Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Pan Miko prosze o pouczenie


TheBesciak

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: TheBest


2.Nick admina/gracza który zawinił: miko

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 2015-02-08 14:20-26

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): ==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : TheBest 

==== Zbanowane IP : 85.14.115.18 

==== Admin : Miko 

==== Powod Bana : resp 

==== Wygasa : 02/08/2015 - 14 : 31 : 08 ( od 02/08/2015 - 14 : 26 :

Demko dam jak sie skończy mapa.

6.Opis sytuacji:To tak widziałem jak ktoś wyszedł z anarchi i poszedł na respa tt okej wróciłem do tej ciemni żeby go zabić wybiegł nagle miko na środek zabiłem go z ciemni bo tam był pewien pan potem wyszedłem z ciemni poszedłem na respie spotkałem axesa z ct dostał bańke wyszedłem z respa bo wiedziałem ze tak nikogo nie ma okej nikogo nie było więc poszedłem na długą ktoś wychodził z długiej zabiłem go i dostałem bana

Co miałem zrobić dać sie zabić temu z respa bo nie moge wrócić na resp gdzie szedł ct moge to udowidnić demkiem

 

//Ps prosze nie wyciągać konsekwencji oraz kar dla admina prosze mu wytłumaczyć że chciałem po prostu oczyścić droge pace.


Demko od 14 minuty oglądajcie Dobrze ale wytłumacz mi Roloo nie moge sie wrócić na resp jak ktoś na nim jest i wiem że mnie zaraz zabije tak? 

A i od kiedy na ciemni sie respimy

Edytowane przez TheBesciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było 1:10 a ty byłeś pod respem przed skrzynką w ciemni, ogarnij się

Edytowane przez Fakel
Od kiedy ciemnia to resp ? ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bd w domu to zerkne demko ale nawet jak byłeś na respie the Best to wiesz ze nie powinieneś a poza tym dostałeś tylko na 5 min pisanie samej skargi zajęło Ci więcej.. a Admin wypełnił swój obowiązek tylko. :) wiec myślę że skarga nie słuszna demko wszystko mi powie :) skarga nie słuszna. Bo byłeś w ciemni a tam jest resp była 1:10 czyli miko dobrze wypełnił zadanie :)

Edytowane przez rolooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje skarga nie została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności