Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]podanko by Justynka.


Sailor Moon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Jasmine.
2. Imię: Justyna.
3. Wiek:  21
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak.
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Jasmine./193.33.177.101:27156/ grałam też na innych nickach, ale nie będę wstawiać, ponieważ na tym najczęściej.
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Witam ponownie, Jak już wiecie na imię mam Justyna, mój wiek też znacie, więc nie będę podawać. Mieszkam w małej miejscowości na Dolnym Śląsku. Interesuję się szczególnie szeroko pojętą muzyką rockową :D. Czemu ja? Myślę, że jestem doświadczoną osobą i w pełni wywiązuję się z każdego postawionego zadania przede mną. Poza tym potrafię pomóc, doradzić. Na serwerze zachowuję kulturę. Znam różne rodzaje wspomagaczy i potrafię je wyłapać, oraz szybko w tej sprawie interweniować. Byłam już tu adminem i to całkiem niedawno, tak miałam wyjeżdżać, ale plany się pokrzyżowały, dlatego chciałabym wrócić. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak, oczywiście. STEAM_0:1:51936500
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Hm, gram praktycznie codziennie. Teraz to się zmienia, bo gram po 2-3h godziny, ale oczywiście ciągle jestem na Steam, więc kontakt ze mną jest.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Codziennie, zależy jak chęć najdzie :>
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: prawie 3 latka.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności