Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga [S]tanLey~


.::Te Quiero::.

Rekomendowane odpowiedzi

 

1.Twój Nick: Te Quiero.

2.Nick admina/gracza który zawinił: tanLey~
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 08.02.2015 14:00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie
6.Opis sytuacji:
Miałem dobre statystyki, a była ostatnia runda na mapie de_dust2 i było 6 sekund do końca mapy. Byłem na BS'ie B a paka była na A i ze mną było 2 graczy, Dostałem kika za cele nikt więcej. A z tego powody że miałem mieć srebro. Zrobił to z premedytacją, a jeszcze do tego na ts'ie mu podpowiadał jeden. Mogłem mieć medal, zabiłem dwóch i nawet nie miałem szans tam dojść co już broić pake.
Edytowane przez .::Te Quiero::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podanie świadków, ewentualnie proszę o demko i dowody z ts'a jeśli podejrzewasz podpowiedź no i prosze również o wypowiedź świadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podpowiedzi to regulamin z tego co wiem nie zabrania... Wgl nie wiem po co wspominasz w temacie że ktoś podpowiada...

 

Co do kicka tak prawdopodobnie dostał bo widziałem komunikat   i mnie zlagowało i później na mapie mirage pisał do admina za co był kick? Wszystko jest na demku proszę sprawdzić 

 

Na tym koniec nie będę się już wypowiadał w tym temacie gdyż raczej wszystko jest na demku.

 

 

 

A na ts byłem ja stanley grzywka i podpowiedzi  wgl nie było chyba  raz ode mnie dostał bo te quiero kampił w piaskownicy zamiast wykonywać cele.

 

TS chyba jest od tego by się komunikować 

 

Przecież na mixach też sobie mówimy gdzie ktoś kampi i w ktorym miejscu zabił daną osobe 

 

Jak już to proponuje tylko ostrzeżenie dla stanleya gdyż odkąd gram tutaj nie było na niego żadnej poważnej skargi która została "pozytywnie rozpatrzona" 

 

Ps. Kiedyś grałem tu pod nickiem Hellsteam

Edytowane przez deadangel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, demko mogą oglądać i tam jest, ze nie tylko ja ale i inni gracze nie wykonuję celów i nw czy w tak ogromnym czasie zdążył bym rozbroić pakunek.

Edytowane przez .::Te Quiero::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dowody na podpowiadanie i na to, że niesłusznie dałem ci kicka. Jeśli nie dasz, nie będę się tu nawet wypowiadał.

 

Szkoda, że nie wspomniałeś o tym co pisałeś na tsie i jak wyzywałeś i Pomarańczę i mnie. A na to ja dowody mam :)

 

I nie grab tak sobie, bo wiem coś, co nie chcesz aby wyszło na jaw :)

 

@Grzywka, miałem prawo dać mu kicka, a nie miałem czasu, aby sprawdzić i ukarać tak samo pozostałych dwóch graczy. Z jakiego powodu? Koniec mapy.

 

@@ Nie mogę dostać ostrzeżenia za to, że dałem słusznego kicka.

Edytowane przez NiE RoB Mi SsOw
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wspomniano o mnie to i ja się wypowiem tutaj. 

Grałem aktualnie w Lol'a więc na Cs mnie nie było, z tego co słyszałem nie słuszny kick, faktycznie gość nie wykonywał celi, lecz każdemu może się zdarzyć jeżeli nie ma już szans na rozbrojenie paki. tanley~ zrobił to z czystą premedytacją, gdyż siedział z nim wtedy na TeamSpeaku 3.

Oto demko, ostatnia runda przemawia za wszystkim że jeżeli trzeba było dać kicka to 3 osobom a nie tylko 1.

http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1502081441-de_dust2-1423402860-1423404480.zip

Jak dla mnie upomnienie dla tanleya~ i warm dla Te Quiero za pisanie wielu postów w jednym temacie.

 

Nie chce Cię obrażać kubaaa, ale moim zdaniem jesteś strasznie szablonowy i nie podejmujesz żadnych decyzji sam, jeżeli nie ma o nich podpunktu w regulaminie.

tanley z Te Quiero znają się w rzeczywistości, a nie tylko w internetach. Ten drugi to chudy wieszak, który jest typową plotkarą, rozpowiada wszystko co usłyszy, więc nie za bardzo go tutaj u nas na wsi szanują. Dlatego tanley dał tylko mu kicka, w tym tkwi głębsza historia, której nie chce mi się pisać bo to niczego tu nie wniesie.

 

Pozdrawiam Grzywka

Edytowane przez Grzywka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley proszę o przedstawienie tych dowodów i proszę nic nie taić, ponieważ i tak to nic nie da, więc proszę mówić od rzeczy i nie szantażować nikogo. 

Grzywa no i co z tego, że se razem na ts siedzieli? bo nie rozumiem, proszę wytłumacz mi to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, nie raz była skarga na ten temat, że ktoś został wyrzucony z serwa za cele i pisał skargę na admina, ponieważ nie wyrzucił innych którzy też nie wykonywali celów. Stanley dobrze zrobił, że wyrzucił Te Quiero z serwera za cele ale powinien też wywalić pozostałych. Co do podpowiedzi na ts to polecam przeczytanie regulamin serwerów. Stanley popełnił błąd w tym, że nie wywalił innych z serwera dlatego dostaje ostrzeżenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności