Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko by mr.Burger <3


mr.Burger

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mr.Burger

 

2. Imię: Dawid

 

3. Wiek: Rocznikowo 15

 

4. Znajomość Amx (0/10): 8/10 (cvarów pisać ni umiem, ale bany to łatwizna XD)

 

5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak

 

6. Składka (Tak/Nie): Nie zarabiam, więc i na składkę ni mam :(

 

7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/mr.Burger/31.186.82.184:27691/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam już pewne doświadczenie i chciałbym pomóc aktualnym adminom.

 

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0 : 0 : 2420621

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W roku szkolnym mogę poświęcić 2-3 godziny

 

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od godziny 15 do godziny 19, dni wolne prawie cały dzien

 

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 7 lat

 

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak

 

@edit podanie zostało poprawione na "wojskowe", ponieważ ludzie na tym forum to bardzo poważni ludzie.

Tu jeszcze wersja bez kolorów w razie gdyby ktoś ich nie lubil.

 

 

1. Nick: mr.Burger

2. Imię: Dawid

3. Wiek: Rocznikowo 15

4. Znajomość Amx (0/10): 8/10

5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Nie

7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/mr.Burger/31.186.82.184:27691/"]http://www.gametracker.com/player/mr.Burger/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam już pewne doświadczenie i chciałbym pomóc aktualnym adminom.

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID:STEAM_0 : 0 : 2420621

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4 godziny

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): W tygodniu 15-19, a w weekend prawie cały dzien.

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 7 lat

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak

 

 

 

@"hajsik" jeżeli jest tak jak mówisz, to czemu bardzo często jak gram, a jest cheater, to muszę pisać do admina (najczęściej Kingi) na steam, bo na serwerze nie ma żadnego?

@next zapraszam do szkoly 2812 minut=46,86 godzin, a w cs'a gram od 8 roku życia, bo wtedy mój brat pobrał pierwsza gre na komputer.

Edytowane przez mr.Burger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE

dlaczego ?

po 1 on jest rudy

po 2 nie chciał mi sie dać zjeść

po 3 jest z Łodzi

 

A tak na serio to jestem na TAK

- steam

- ogarnięty w miare

- był adminem

- da sie z nim pośmiać ta beke na steamie o 18 XD

- trzyma sie teraz kultury

Dzięki Ci za pozdrowienia i nawzajem :D

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy zasługuje na szanse, wiec ja jestem za okresem próbnym.

 

- Niby admin jest od 16 lat ale niech ci będzie.

- Godzin masz malutko na forum, nadrób sobie. 

- Znajomosć AMX.

- Byłes już adminem wiec doswiadczenie masz. 

- Mikrofon

- Steam

- Jesteś ''grzecznym chłopcem'' wiec dlatego jestem za okresem próbnym.

 

 

Powodzenia życzę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi godzinami nie ma rewelacji, 43h od 3 grudnia? Słabo

A tutaj chyba bardzo chodzi o godziny, i przedstawienie się nam z jak najlepszej strony bo z wiekiem cienko, .. można powiedzieć tylko cyferka, a rzeczywiście wiele znaczy. 

Składki brak, na forum od niedawna jesteś bo co dopiero pisałeś powitanie, to też z aktywnością w dziale FFa / forum również cienko, słabo się pokazujesz. 

KLIK 2 post, to 1 .. ta rozmowa wygląda mi na zachęcanie do odpowiedzi w twoim tematem, co od razu równa się zamknięciem podania. 

Jestem na nie

 

Rewox, http://forum.cs-classic.pl/topic/28877-ffa-og%C5%82oszenia/

Ale jak widzisz takiego wymogu już nie ma.

Edytowane przez Siwy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak wszystkie wymagania spełniasz, poza jednym WIEK. Jestem dość sceptyczna jeśli chodzi o przyznawanie rangi osobom młodym takim jak Ty. W wymaganiach jest napisane, ze należy mieć ukończone lat 16, a Ty masz 14. Jednak widuje Cię czasem na serwerze i nie zauważyłam nic szczególnego w Twoim zachowaniu. Aktywności nie masz rewelacyjnej, ale mieści się w  wymaganiach. GT się zgadza, 10 postów jest (mam nadzieje sensownych), steam, staż, amx itd. 

Ewentualnie jestem za okresem próbnym, choć uważam, że powinny być przyjmowane osoby, które spełniają WSZYSTKIE wymagania.

Edit: Sposób napisania podania nie przekonuje mnie. "ale kto by na to paczał? :/" "a mój BOSKI SID" "od godzinki 15 do godzinki 19" itp. Do tego zbyt mało czasu mógłbyś poświecić na siedzenie na serwerze.  W wolne dni 3/4 adminów może poświęcić cały dzień.

JESTEM NA NIE.

@mr.Burger nie wydaje mi się, żebyś był dojrzały jak na swój wiek, jeżeli przedstawiasz się "Dawidek :*"  

 

Pozdrawiam Hajsik :*:*:*:*:*:* 

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, mimo wszystko za mlodziutki jestes, na serwerze jestes od nie dawna , i to co pisales w podaniu ,ze w ferie czesto przebywasz  a co bedzie jak sie one skoncza?

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wiek - niespełnione wymaganie

-Czas na forum 8h a wymagane bodajże 2 dni - niespełnione wymaganie ( S}{aDoW coś zmieniał ale nigdzie nie mogę się tego doczytać )

-NABIJANIE POSTÓW GDZIE SIĘ DA

-Słaba ortografia

-Słabe gt, jakoś nie widać tych 2-3h dziennie

Nie

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem powinieneś się troszkę wstrzymać, poprawić swoją aktywność przede wszystkim na forum i wtedy złożyć podanie. Ta aktywność nie polega oczywiście na zbędnym nabijaniu bezsensownych postów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie NIE! Może i jesteś ogarnięty, ale sposób w jaki złożyłeś PODANIEarrow-10x10.png jest dość arogancki, mimo tego ze jest to tylko gra, zgłaszasz się na dość poważne stanowisko i tak też powinno wyglądać Twoje PODANIEarrow-10x10.png. 
Wiek troszkę mnie niepokoi, ale na to już przymknę okobo znam Cie z serwera i nie powiedziałabym ze jesteś tak młody.

 Ferie niebawem się skończą wiec to nie jest dobry argument aby dodawać go do podania. 

Popracuj troszkę nad powagą, bo jednak na tym stanowisku trzeba zachować pewien dystans i zachować się odpowiednio. 

Dziś NIE alejeśli troszkę popracujesz będę na tak. Pozdrawiam 

Edytowane przez so0na
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak imienniku mysle, ze to nie jest jeszcze odpowiedni moment abys zostal adminem ;3. Ja nie mam nic do Ciebie ale jednak wymogi to wymogi i musze sie zgodzic z Marta :). Tyle z mojej strony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie
-gt (około 1-2 godz grasz ) , a napisałeś że bedziesz grał 2-3 godz.I napisałeś że grasz od 15-19 (to są 4 godziny), heh a w weekendy cały dzień
-wiek 15 rocznikowo (troche za mało)
-staż ?! czyli grałeś od 7 lat w Counter-Strike 1.6 coś nie wierze Ci
- i co do postów troche bezsensowne co co wyżej pisali (siwy) :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Ukończone 16 lat. -

Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze. + 

Zachowanie kultury na serwerze. + 

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum. +/- 

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń). + 

Składka (zakup VIP'a na 30dni) 11.07zł SMS (W przypadku problemów napisz do opiekuna serwera) -

 

Co prawda wymagań wszystkich nie spełniasz, ale masz dobrą opinie u graczy jeżeli chodzi o zachowanie i kulturę osobistą. Poprzez podanie chyba chciałeś być zabawny a zostałeś odebrany w bardziej negatywny sposób. Daje Ci okres próbny, ponieważ uważam, że będziesz dobrym, sprawiedliwym i ogarniętym adminem. Przez te dwa tygodnie postaraj się nadrobić aktywność na forum, oraz pokaż się z jak najlepszej strony na serwerze. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności