie) ;p

13:03 - i co takiego ciekawego widzisz w tej ścianie ?

13:27 -patrzysz się w ten dach jak by tam pisiont groszy leżało, a może Ci chodziło o tego Pana co tam biegł ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę również o ocenę demka innych członków UBTeamu
 
00:42 - słyszałeś, że ktoś tupie po lewej, to czemu patrzysz na gniazdo ?
00:50 - skąd wiedziałeś, że tam będzie ?
04:35 - popatrzyłeś na ścianę i chamsko czekasz aż ktoś wyjdzie
06:10 - zawsze biegniesz prosto, a teraz Cię podkusiło zajrzeć do góry ?
06:30 - jeszcze nikogo nie widać, a Ty już masz nacelowane na przecwiniku
07:37 - i znowu wychodzisz zza ściany z celownikiem na przeciwniku
08:33 - jak ładnie lecisz po modelu
09:44 - nie goń go tak tym celownikiem (nie ucieknie Ci) :)
09:46 - i już masz nacelowane  (a nie mówiłem, że nie ucieknie) ;p
13:03 - i co takiego ciekawego widzisz w tej ścianie ?
13:27 -patrzysz się w ten dach jak by tam pisiont groszy leżało, a może Ci chodziło o tego Pana co tam biegł ?

 

00:42-- tak wiec piszesz  ze wiedziałem ewnie że wiedziałem bo jak bys zauwazył biłem goscia i właczyłem perk duch kaprala i jak szedłem tym duchem to widziałem osobe po lewej i po  na góże to ze byłam mało widoczna doszedłem do konca czekałem aż perk się skączy i leciutko wyjrzałem za drzwi i sidział na gniezdzie to proste ze lepiej bic tego jak tamtten poleciał w lewo a potem za nim isć ??

00:50 - nie rób sobie jaj ze mnie przecież widać go z 00:42 jak biegnie w lewo co zabiłem gościa na gnieździe ?

 

04:35 - nie musiałem się patzrec w sciane wyszedłem na balkon bo nawet z gory jak patrzec na dół lepiej jest widac niewidki a jak bys zauwazył w czasie 04:38 gracz sam pierwszy wyszedł za scian a potem drugi chciał wyjsć z okna koło niego :)

 

06:10- tak zawsze biegłem ale zauwaz ze zawsze kiedy nie biegłem korytazem nasłuchiwałem czy ktos nie nadbiega a teraz jak było  słyszałem kroki wskoczyłem na skrzynie krok się nasilił i głowa gracza z dachu tt sie wyłoniła ...

 

06:30-- kolejna akcja piszesz ok zobacz sobie w zwolnionym tempie nawet na demku idąc z dachu na dół każda pięknie niewidkę widać a że one nie są kompletnie nie widzialne to czemu miał bym ich nie dostrzec i tutaj nie ma żadnej akcji z nakierowanym celownikiem jak napisałeś

7:37-- sam posłuchaj jak idzie jedna osoba a jak idzie 3 czy biegaja przecież to słychać idąc jako ty a koło ciebie w tym przypadku za sciana kreca sie przeciwnicy a równie dobrze mogli być to koledzy z mojej drużyny 

 

8:33-- hmm nie wiem jak to ujać idziesz pięknie po modelu zasada tej mapy ze gracze ida od strony prawej czyli przez hotel długą a drudzy tamtendy  ja biegłem normalnie patrząc przed siebie  jak bym miał celownik na modelu to był  po scianie go modelował i nie musiał bym wyskakiwać z okna żeby go ubuić tylko przez sciane by dostał ...

 

9:44-- piekna akcja przyznam sam jestem pod zdziwieniem jak wyszła bijsz jednego na dachu po chwili słyszysz podkładanie paki i ucieczke z bes tak zwanie ukryc sie po podłozeniu paki poco miałem mu sie wystawic z dachu na strzał zeskoczyłem i poszedłem na czołówke smiesznie to nazwac :)

 

13:03 zaczął mi admin wspaniałe ssy robić a na ssach widac ze szedłem tam gdzie zawsze czyli do długiego korytarza tak wiec nie wiem skad to spostrzeżenie ze patrze  w ścianę ....

 

13:27 -- zle rozpisałes bo mnie juz nie było bo przy czasie 13:03 miałem ban tego z ssami dziekuje i przepraszam za błedy ort...

i dodam że jak pisałem wyżej z graczami co maja niewidke zgadza sie nie do wykrycia gracz który sie kryje w ciemnym miejscu ,ale jesli jest sie na dachu wyżej niż niewidka to widac  je z góry bardzo pieknie a jeszce taki + ze jka strzela to widac odawany rozbłysk broni :)

Edytowane przez Tydzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:42 - słyszałeś, że ktoś tupie po lewej, to czemu patrzysz na gniazdo ? (dla mnie czysto, nie wychyla od razu i można kątem oka dostrzec niewidka.)

00:50 - skąd wiedziałeś, że tam będzie ? (pomylone sciany +)

04:35 - popatrzyłeś na ścianę i chamsko czekasz aż ktoś wyjdzie +

06:10 - zawsze biegniesz prosto, a teraz Cię podkusiło zajrzeć do góry ? (dla mnie minus, gdyż nie ma tu zbyt wiele po prostu sie zatrzymał)

06:30 - jeszcze nikogo nie widać, a Ty już masz nacelowane na przecwiniku (tak, widać niewidka gdy opada)

07:37 - i znowu wychodzisz zza ściany z celownikiem na przeciwniku (słychać kroczki=ostrożnie) jednak, na westwood z tego okna gdzie można wychylić niz na bombsite?)

08:33 - jak ładnie lecisz po modelu (idzie przez tunel, chaotycznie, ale po modelu jest tylko ulamek sekundy)

09:44 - nie goń go tak tym celownikiem (nie ucieknie Ci)  :) (slychac)

09:46 - i już masz nacelowane  (a nie mówiłem, że nie ucieknie) ;p 

13:03 - i co takiego ciekawego widzisz w tej ścianie ? (tak po ścianie idzie, jednak potem zrobil dziwny ruch jak dla mnie zablokował sie i nie mogl przejsc +/-)

13:27 -patrzysz się w ten dach jak by tam pisiont groszy leżało, a może Ci chodziło o tego Pana co tam biegł ? (slabe, jak dla mnie chaotyczny ruch +/-)

 

 

Jak dla mnie za malo na bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności