Skocz do zawartości

LaGGer BAN


jajko111222

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LaGGer

 

Witam otóż że zostałem zbanowany i nie wiem za co prosił bym o wyjaśnienie?

 

Dziś lub wczoraj kupiłem na waszych serwerach  2 vipy i 2 x klasy premium na diablo + kod mod na cod 45k zakupiłem za 23zł a na diablo razem za 30zł prosił bym o odbanowanie ponieważ jestem uczciwym graczem jak widać z ssów w tamtym temacie. 

 

Jutro będę chciał kupić na cod 45k klase premium za 30zł ale nie kupie bo zostałem zbanowany.

 

A jeżeli uznacie że jednak mnie od-banujecie będę wdzięczny   na diablo składałem podanie na admina bo znam się na tym i bardzo lubię wasze serwery mogę też wam dać za darmo serwer Katownia.pl bo i tak niema chętnych.

 

Proszę jeszcze raz zrozumcie mnie macie na waszych serwerach miła atmosferę jak na diablo i na cod 45k chociaż na diablo są czitery ale troszkę się to ruszyło i powoli przestają tam bywać a na cod45k niema praktycznie cziterów.

 

Proszę nie usuwajcie tematu i nie zamykajcie niech się każdy wypowie.

Wiem że naruszyłem teraz regulamin forum ale musicie mnie zrozumieć zależy mi na waszych serwerach cóż jak byście bliżej mnie poznali na pewno byście uznali że zemnie fajny chłopak a , Jestem Krzysiek i mam lat 20 bo piszę a nawet się nie przedstawiłem heh.

 

Z góry dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam wszystkich.

Z poważaniem napisał Krzysztof   
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, doskonale rozumiem sytuacje jednak ub nie mogę dać, gdyż jest dużo aktywnych banow pod Twoim adresem ip. Czy masz router zeby go zresetować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam stałe połączenie radiówkę ale w sobotę kupuje sobie neta z cyfrowego polsatu za 60zł  nie wiem za co tak dużo mam tych banów lol rozumiem że nie dacie mi ub szkoda ale bardzo mi zależy yhh ale jeśli zmienię ip to będę mógł grać na nicku LaGGer czy już nie ?

 

Fajnie było by znów wejsć na serwer i pograć w fajnej atmosferze jednego co mi brakuje na waszym serweru to ze mało ludzi na mikro siedzi ale to nic taki mój wymysł heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności